ВАКСИНИ - дискусия САМО за вредата от тях - тема 34

  • 32 992
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 36 856
Всъщност визирах поста на колегата, преди твоя. Този, който има слабост към множество удивителни знаци.

Няма защо да ми благодариш. Ако не схващаш иронията, това е твой проблем.

# 16
  • Мнения: 4 753
Всъщност визирах поста на колегата, преди твоя. Този, който има слабост към множество удивителни знаци.

Няма защо да ми благодариш. Ако не схващаш иронията, това е твой проблем.

На това ирония ли му казват вече? Каквото и да визираш, в онзи пост преди моя не пише това, което ти си написала... Или твърдиш, че всички родители, които без да искат са предали някакви наследствени здравословни проблеми на децата са как беше иронично - са безотговорни ... защото "ги проклинаме още преди раждането да живеят непълноценен живот".... Същото важи и за бременни, използвали тератогенни вещества под каквато и да било форма без да осъзнават вредата... Не сте чували за такива вещества, нали?

# 17
  • в матрицата
  • Мнения: 952
stelt77 , благодаря за новата тема!

Дано, все повече хора да отворят широко затворените си очи и се поогледат!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 36 856
Да, Стелт, не пише това. Пише, че още в утробата ваксините, които майката си е поставяла навремето, вредят на детето. И какъв е изводът от това, може ли да ми кажеш?

# 19
  • Мнения: 4 753
Да, Стелт, не пише това. Пише, че още в утробата ваксините, които майката си е поставяла навремето, вредят на детето. И какъв е изводът от това, може ли да ми кажеш?

Авторът на въпросния пост визира статията за БЦЖ в списание 8...
От информацията, че ваксините, които са поставяни на майката навремето могат да увредят вътреутробно бебето й може да се извади извод, че ваксините поставяни на майката навремето могат да увредят вътреутробно бебето й... Това е! А че ти си извадила някаква боза като извод е проблем в твоя телевизор... Нито те кара някой да раждаш, нито те спира...

# 20
  • Варна
  • Мнения: 36 856
A, не. Човекът е рекъл и отсякъл, че

В статията за която говоря,пише точно как се предава мутиралия вирус от ваксината.Майката ако е ваксинирана-предава на детето още в утробата!!!Описано е доста подробно!!!С доказателства!!!

Ти казваш, че

От информацията, че ваксините, които са поставяни на майката навремето могат да увредят вътреутробно бебето й може да се извади извод, че ваксините поставяни на майката навремето могат да увредят вътреутробно бебето й...

Аз виждам значителна разлика. Ти допускаш вероятност, колегата директно е убеден. Че и доказателства имало. Добре, съгласих се. Щом има доказателства, значи има право да е убеден. Питам тогава - какво правим всички ние, които сме ваксинирани в детска възраст, когато пожелаем един ден да имаме деца, а знаем, че според неговия пост е сигурно, че ще навредим вътреутробно на децата си?

Аз съм раждала вече. Никой не ме е карал нито да раждам, нито да не.

И не се заяждам. Сериозно питам. Защото е много лесно да се оплюе нещо, станало преди години /в случая това, че масово сме били ваксинирани навремето/ обаче не видях да се предлага решение.

# 21
  • Мнения: X
Много добре го обясни. Браво stelt77.Аз не съм,писал статията-писали са я много по учени от мен.

# 22
  • Мнения: 4 753
A, не. Човекът е рекъл и отсякъл, че

В статията за която говоря,пише точно как се предава мутиралия вирус от ваксината.Майката ако е ваксинирана-предава на детето още в утробата!!!Описано е доста подробно!!!С доказателства!!!

Ти казваш, че

От информацията, че ваксините, които са поставяни на майката навремето могат да увредят вътреутробно бебето й може да се извади извод, че ваксините поставяни на майката навремето могат да увредят вътреутробно бебето й...

Аз виждам значителна разлика. Ти допускаш вероятност, колегата директно е убеден. Че и доказателства имало. Добре, съгласих се. Щом има доказателства, значи има право да е убеден. Питам тогава - какво правим всички ние, които сме ваксинирани в детска възраст, когато пожелаем един ден да имаме деца, а знаем, че според неговия пост е сигурно, че ще навредим вътреутробно на децата си?

Аз съм раждала вече. Никой не ме е карал нито да раждам, нито да не.

И не се заяждам. Сериозно питам. Защото е много лесно да се оплюе нещо, станало преди години /в случая това, че масово сме били ваксинирани навремето/ обаче не видях да се предлага решение.

Странно е да виждаш разлика между двете неща, които си болднала... Той казва, че ако майката е ваксинирана може да предаде вътреутробно мутиралия вирус, но не казва че това задължително ще доведе до увреждане на детето... Моето също е предположение, ако наистина това вътреутробно предаване води до увреждане, значи така става... Какво очакваш да следва от това? Какво решение искаш от нас? Аз например зная, че храната от магазина вреди и на мен и на децата ми, но не искам от теб да ми даваш готови решения, нали? Най-малкото такива, които да мога да приложа... Констатираме и толкоз, това можем да направим...

П.С. Очаквам да си изтриеш бозата...

# 23
  • Варна
  • Мнения: 36 856
Да, виждам разлика. Ти допускаш вероятност, той е сигурен във връзката.

Защо трябва да трия?

# 24
  • Мнения: 4 753
Да, виждам разлика. Ти допускаш вероятност, той е сигурен във връзката.

Защо трябва да трия?

 Shocked

Не бе, не трябва да триеш... Въпрос на добро възпитание е да не усереш определена тема, само защото не те кефи темата... Иначе, нека си стои поста ти, тъкмо ще те прочетат повече хора как готино си реагирала...

# 25
  • Варна
  • Мнения: 36 856


Не бе, не трябва да триеш... Въпрос на добро възпитание е да не усереш определена тема, само защото не те кефи темата... Иначе, нека си стои поста ти, тъкмо ще те прочетат повече хора как готино си реагирала...

О, благодаря ти за изключително културното описание, на всичко отгоре написано със сгрешен правопис. Точно сте си лика прилика с колегата с удивителните, той пък проявява страхотен усет за пунктуация.

Независимо дали ме кефи или не темата, аз поне спазвам добрия тон. Очевидно не на всеки му се отдава.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 41 017
Стелт  bouquet

Абе...няма ли кой да отстрани тия вредители най-накрая Stop

# 27
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Трите удивителни на Зарко са супер убедителни. За разлика от клипчетата Laughing

# 28
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Стелт  bouquet

Абе...няма ли кой да отстрани тия вредители най-накрая Stop

Нека да дращат, вдигат темата на горе, а оттам и четенето и  Wink

# 29
  • Мнения: 4 753
Провокирани от плакат с надпис "vaccinate your fucking kids", много родители на пострадали от ваксини деца отговарят със снимки и надпис "we did"...
http://www.cheeseslave.com/march-for-science-vaccinate-your-kids … d-respond-we-did/


#vaccinateyourfuckingkids #wedid
https://www.facebook.com/hashtag/vaccinateyourfuckingkids?source … =1321106244633107

Общи условия

Активация на акаунт