Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 апр. 2017, 21:21 ч.

2. Препоръчайте ми книга като...

• 81 439
  • 471
  •   1
Отговори
# 465
  • Варна
На скоро прочетох Градината на Пеперудите - психологически трилър. Отвличане на млади момичета и затварянето им в градина до 21 им рожден ден. Книгата набляга доста на поведенческата психология. Та, може ли да ми препоръчате друга такава книга?

Хвърлете един поглед на "Метод 15/33". Stuck Out Tongue Winking Eye

# 466
Здравейте, някой знае ли къде мога да намеря книги, които да съдържат мистерии, загадки ? Търся нещо като разкази или романи, в които да е заплетена мистерия. Не съм фен на трилърите Simple Smile.

# 467
  • у нас
Погледни "Пролетен сняг" и "Теменужки през март" на Сара Джио. И двете ми харесаха, първата една идея повече.

# 468
  • ту тук, ту там
Аз се сещам за “Пръстенът на София” на Сузана Киърсли и “Забравената градина” на Кейт Мортън.

# 469
  • на изток от рая
Здравейте, препоръчайте ми книга като "Императорът от Оушън парк", "Щиглецът", "Блус в лятна нощ", "Книга за Балтиморови"...

# 470
  • София
Здравейте, моля да ми препоръчате криминална поредица подобна на романите за Хари Бош на Майкъл Конъли.

# 471
Моля да ми препоръчате любимите си класики? Направила съм си едно лично предизвикателство да започна да чета повече класики, но не знам откъде да започна?

Общи условия

Активация на акаунт