У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (27)

  • 77 839
  • 801
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 9 474
Защо не си направите отделна тема за този сериал и да си пишете там?
Последните няколко страници само за него чета.
Бих искала да разбера и за други интересни филми, които да гледам.

Първо, защото сме по темата. Второ, защото само мод може да реши дали тема да бъде разделена и трето, защото сме наясно с първите две.

# 601
  • Мнения: 4 711
Скрит текст:
По-скоро си спомни, едва ли бебето е още там, нали ползват кукла? Но има някаква логика да има нещо общо с умрелите. А тези от сектата според мен вече са умрели. А според ММ Лиан може да съживява, заради един момент с един щурец. Определено има някаква дарба, но колко страшно и опасно е? Нали чичото няколко пъти каза - ти знаеш ли какво си допуснал в дома си?🤔 А Шон? Защо милият не го харесва Лиан и му причинява тези трески (които ги забравиха след 2-3 серии) и си изгуби вкуса и усета?
Мда,
Скрит текст:
мисля, че ТМ е прав за дарбата на Лиан. Аз още тогава го видях това с щуреца под чашата. А куклата нали е копие на истинското бебе. Но то беше по едно време кукла и тук малко ми се губеше кога отслабва въпросната дарба.
А иначе Дороти започна да си спомня - как е открила мъртвото си бебе, как е държала кукла.

А това, че леля ѝ Мей казала, че мирише на умряло, съм го пропуснала. Както и това за чувалите за мъртви.

# 602
  • Мнения: 4 744
Ами сериалът е по темата. Отделно тази тема не е от най-коментираните по принцип и такива коментари, като тези за сериала я вадят от праха така да се каже и други хора могат да я прегледат, да си харесат филм или да споделят друг.
То пък все някой да ти размаха пръста сакън да не се отклониш малко...

# 603
  • Мнения: 9 474
Ами сериалът е по темата. Отделно тази тема не е от най-коментираните по принцип и такива коментари, като тези за сериала я вадят от праха така да се каже и други хора могат да я прегледат, да си харесат филм или да споделят друг.
То пък все някой да ти размаха пръста сакън да не се отклониш малко...


Има хора, които да размахват. Такива, като “някоя си” ги подминавай. 🙂

На мен ми станаха интересни коментарите и спойлерите за сериала и го изгледах целия, друг ще види друго интересно. По темата сме.

# 604
  • Мнения: 339
Не съм казала, че сериала не е по темата. Предложих да си направите отделна тема, за да можете да си го обсъждате там надълго и нашироко без да обсебвате тази тема. Препоръчахте го тук достатъчно. Който се е заинтригувал, може да отиде да чете в темата за този сериал. Не е нужно след всяка излязла серия тази тема да се пълни с мнения пълни със спойлери и скрити текстове за това, какво е станало или какво ще стане. Не на всеки му е интересен този сериал.
А и доколкото знам тази тема е за филми на тази тематика, а не за сериали.

# 605
  • Мнения: 2 515
Темата е в подфорум „Филми и ТВ сериали”. Никъде не пишече е САМО за филми и е нормално след всеки епизод да се обсъди. Приеми го като нов „филм”.
Не разбирам защо реагирате. На мен, например, може да не са ми интересни филмите в цялата тема, ама не се дразня на новите отзиви.
Не, че нещо....Ама.

# 606
  • Мнения: 9 474
Не съм казала, че сериала не е по темата. Предложих да си направите отделна тема, за да можете да си го обсъждате там надълго и нашироко без да обсебвате тази тема. Препоръчахте го тук достатъчно. Който се е заинтригувал, може да отиде да чете в темата за този сериал. Не е нужно след всяка излязла серия тази тема да се пълни с мнения пълни със спойлери и скрити текстове за това, какво е станало или какво ще стане. Не на всеки му е интересен този сериал.
А и доколкото знам тази тема е за филми на тази тематика, а не за сериали.

Предлагам ти да редактираш целия подфорум  „Филми и ТВ сериали”, а докато ти се мъчиш с тази непосилна задача, ние ще обсъждаме Бавачката.

# 607
  • Мнения: 339
А аз предлагам да спрем да спамим темата с този спор. Всеки си каза какво му тежи. Явно е, че няма да се разберем.
Та кой друг интересен филм освен Бавачката сте гледали и ще препоръчате?☺

# 608
  • Мнения: 4 711
А аз предлагам да спрем да спамим темата с този спор. Всеки си каза какво му тежи. Явно е, че няма да се разберем.
Та кой друг интересен филм освен Бавачката сте гледали и ще препоръчате?☺
Той свърши и без това, така че едва ли дълго ще се обсъжда Nerd

Аз четох много добри отзиви за Parasite https://www.imdb.com/title/tt6751668/ (някъде нагоре бях споделила), а тази седмица четох, че е номиниран. Обаче не ми стига време да го гледам, че е над 2 часа.

# 609
  • Мнения: 9 474
И аз четох добри отзиви за Паразит. А някой нещо за Блатното чудовище? Много му се чудя... Rolling Eyes

# 610
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 725
И аз му се чудя и на Русалка, почнах да гледам Коледна песен по  HBO GO, стори ми се интересен. Вие ще препоръчате ли друг сериал. Ще изгледам и Бавачката, че по коментарите ви ми се стори интересен.

# 611
  • Мнения: 9 474
Първият сезон на Русалка ми хареса, но вторият ме разочарова. Коледна песен не го догледах.

# 612
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Някой има ли инфо кога се очаква да излезе вторият сезон?
Ако ви "сърби" да коментирате подробно "Бавачката", елате в темата 😊

# 613
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 725
Аз искам да се включа с нещо за Бавачката, но ще го публикувам в темата за сериалът.

# 614
  • София
  • Мнения: 382
Някой има ли инфо кога се очаква да излезе вторият сезон?
Ако ви "сърби" да коментирате подробно "Бавачката", елате в темата 😊

Четох, че вторият сезон се очаква ноември 2020г.

Общи условия

Активация на акаунт