2. Препоръчайте ми книга като...

  • 114 518
  • 754
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 2 917
"Кралица Марго"  - почти любовен Simple Smile.

П.П. Или "Гърбавия"

# 586
  • Мнения: 9 567
На мен ми се чете нещо забавно, може и по-въздухарско тип чиклит  Laughing Нещо лекичко за разсейване, без да изисква особена концентрация.

# 587
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
На мен ми се чете нещо забавно, може и по-въздухарско тип чиклит  Laughing Нещо лекичко за разсейване, без да изисква особена концентрация.
Игра на омраза - Сали Торн https://www.goodreads.com/book/show/35757613?ac=1&from_searc … erb9ra&rank=1

# 588
  • Мнения: 7 106
На мен ми се чете нещо забавно, може и по-въздухарско тип чиклит  Laughing Нещо лекичко за разсейване, без да изисква особена концентрация.

Единственото нещо, което съм чела от този жанр и ми е харесало безкрайно  е Керстин Гир и поредицата и от 3 книги "Мафията на майките". Даже и съм ги препрочела, нещо, което правя само с много любими книги.

# 589
  • Мнения: 9 567
На мен ми се чете нещо забавно, може и по-въздухарско тип чиклит  Laughing Нещо лекичко за разсейване, без да изисква особена концентрация.

Единственото нещо, което съм чела от този жанр и ми е харесало безкрайно  е Керстин Гир и поредицата и от 3 книги "Мафията на майките". Даже и съм ги препрочела, нещо, което правя само с много любими книги.
Благодаря! Flowers Hibiscus
Керстин Гир,  Софи Кинсела и Александра Потър съм ги чела Simple Smile Точно нещо такова неангажиращо ми се чете пак.

# 590
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
"Глад" на Алма Катсу чете ли? Ама не е дълга много.

Да, прочетох и нея.

Скрит текст:
Нещо от рода на Ужас на Дан Симънс? Да е написана хубаво, да е дъъъълга и да има изпитания!  Laughing Историческите моменти не са ми толкова важни.
....Хани Мюнцер:Жило и мед и Марлене.

Благодаря! Записах!

# 591
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Осмичка, не са точно чиклит, но чела ли си "Преди да заспя" - Стивън Уотсън или "Виж, Джейн бяга" - Джой Филдинг. Както и книгите на Стефани Плъм.

# 592
  • Мнения: 9 567
Осмичка, не са точно чиклит, но чела ли си "Преди да заспя" - Стивън Уотсън или "Виж, Джейн бяга" - Джой Филдинг. Както и книгите на Стефани Плъм.
Не съм, ще ги разгледам сега. Благодаря! Аз не държа да са чиклит, а просто да са по-леки и забавни, че направих по-дълга серия със сериозните  и сега ми трябва нещо за "разреждане" Laughing

# 593
  • London, UK
  • Мнения: 252
На мен ми се чете нещо забавно, може и по-въздухарско тип чиклит  Laughing Нещо лекичко за разсейване, без да изисква особена концентрация.



Осмичка, смятам, че тези двете напълно отговарят на търсенето ти -:)
Чела съм ги много, много отдавна, но още си ги спомням.
По принцип не обичам въздухарски и захаросани истории, но тези две книжки са леки и забавни, без да са малоумни. Опитай ги ✌
Има ги в читанка.

Последна редакция: сб, 11 яну 2020, 18:46 от Adamant🍃

# 594
  • Мнения: 9 567
Adamant, благодаря! Flowers Hibiscus

# 595
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
Не съм, ще ги разгледам сега. Благодаря! Аз не държа да са чиклит, а просто да са по-леки и забавни, че направих по-дълга серия със сериозните  и сега ми трябва нещо за "разреждане" Laughing

Осмичка, дай някое заглавие от сериозните. Омръзнаха ми тия трилъри, ставам по 2 пъти да проверявам заключено ли е.  Laughing

# 596
  • Мнения: 9 567
Не съм, ще ги разгледам сега. Благодаря! Аз не държа да са чиклит, а просто да са по-леки и забавни, че направих по-дълга серия със сериозните  и сега ми трябва нещо за "разреждане" Laughing

Осмичка, дай някое заглавие от сериозните. Омръзнаха ми тия трилъри, ставам по 2 пъти да проверявам заключено ли е.  Laughing

Е, то и аз предимно трилъри. Иначе четох и "Кажи на вълците, че съм си у дома", "Където пеят раците", "Жената на прозореца" и подобни, които определено не са лекички и смешни Simple Smile

# 597
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
На мен след криминалните трилъри всичко ми се струва вода и не вървят, и не вървят. Обаче има едни такива, леки, но много сладки романи, четящи се с лекота, без банални секс сцени и предвидимо действие... Ей такова искам.

# 598
  • Мнения: 9 567
Сега прочетох първата книга от поредицата за Стефани Плъм. Лиляна вчера ми я препоръча тук, за което благодаря. Purple Heart Много симпатична книжка, за няколко часа я очатках. Simple Smile

# 599
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
Е, то и аз предимно трилъри. Иначе четох и "Кажи на вълците, че съм си у дома", "Където пеят раците", "Жената на прозореца" и подобни, които определено не са лекички и смешни Simple Smile

Чела съм ги, благодаря. Сега чета "Съседката". Харесва ми.

Общи условия

Активация на акаунт