Светлината на моя живот - Тема 18

  • 84 925
  • 744
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 628
Здравейте, светлинки bouquet bouquet bouquet

Благодаря ви за новинките и снимките, разгледах ги с огромно удоволствие! На Анас и Хаена (Хина, нямам идея как се произнася?! Laughing) им пожелавам да са мноого щастливи, Анас го заслужава, а и тя със сигурност! Дали датата е съвпадение Laughing

Чак като Софи Hug каза се замислих, наистина ли мина една година откакто Светлината свърши?! Все едно вчера си правихме теории как точно Сандия ще се върне от мисия Махабали или кой е убил Мохит Laughing Истината е, че това много ми липсва, всички в темата сте прекрасни и аз съм много щастлива, че обсъждахме заедно този прекрасен сериал! Hug
Не мислех, че и сериал може да ми липсва Laughing Но бях свикнала да чакам да се прибера и да пусна телевизора и да чуя песента Laughing Всички тези герои бяха "гости" в дома ни едва ли не всеки ден, изпитахме толкова и различни емоции и това е едно от нещата, които правят този сериал специален за нас Heart Eyes И въпреки, че не свърши както се надявахме и както заслужавахме (да, сценаристи, за вас говоря) можем да "пренебрегнем" последните епизоди, защото истинския завършек, какъвто трябва да бъде, го знаем всички, нали Hug
Това ми е един от любимите колажи на Сурия Heart Eyes, 100% сме го поствали, но понякога е хубаво да си припомним Mr. Green Hug



След словоизлиянията ми Laughing да питам бебчето на Дипика колко трябва да е голямо вече newsm78 И името му забравих, а беше много хубаво, нещо ме хваща деменцията Laughing Трябва да се върна назад в темата да проверя Mr. Green

Малко офф топик- Новата версия не ми харесва, липсват ми емотиконките, работя си на старата, но май ще трябва да свикна и с новата:?

# 196
  • Мнения: 2 592
Здравей РОБИН bouquet
скоро преглеждах старите теми Heart Eyes и като теб си припомних емоциите които споделяхме за Светлината Peace
мислех си къде изчезнахте* Laughing ТИ  bouquet ТАРА Hug РАДОСТ Hug РОСИНЦЕ HugНАДЯ Hug
и благодаря на РОКСИ Hug ЕНИ Hug и ЕМИЛИЯ Hug за инфото линковете и колажите smile3521 newsm51


 txtloves Two Hearts



 txtloves Two Hearts Two Hearts

# 197
  • Мнения: 11 766
Здравейте!  Hug Емилия, Софи, Тара, Робин, Ени - радвам се отново да ви видя по-активни в темата ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Благодаря ви за всички прекрасни неща, които сте споделили.  lovekiss lovekiss lovekiss И аз ви нося няколко новини около сватбата на Анас.  newsm10 Много се зарадвах, когато прочетох в интервютата му, че ще покани своите колеги и приятели от "Светлината на моя живот" на сватбата си.  newsm44 newsm44 newsm44 Надявам се, че ще покани и Дипика и че тя ще отиде на сватбата на Анас - Дай Боже да ги видим отново заедно и да ни зарадват с някоя обща снимка ... Praynig Praynig Praynig Two Hearts txtloves Flushed family



http://www.tellychakkar.com/tv/tv-news/anas-rashid-tie-knot-10th-september-170821


Много ми харесва тази част от интервюто на Анас: "Разбира се, моят екип на Diya Aur Baati Hum/ "Светлината на моя живот" ще бъде поканен.  newsm18 Heart Eyes Flushed Би било голямо нещо за мен, ако моят екип на "Дия и Баати/ Светлината" присъства на сватбата ми, защото те са като второто ми семейство и не мога да ги забравя."  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! kiss family

“Of course my Diya Aur Baati Hum team will be invited. It would be a big thing for me if my Diya Baati team will attend my wedding because they are like my second family and I can’t forget them.”  smile3501 Two Hearts txtloves

Анас е щастлив, защото семейството му и всички около него са щастливи. В една от новините прочетох и датата 9-ти септември - може би тогава ще стартират с ритуалите и вече на 10-ти ще е сватбата ...  newsm10 Питат го за медения месец - Анас отговаря, че не са решили нищо по този въпрос и че след сватбата ще се върне в Мумбай, където ще живеят ...  smile3503 Аз лично не съм почитателка на уредените бракове, но от сърце пожелавам на Анас да е много щастлив с Хина. newsm76 newsm76 newsm76 Дано избора на майка му е правилен - Анас заслужава много щастие ... Praynig Praynig Praynig

