Кандидат, бъдещи и настоящи мами с татко от епруветка - 5

  • 88 247
  • 755
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 877
С тези размери е нормално да е по-нисък.расте по-осезателно към13-14.успех.

# 226
  • Мнения: 784
С тези размери е нормално да е по-нисък.расте по-осезателно към13-14.успех.

Благодаря 🤗

# 227
  • София
  • Мнения: 10 642
Абсолютно съм съгласна със звезди.
Те първа ще расте Е2, не го мисли, рано е още. С какво те стимулират

# 228
  • Мнения: 784
Абсолютно съм съгласна със звезди.
Те първа ще расте Е2, не го мисли, рано е още. С какво те стимулират
Сега с Пурегон в началото 100, сега 150. Утре ще видя пак накъде са нещата. Благодаря ви момичета 🤗

# 229
  • София
  • Мнения: 10 642
Да минаваш на отчет, да знаем дали качетвено стискаме палци Simple Smile

# 230
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Фолоу, стискам палци ... и моята стимулация беше с Пурегон. И на мен ми вдигнаха малко дозите. И Е2 не беше много, но пък и имах 5Я!
И едно бебе ... Simple Smile

# 231
  • Мнения: 3 126
Фолоу, успех и от мвн! Подкрепям Звезди и Нандин, че фоликулите са ти още малки и затова и Е2 не се е вдингал...

# 232
  • Мнения: 784
Благодаря за стиснатите палци 🤗
Нещата вървят, но бавно. Утре съм пак на преглед за да се види кога ще е пункцията- събота или понеделник. Притеснена съм за събота т.к я прави дежурен т.с не е лекаря при който съм сега, а пък понеделник да не е късно.

# 233
  • София
  • Мнения: 10 642
Follow, не га мисли миличка. Както и да го мислиш нещата ще си вървят и няма как да ги забързаш или забавиш. Знам, че най-добре се чувстваме с нашия си лекар, но понякога се налага да минем и при друг лекар. Все пак твоят доктор ще таймира пункцията.

# 234
  • Мнения: X
Благодаря за стиснатите палци 🤗
Нещата вървят, но бавно. Утре съм пак на преглед за да се види кога ще е пункцията- събота или понеделник. Притеснена съм за събота т.к я прави дежурен т.с не е лекаря при който съм сега, а пък понеделник да не е късно.
Пожелавам ти пункцията да мине гладко и да имате добра реколта Grinning а оттам и успешен опит. На слука и мини после за отчет Sunglasses

# 235
  • Мнения: 2 877
фолоу, успех утре на прегледа. дано всичко се развие оптимално с пункцията.

# 236
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Фикиу, късмет! Стиснати палци

# 237
  • Мнения: 784
Знаех си, че няма да минем без проблеми и тук. Вече съвсем грохнах психически. Стимулацията е ок за сега. Насрочиха пункцията за събота, но дойде проблема с фонда. Дамата занимаваща се с документите каза не може да мине цялото  ин витрото по фонда. Та сега ще трябва да си плащаме оплождане, трансфери и т.н. Изключително болно ми стана, незнам защо при нас не минават нещата, а и вече нерви и сили нямам.
Та това е фонда плащал само оплождането с материал на мъжа, с който сте кандидатствали, ако е мъжки фактора.
И така се оказа, че ще трябва да плащаме по-голямата част от джоба си, как никой не го интересува.

# 238
  • Мнения: 2 877
фолоу, много е неприятно това. оставам с впечатление ,че все повече се опитват да затегнат правилата. наскоро четох, че ще искат и амх за финансиране. не мога да разбера защо не поемат всичко на двойките, които са с донорски материал, било то мъжки или женски. много е несправедливо, особено в случаи, които има генетични проблеми.
на сега се постарай да се успокоиш. така или иначе нищо не можеш да промениш. успех на пункцията.

# 239
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Явно са затегнали контрола Sad
Гадняри Sad честно не знам какво да ти кажа. Прегръщам те и дано пък се случат нещата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт