У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (27)

  • 77 776
  • 801
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 4 711
Заради вас, я гледах тази стоножка. Не ми се видя толкова гнусен, колкото извратен. Гледам, че има и още две части.

А като знам каква малка част от някакви подобни експерименти, които са провеждали нацисти и отряд 731, са достигнали до нас  Sick

# 466
  • Мнения: 9 472
Заради вас, я гледах тази стоножка. Не ми се видя толкова гнусен, колкото извратен. Гледам, че има и още две части.

А като знам каква малка част от някакви подобни експерименти, които са провеждали нацисти и отряд 731, са достигнали до нас  Sick

Коя от коя по-извратени. Неведнъж съм се чудила що за извратеняк е сценариста...

# 467
  • Мнения: 4 711
Гледам, че е един и същ режисьор. В замунда в коментарите пишеше, че така ги е планирал и трите филма били трите трите звена в една стоножка  newsm78

# 468
  • Мнения: 4 744
Гледам трейлъра за гнусен не ми се вижда толкова , колкото смущаващ.
Така ми подейства и 1 еп. 1 сезон на Черно огледало.
Не знам дали бих могла да го гледам. Втората част ми изглежда някак по-брутална.

# 469
  • Мнения: 10 680
"Човешка стоножка" мога да сравня по гадост единствено с извратения руски филм "Груз 200" (Товар 200). За мен това е най-гадният филм, който някога съм гледала Simple Smile
Грешни завои, Тексаски кланета, Wolf Creek, направо са за детската градина 😂

# 470
  • Мнения: 1 716
Гледам трейлъра за гнусен не ми се вижда толкова , колкото смущаващ.
Така ми подейства и 1 еп. 1 сезон на Черно огледало.
Не знам дали бих могла да го гледам. Втората част ми изглежда някак по-брутална.

Заради този еп. На черно огледало вдигнах ръце веднага от сериала. Сега гледам само отделни епизоди след предварително проучване и хрехоръка от приятели Joy

# 471
  • Мнения: 4 744
Гледай си спокойно, само този е такъв уродски. Мен хем ме предупредиха и пак.. Едва го понесох. Мисля, че това е най-гадното нещо, което съм гледала.

Последна редакция: пн, 04 ное 2019, 19:01 от BaDBluEeYeS

# 472
  • Мнения: 4 711
Много си личи, че първи сезон е английски. Не помня дали от втори или от трети го взеха Netflix.

Хайде сега, Wolf Creek бил детската градина. Имам съмнения, че има доза художествена измислица, но точно, че е базиран на реални събития го прави толкова отблъскващ.

А тази стоножка.. Ами снощи гледах втората част и не мисля да си причинявам трета.

# 473
  • Мнения: 130
За жалост в училище със съучениците и аз гледах човешката стоножка. Няма какво да се коментира. Относно, тоя който го е мислил филма, трябва да отиде на психиатър, както и тези, които гледат такива неща с удоволствие. Grinning Даже трябва да го линчуват публично, как може някой да мисли такива неща... То не е страшно и напрегнато, ами изкривено, брутално и както написаха по-горе смущаващо!

# 474
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 722
Как са пришити лицата на хората за задника на друг човек... Другото ще го спестя, че е отвратително...

# 475
  • Мнения: 818
По принцип съм фен на ужасите (като цяло), но само си пуснах трейлъра на Човешка стоножка и даже не успях да го догледам Flushed
 Но си пуснах Gerald's game, който се обсъждаше по-назад в темата - хареса ми.

# 476
  • Мнения: 4 744
Аз имам един въпрос за тая Стоножка..колко дълго оцеляват "частите" ѝ в подобна позиция..

# 477
  • Мнения: 4 711
Аз имам един въпрос за тая Стоножка..колко дълго оцеляват "частите" ѝ в подобна позиция..
Трябва да ти разкажа филма направо  Joy

# 478
  • Мнения: X
В неделя гледах “Nothing Left to Fear” - https://m.imdb.com/title/tt1662293/. Хорър без никакви претенции, но на мен ми хареса и препоръчвам. Малко е в стил “Децата на царевицата”. Музиката е на Slash от Guns’n Roses, много е добра.
На мен не ми хареса “Играта на Джералд”. Книгата ми е една от най-любимите, филмът беше добре като сценарий и атмосфера, но актрисата провали всичко. Цял филм игра с изкуствена усмивка, дори когато трябваше да е ужасена. Astonished

Последна редакция: вт, 05 ное 2019, 23:23 от Анонимен

# 479
  • Berlin
  • Мнения: 11 230
И на мен не ми хареса Играта на Джералд. Чела съм книгата и ми беше страшно, макар и малко мъчно за четене, но филмът - разочарование.

Общи условия

Активация на акаунт