У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (27)

  • 78 102
  • 801
  •   1
Отговори
# 105
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
Последния и на мен ми хареса, най-сетне гледах "Аутопсията на Джейн Доу", горе-долу става, не бих го гледала втори път, очаквах да бера повече страх, а то......

# 106
  • Мнения: 3 957
Life http://www.imdb.com/title/tt5442430/ гледах преди време, хареса ми.

Колко са различни вкусовете на хората. Аз едно, че не го намерих за плашещ, второ ме разочарова със стереотипни неща, който отдавна са се изтъркали ужасно във тоя жанр.
Скрит текст:
Поредният филм, в който нечовешко същество изтребва един по един целия екипаж на даден кораб. Тук ужасно ми напомни последната част на Пришелецът. И как не им омръзна не знам тоя мотив със извънземното, което влиза или излиза от устата на човеците (Мъже в черно, Пришелецът пак и знайни и незнайни фантастики).

Последна редакция: пн, 31 юли 2017, 19:03 от Защо ме търсиш?

# 107
  • Мнения: 2 440
То затова е много полезно като се коментира филм, освен, да се каже хареса ми/ не ми хареса да се даде малко бекгроунд. Примерно - филмът прилича на... Има еди какви си страшни моменти /кървища, музика, атмосфера, бавно действие, преследване и т.н./... Ако сте харесали еди кой си филм, този ще ви хареса също... Така всеки може да си прецени доколко му отговаря на личните предпочитания.

# 108
  • Мнения: 4 711
Защо ме търсиш?, много точно го каза, че са различни вкусовете на хората. Но не е нужно да разказваш филма. Такива неща се слагат в скрит текст, който иска да чете. Нека да се съобразим и с хората, които не желаят да знаят какво ще се случи.

Пък ако искате, ме изяжте с парцалите, но и чак пък такива подробни сравнения и детайли също не са удачни. Направо го разкажете, сравнете с още 10 и после останалите с кеф да си го пуснем и да сравняваме записките ви ли? Толкова подробности, та да не се прецакате да изгледате един филм? Да не ви падне рейгинта в Заумнда или Арена? Пък ако не ви допада, винаги може да го спрете.

Не помня с кого точно, правихме сравнение на Get Out и пак ни приличаше на различни филми. Така че всичко това е толкова относително. Първо, защото хората са гледали различни филми. Второ, защото имат различен вкус и възприятие.

# 109
  • Мнения: 3 957
Защо ме търсиш?, много точно го каза, че са различни вкусовете на хората. Но не е нужно да разказваш филма. Такива неща се слагат в скрит текст, който иска да чете. Нека да се съобразим и с хората, които не желаят да знаят какво ще се случи.

Пък ако искате, ме изяжте с парцалите, но и чак пък такива подробни сравнения и детайли също не са удачни. Направо го разкажете, сравнете с още 10 и после останалите с кеф да си го пуснем и да сравняваме записките ви ли? Толкова подробности, та да не се прецакате да изгледате един филм? Да не ви падне рейгинта в Заумнда или Арена? Пък ако не ви допада, винаги може да го спрете.

Не помня с кого точно, правихме сравнение на Get Out и пак ни приличаше на различни филми. Така че всичко това е толкова относително. Първо, защото хората са гледали различни филми. Второ, защото имат различен вкус и възприятие.

Да, наистина, извинявам се, права си, че трябваше да го сложа в скрит текст. Но "Да не ви падне рейтинга в Заминда или Арена?"... какви са тези глупости? Да, не беше удачно писането без скрит текст от моя страна и аз лично ще пусна тема, в която основно да се споделят коментари, а не просто заглавия. Но всичко останало ми идва малко overreacted от твоя страна.

# 110
  • Мнения: 4 711
Overreacted e, понеже и ти сама каза, че хората са различни. Откъде мога да знам кой каква сила го движи. Това са част от причините, които съм чувала от някой, да не се прецака да свали филм, че можело да не му хареса. Ами може, всичко може. То ако на всички ни харесваше едно и също, щяхме да сме еднакви. Но нека имаме уважение към останалите.

# 111
  • Мнения: 4 711
Trap for Cinderella (2013) http://www.imdb.com/title/tt1766175/ - не е лошо това филмче.

# 112
  • София
  • Мнения: 8 126
Някой, ако гледа "То" да каже как е.

# 113
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
И Анабел.

# 114
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
"Морган"  ми беше доста сдухващо-плашещо, баси съществото, бррр... http://www.imdb.com/title/tt4520364/

И аз чакам отзиви за "То" с нетърпение. А ко стана с "Туин Пийкс"? Завъртя ли се сезон вече? Да го почвам, ако намеря време, де...

# 115
  • Мнения: 5 725
"Морган"  ми беше доста сдухващо-плашещо, баси съществото, бррр... http://www.imdb.com/title/tt4520364/



Сега го гледах и много ми хареса.
Финала за мен беше неочакван.

# 116
  • Berlin
  • Мнения: 11 276
Twin Peaks май почна преди доста време, по НВО мисля, че попаднах на него една нощ. Не го гледам обаче.

# 117
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Супер зле е Туин Пийкс. Някъде към трета-четвърта серия се отказах тотално. Бахти простотията.

# 118
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
До 4-та го гледах аз, като последната беше добра, натам чета, че става интересно.

# 119
  • Мнения: 318
За феновете на American Horror Story - седмият сезон стартира, качен е 1ви епизод с превод.

Общи условия

Активация на акаунт