# 198
  • Мнения: 11 766
Добре е избрал датата 10 септ -  точно 1 година от края на Светлината Wink
да е щастлив с Хаена нищо че ми звучи като Хиена Laughing
 за мен двамата с Депика най* си подхождат Crazy страхотна двойка с уникална харизма  Heart Eyes създадени един за друг Two Hearts
 не само за сериала но..loveuuu


 txtloves Two Hearts



 txtloves Two Hearts Two Hearts  txtloves Two Hearts Two Hearts

 Hug

РОКСИ bouquet гласувах и ще гласувам всеки ден
колкото мога,дано стане чудо Praynig Praynig

Роска Hug мерси за новичкитв снимки  bouquetАнас си е както винаги чаровник  smile3521Гласувах и ще гласувам винаги когато мога и се сетя  smile3521

Здравейте, светлинки bouquet bouquet bouquet

Благодаря ви за новинките и снимките, разгледах ги с огромно удоволствие! На Анас и Хаена (Хина, нямам идея как се произнася?! Laughing) им пожелавам да са мноого щастливи, Анас го заслужава, а и тя със сигурност! Дали датата е съвпадение Laughing

Чак като Софи Hug каза се замислих, наистина ли мина една година откакто Светлината свърши?! Все едно вчера си правихме теории как точно Сандия ще се върне от мисия Махабали или кой е убил Мохит Laughing Истината е, че това много ми липсва, всички в темата сте прекрасни и аз съм много щастлива, че обсъждахме заедно този прекрасен сериал! Hug
Не мислех, че и сериал може да ми липсва Laughing Но бях свикнала да чакам да се прибера и да пусна телевизора и да чуя песента Laughing Всички тези герои бяха "гости" в дома ни едва ли не всеки ден, изпитахме толкова и различни емоции и това е едно от нещата, които правят този сериал специален за нас Heart Eyes И въпреки, че не свърши както се надявахме и както заслужавахме (да, сценаристи, за вас говоря) можем да "пренебрегнем" последните епизоди, защото истинския завършек, какъвто трябва да бъде, го знаем всички, нали Hug
Това ми е един от любимите колажи на Сурия Heart Eyes, 100% сме го поствали, но понякога е хубаво да си припомним Mr. Green Hug



След словоизлиянията ми Laughing да питам бебчето на Дипика колко трябва да е голямо вече newsm78 И името му забравих, а беше много хубаво, нещо ме хваща деменцията Laughing Трябва да се върна назад в темата да проверя Mr. Green


Софи, Ени - благодаря ви, че гласувате и подкрепяте Анас и Дипика!!!  smile3501 Аз също гласувам всеки ден по много пъти.  Hug Наистина се надявам да стане чудо и нашите да бъдат номинирани и да ги поканят на тези награди - те заслужават и да спечелят статуетките, защото са номер 1 ...  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves family

Робин - бебчето на Дипика се казва Сохам и мисля, че тези дни е направило 3 месеца. Да й е живо и здраво и винаги много да я радва ...  Hug  Two Hearts passifier

Наистина датата за сватбата на Анас е интересна: 10 септември - една година след края на "Светлината".  newsm12 Би било чудесно ако на тази дата видим всички отново заедно на сватбата на Анас - начело с Дипика/ Сандия.  Praynig Praynig Praynig Ще се радвам да видим всички актьори там - Дев/ Вед, Каника/ Менакши, Нелу/ Сантош, Каран и Гаутам/ Викрам 1 и 2, Пуджа/ Емили, Сехриш/ Чави, Абинав/ Ом, Нейл/ Закир, Варун/ Мохит - въобще всички  newsm17 Ще видим кого ще покани Анас - и кой ще успее да дойде, но се моля Дипика да бъде там и да я видим с Анас ...  Praynig Praynig Praynig

