Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 735
Ехаа Simple Smile Честито, Криска!
Да ти е жива и здрава, да расте щастлива и да й се радваш мнооожго години занапред 🍀

# 736
  • София
Честито!
Да е много здрава, да има най-прекрасното детство и много да ви радва!
На теб бързо възстановяване ❤

Последна редакция: чт, 20 юни 2019, 22:31 от Nandin

# 737
Честити да са малка Лилия и мама Криска Heart Ех, че хубави новини в темичката ни! Бъдете щастливи и много радост да ви носи малкото човече!

# 738
Честито, Криска. Много здраве и само щастливи мигове с малката принцеса.

# 739
  • От Луната
Честито сбъднато щастие!

# 740
Днес сутринта  сбъднах мечтата си,след планувано секцио в 37г.с се роди Лилия💝💝💝2850кг.47см.Най-голямата ми награда ,целувам ви и успех на борещите се 😍😘😘😘

Честита дъщеря, Криска! Да расте здраво и щастливо дете, а вие да й се радвате и подкрепяте!

И малко офф от темата, но не мога да не споделя. По някакво стечение на обстоятелствата много близки до сърцето ми хора са родени в периода 10-20 юни. Десетина + самата аз. Така че за мен това е много специално време от годината.

# 741
Днес сутринта  сбъднах мечтата си,след планувано секцио в 37г.с се роди Лилия💝💝💝2850кг.47см.Най-голямата ми награда ,целувам ви и успех на борещите се 😍😘😘😘

Честита дъщеря, Криска! Да расте здраво и щастливо дете, а вие да й се радвате и подкрепяте!

И малко офф от темата, но не мога да не споделя. По някакво стечение на обстоятелствата много близки до сърцето ми хора са родени в периода 10-20 юни. Десетина + самата аз. Така че за мен това е много специално време от годината.
Благодаря вече и за мен е най-специялната дата 20.06💝

Общи условия

Активация на акаунт