У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (27)

  • 77 929
  • 801
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 10
Само аз ли мисля че Тексаско клане не струва хд

# 436
  • Мнения: 4 746
Само аз ли мисля че Тексаско клане не струва хд
Аз съм го гледала веднъж на кино, когато излезе. Не е от филмите , които бих повтаряла, като например поредиците Final destination и The ring. Та не съм го гледала в hd.
Като цяло не си падам по ужаси с много кървища, не са ми страшни, просто са ми мега гнусни.
Изключение е може би френския Raw, там има някаква особена бруталност, която.. ми ...не точно допада, но ми е интересна.

# 437
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 729
Здравейте,момичета . Вчера брат ми ни пусна този филм:


Не е кой знае колко страшен, но ми беше интересен.
Ето и малко повече за него:
Няколко приятели членуват в клуба на чудовищата. Те смятат , че са извадили голям късмет когато са се сблъскали в живота си с истински чудовища. Веднъж в техния град пристига и самия... граф Дракула , заедно с група от страшни създания - Франкенщайн, истинска мумия и т.н.. Той е дошъл за да потърси изгубен амулет , жизнено важен за неговото съществуване.
Да попитам някои гледал ли е вече този филм по кината:


Интересен ли е ?
А и да вмъкна, че ще има нова версия на Гняв, аз съм много щастлива
https://www.facebook.com/watch/?v=540945706739036
Приятен ден !

# 438
  • Мнения: 1 195
Новия Гняв го чакам с нетърпение, дано да си заслужава.

# 439
  • Мнения: 1 414
Не съм голям фен, но от това което съм гледал, любими са ми:
https://www.imdb.com/title/tt2628232/?ref_=nm_flmg_act_8 с Ева Грийн
https://www.imdb.com/title/tt0790686/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1 с Кийфър

няма начин да сте ги пропуснали..

# 440
  • Мнения: 4 746
Огледала ми е много любим! Не знам защо вече не правят толкова готини ужаси.

# 441
  • Мнения: 4 710
Us не ми се стори никак лош. Може би защото четох много лоши коментари  hahaha

# 442
  • Мнения: 4 746
Току що изгледах In the tall grass, типично Кинговски, напомни ми за Сблъсък и Децата на царевицата. Малко по-слаб от тях де, но бива г/д.

# 443
  • Мнения: 9 475
Новия Гняв го чакам с нетърпение, дано да си заслужава.

Кога излиза?

Аз ще се включа направо от последните 3 стр. ТО ми хареса много. И двете части са ми ок.

Гледах трейлъра на Доктор Сън и нещо не ме впечатлява, но ще се пробвам, ще се пробвам да потърся онлайн In the tall grass.

# 444
  • Мнения: 4 746
Има го във филми7.

# 445
# 446
  • Мнения: 1 129
Аз много чаках "Гробище за домашни любимци", но и на мен не допадна толкова. Предишната екранизация е по-добра. За "То" - пак същото. Но иначе ми допадат ефектите, които липсват в предишните версии, новите техники за заснемане  и операторско майсторство.
Иначе аз харесвам поредицата "Заклинанието" и "Анабел", като "Анабел 3" за мен е слаб и какафоничен.
Мен лично ме впечатли The bad seed и The prodigy. Имат общо с деца-психопати и който харесва психарски филми би ги харесал.

# 447
  • Мнения: 10
Кои са най гнусните филми които сте гледали?

# 448
  • Мнения: 1 883
The human centipede много гнусно за мен щях да повърна има 3 части..... Човешка стоножка........ в превод Astonished

# 449
  • Мнения: 9 475
The human centipede много гнусно за мен щях да повърна има 3 части..... Човешка стоножка........ в превод Astonished

Единствения филм, който ми е докарвал кошмари.

Общи условия

Активация на акаунт