Пожелавам много щастие на Анас и на Дипика с хората, които са избрали. Те го заслужават ...  newsm51 Това е най-важното и винаги ще ги подкрепям ...  newsm76 newsm76 newsm76 Но и за мен Анас и Дипика са идеалната двойка не само на екрана, но и в живота - между тях има химия, супер много си подхождат ...  txtloves txtloves txtloves Така, че поне мога да продължа да си мечтая за тях и да им се радвам в сериала и зад кадър на клиповете, които имам ...  smile3521 Two Hearts txtloves Heart Eyes newsm41 Two Hearts lovekiss Нека са щастливи с Рохит и Хина, но да си останат добри приятели - да се разбират добре и в бъдеще пак да ги видим заедно като двойка, на някое парти или събитие - би било супер!  Praynig Praynig Praynig Анас и Дипика са върха - обожавам ги ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Робин  Hug Напълно съм съгласна с мнението ти!  newsm10 И на мен всичко това много ми липсва. Сякаш беше вчера, когато всички заедно си коментирахме любимия сериал, всеки един епизод, трак, емоция - всяка сцена между Сурадж и Сандия.  newsm51 Two Hearts txtloves Всеки един клип, всяка една снимка зад кадър между Анас и Дипика ...  smile3521 Heart Eyes Flushed Всяка тяхна изява - изявата на останалите актьори! Предстоящите тракове в сериала - правехме теории около Мисия Махабали, около Арзу, около Мохит, вълнувахме се с Ом и Емили, смяхме се с Менакши и Викрам, с малките сладури Рати.  smile3533 Наслаждавахме се на уникалната любовна история между Сурадж и Сандия - на всяка една сцена с тях - всяка тяхна прегръдка, целувка, жест, докосване, поглед - всичко ме разтапя! Те са уникални и недостижими ...  txtloves txtloves txtloves luvbed Two Hearts loveuuu Oha! Вълнуваме се с тях - смеехме се с тях - борихме се с тях!  newsm03 "Светлината на моя живот" е най-добрият сериал с най-добрите актьори и сюжет и с най-уникалната двойка - нашите Аника/ Сурия. Те ще останат завинаги в сърцата ни ...  Praynig Praynig Praynig txtloves Two Hearts hug love001 Имаме 1487 уникални епизоди от "Светлината" - хиляди уникални и великолепни моменти и сцени между Сурадж и Сандия и един куп уникални клипове зад кадър с Анас и Дипика, награди с тях, техни участия, снимки. Аз съм безкрайно щастлива заради това ...  newsm44 Two Hearts txtloves Flushed 1swing newsm41 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Да финала не е този, който искахме - но ние си знаем реалния финал!  newsm76 newsm76 newsm76 Аз приемам и този финал, защото Сурадж и Сандия останаха заедно за вечни времена - от първия до последния епизод те са заедно и се обичат  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Сурадж и Сандия ще се обичат, ще бъдат заедно и ще се подкрепят във всеки техен живот - в живота и смъртта, но заедно!  Praynig Praynig Praynig Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes txtloves Това е истинска, уникална и вечна любов. Те са и трябва да бъдат заедно завинаги ...  Praynig Praynig Praynig Аз си представям как сурадж и Сандия са щастливи заедно на някое друго място и се обичат все по силно ...  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts family Дай Боже да имаме щастието да видим Анас и Дипика отново заедно като двойка в сезон 2 или в друг нов уникален сериал, но в "Светлината" и сезон 2 си ги искам само ако са заедно - иначе не!!!
  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts Two Hearts txtloves

# 199
  • Мнения: 2 592
РОКСИ bouquet за медения месец на Анас си спомням какво каза преди време
когато двамата с Депика даваха общо интервю Heart Eyes мисля че беше около 5-та годишнина на Светлината*
 и приказките че ще свалят сериала от екран Crossing Arms
та  един от въпросите беше какво им се иска/мечтаят да направят след края на сериала Wink
 и Депика каза че иска да прекара по*дълга и романтична почивка с Рохит и да се разхожда пред него само по бикини.. тогава явно е заченат Сохам Laughing Laughing а Анас си представял меден месец във въздуха Hug да се прекачва/т от самолет на самолет и така да посети всички континенти Joy..сега ще видим дали ще го направи  bowuu


 txtloves Two Hearts



 txtloves Two Hearts loveuuu

# 200
  • Мнения: 11 766
Приятели, намерих един уникален клип зад кадър с Анас и Дипика докато снимат някаква сцена за сериала, която сцена обаче така и не е включена в епизодите на "Светлината"  newsm12 За щастие ние си я имаме зад кадър - имаме и уникално интервю с Анас и Дипика ....  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Така, че можем да си представим, че това е нов епизод от продължението, където са си двамата ...  smile3521 newsm76 Two Hearts Това е момент от трака, в който Сурадж и Сандия живееха сами - тогава нали Сандия, все правеше по някоя беля  newsm62 Явно са решили да изгори ризата на Сурадж, но после са се отказали да покажат тази сцена ...  newsm78 Благодарение на една приятелка имаме превод на основните неща, които казват Анас и Дипика в интервюто си - тя ми го преведе на английски, аз ви го пускам на български. Пускам и линк за гледане и сваляне ...  lovekiss lovekiss lovekiss Анас и Дипика са супер готини, сладки и прекрасни и си личи, че отлично се забавляват заедно зад кадър - само ги вижте как се смеят ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura

























https://www.youtube.com/watch?v=Ygba106knZY&t

http://dox.bg/files/dw?a=575608aa31

Анас казва, че Сандия е изгорила ризата му, Дипика казва, че не иска Анас да показва това, тъй като е изгоряло по много лош начин, но тя не е направила това, а екипът на снимачната площадка е направил това за сцената.  smile3532 Дипика казва, че каквото и да направи Сандия, Сурадж никога не й се ядосва.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts  Ако той някога й се ядоса, може би тя ще започне да учи нещата малко по-добре Mr. Green И най-хубавото е, че той обича Сандия такава, каквато е.  smile3501 Анас казва, че Сандия е уникална съпруга и Сурадж е уникален съпруг.  txtloves txtloves txtloves Той също така казва, че Сантош/ Бхабо им е много ядосана, след като е видяла какво прави Сандия ...  smile3533 Дипика се смее, че Сурадж отива в магазина и се разхожда из улица Хануман Гали с изгорена риза, жена му прави грешки - но той не й се ядосва ... smile3521 Two Hearts hug Анас казва, че ще научи Сандия как да шие дрехите. smile3534 Затова Дипика казва, че Сурадж обича Сандия такава, каквато е и не я променя newsm44 txtloves luvbed loveuuu Flushed Flushed family

Скрит текст:
Anas said that Sandhya has burnt his shirt , Deepika said that she doesnt want Anas to show this as its burnt in a very bad way but she has not done this and team on the set did this for the scene. Deepika said whatever mistake sandhya makes suraj never gets angry with her, if he ever gets angry maybe she starts learning things a little better and the best thing is that suraj loves sandhya the way she is .Anas said Sandhya is a unique wife and Suraj is a unique husband. He also said that Bhabo is really angry with them after  seeing whatever sandhya is doing.
Deepika was laughing that suraj is going to the shop and walking around hanuman gali with a burnt shirt , his wife is making mistakes but he does not get angry . Then Anas said he will teach sandhya to stich clothes

this is why deepika said that suraj loves sandhya the way she is , he does not change her

# 201
  • Мнения: 11 766
Уаууу, ето едни нови уникални снимки на Дипика с прекрасното й бебче Сохан. Тези дни той е направил 3 месеца ...  newsm51 Kissing Heart Two Hearts Oha! passifier Дипика пусна снимките днес - както винаги е очарователна и много усмихната ...  newsm76 newsm76 newsm76  Two Hearts newsm44 Двамата са толкова готини и сладки - прекрасни майка и син.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Сохам е голям сладур също като красивата си майка ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Heart Eyes Flushed family Много им се радвам ...  newsm18 Heart Eyes Flushed









I love all these pictures, that I'm confused which to upload, so I'm uploading most of them. Thank you soham ( my baby) for making our life more sparkling and beautiful. Thank @rohitraj_goyal for clicking these 😜😘. #postpartumbody #nursingmom #3monthsold #love #happiness #bliss newsm76 newsm76 newsm76

Обичам всички тези снимки, тъй като бях объркана коя да кача, затова аз качих повечето от тях. Благодаря ти Сохам (моето бебе), че направи нашият живот много по-блестящ и красив.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Благодаря Рохит, че направи тези снимки.  photo #следродилно тяло #Майка кърмачка #3 месеца #щастие #блаженство newsm18 Flushed Heart Eyes

# 202
# 203
# 204
  • Мнения: 11 766
Днес нашият прекрасен сладур Анас има рожден ден!!! Пожелавам му всичко най-хубаво - много много здраве, щастие, любов и усмивки. smile3525 Kissing Heart Two Hearts txtloves Oha! nbirthday ura  Винаги много да ни радва. Той е уникален човек и актьор. Обожавам го ...  lovekiss lovekiss lovekiss Не спирам да си гледам "Светлината" и да се радвам на Анас и Дипика и уникалните им роли на Сурадж и Сандия ...  newsm03 hug txtloves Flushed family Надявам се, че в бъдеще ще имаме щастието отново да ги видим заедно като двойка ...  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts newsm41

Нося ви и една уникална снимка на двамата зад кадър от "Светлината" докато са празнували рождения ден на Анас на сета! Много са сладки - как само са се гушнали ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 Flushed kiss newsm08

# 205
  • Мнения: 11 766
Приятели моля ви гласувайте за "Светлината на моя живот"/ Diya Aur Baati Hum - нашият сериал е най добрият и заслужава победата ... smile3525 Kissing Heart Two Hearts



http://www.tellychakkar.com/fun-zone/poll/pick-your-favourite-di … njh-piyaji-170821

Анкетата не е за официални награди, а просто от някакъв медиен сайт в Индия.  Peace Но все пак е между "Светлината" и така нареченото продължение дето си е отделен сериал за мен, а и за хората ...  smile3503 Не знам какво става но някои хора могат да гласуват по няколко пъти, а други по веднъж на ден - или на 2 дни - много странно.  newsm78 Аз пробвах от таблета от телефона - отчете ми единя глас - другия не, после гласувах през Мозила и през Хром и пак не видях да го отчита, а уж е приет - много странно.  bash Пък феновете на сезон 2 сега гласуват всеки ден пак и пак и вече ни изравниха - глупава работа  smile3516 Не че едно гласуване тук ще промени факта, че Светлината е милион пъти по уникален, готин и успешен сериал - но все пак - нека го подкрепим  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts family Това е медиен сайт и доста хора въобще не знаят за тази анкета - особено от феновете на сериала, понеже сега сериала не е на екран - но тези следящи сезон 2 следят тези анкети и веднага обявяват и съответно се включват повече хора ...  newsm12 Затова когато можете и имате време опитвайте да гласувате от всичките си устройства. Дано при вас се получи - и аз ще продължа да опитвам  lovekiss lovekiss lovekiss

# 206
  • Мнения: 11 766
Както знаете на 29 август нашият любим сериал имаше годишнина - 6 години от старта на "Светлината на моя живот"!  newsm44 newsm44 newsm44 И въпреки, че сериала приключи през септември миналата година след повече от 5 успешни години - той ще остане в сърцата на всички актьори от сериала, на снимачния екип и на всички фенове на този уникален сериал завинаги ...  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts  family По повод годишнината ни редица фенове пускаха съобщения с поздрави за актьорите - правиха клипчета и колажи, пускаха снимки!!!  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura И аз ви нося един уникален колаж направен от фенка на сериала по повод 6-тата годишнина на "Светлината"  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия са уникално сладки заедно. Най-прекрасната двойка - обожавам ги ...  newsm18 Heart Eyes Flushed Flushed 1swing ppp newsm41

Честита 6-та годишнина на всички ... txtloves Two Hearts Two Hearts loveuuu lovekiss lovekiss lovekiss

# 207
  • Мнения: 8 414
Добър вечер  Hug Hug Hug Hug
Роси HugСофи HugРобин HugЕмилия мерси за всичко споделено  smile3525 smile3525 smile3525 smile3525
С мъничко закъснение ще пожелая на Анас да е много ,много ,много щастлив ,да е здрав ,да е обичан ,да остане все така позитивен и готин и в скоро време да ни зарадва с някоя хубава нова роля  bdbaloni baloni
Честита ни годишнина Светлинки Hug Hug Hug Hug  baloniИ на мен като на вас много ми липсва нашето любимо сериалче ,липсва ми очакването на всяка нова серия ,липсва ми очакването на това какво щв се случи ,липсват ми всекидневните новинки за нашите светлинки и най-вече ми липсва общуването с вас .За мен беше  удоволствие да се запозная с вас  макар и виртуални и да гледам и обсъждам във вашата компания този страхотен сериал  Hug Hug Hug Hug love001 smile3525 smile3525 smile3525Надявам се че пак ще имаме възможността да гледаме някой нов сериал на някой от нашите любимци  love001























# 208
  • Мнения: 8 414
Роси мерси за новичките снимки на Дипика и бебечето и -много са сладки  smile3525
Няколко новички и от мен   smile3521









и Каника  smile3521

# 209
  • Мнения: 11 766
Ени - благодаря ти от сърце за всички невероятни колажи на нашите любимци Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия, както и за прекрасните снимки на Дипика и бебето й ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Всички са повече от страхотни - особено първата!  newsm76 newsm76 newsm76 Сохам и мама Дипика са супер сладки заедно и той как готино се е ококорил - голямо бонбонче е ...  txtloves txtloves txtloves Two Hearts 1swing Flushed family Емилия - колажа ти е повече от уникален! Подбрала си всичко прекрасно, идеята ти е блестяща - супер много ми харесва ...  txtloves txtloves txtloves Two Hearts Two Hearts Two Hearts newsm41

Ето и от мен едни нови невероятни снимки на Анас от рождения му ден - семейството и приятелите му са му направили изненада.  smile3525 newsm76 Two Hearts Анас е супер готин, сладък и чаровен ...  txtloves smile3521 Oha! Flushed ppp Two Hearts lovekiss



















Общи условия

Активация на акаунт