Светлината на моя живот - Тема 18

  • 84 925
  • 744
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 11 766
Приятели, направих един невероятен клип специално за рождения ден на Анас.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Мисля, че се получи отлично - аз много си го харесвам и си го пускам пак и пак ...  newsm44 newsm76 Two Hearts Включила съм едни уникални моменти на Анас заедно с Дипика и останалите актьори от "Светлината" от партита, на които са ходили заедно.  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura Някои партита са от празнуването на рождения ден на Анас ...  newsm03 Heart Eyes Flushed Клипа е повече от уникален, а Анас и Дипика нямат равни - толкова са сладки заедно - хранят се един друг с торта, танцуват, забавляват се.  txtloves loveuuu Two Hearts Flushed ppp Hands Clap family Анас е уникален танцьор - само как готино играе. Пълни ми душата ...  smile3534 Two Hearts txtloves Анас и Гаутам/ Викрам 1 също са много готини като танцуват голи ...  newsm08 Two Hearts lovekiss Там са и Каника/ Мена, Нелу/ Сатош, Пуджа/ Емили, Ариан/ Чоту, Сехриш/ Чави, Варун/ Мохит и Ашок/ Арун ...  newsm76 newsm76 newsm76 Пускам клипа за сваляне, както и в youtube! Някои хора имали проблеми с линка от youtube, затова го давам и иначе ...  smile3525 Two Hearts Heart Eyes









































https://www.youtube.com/watch?v=aTXs1WFCDHc&feature=youtu.be

http://dox.bg/files/dw?a=252c8bc31b

# 211
  • Мнения: 11 766
Ето едни уникални снимки на Каника/ Менакши заедно със съпруга и сина си в реалния живот!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Те са изключително семейство - много са сладки и прекрасни ...  newsm18 Heart Eyes Flushed Flushed family Каника и съпруга й Анкур са уникална двойка - много ги харесвам. Нека винаги са така щастливи заедно ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura













Ето и една прекрасна снимка на Каника и съпруга й с Мишри!!!  newsm76 newsm76 newsm76 Срещнали са се случайно в един магазин и са се снимали ...  newsm44 Много са готини и сладки ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 212
  • Сливен
  • Мнения: 446
здравейте момичета

благодаря ви за прекрасните снимки, колажи, клипчета, коментари и гифчета newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

# 213
  • Мнения: 11 766
Моля ви гласувайте за Сурадж и Сандия като най-добра двойка!  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts newsm41 Анкетата е от същия сайт, в който гласувахме за "Светлината" срещу т.н. продължение ...  newsm10 Само, че тук гласуваме за Сурадж и Сандия от "Светлината" срещу Ума и Канак от сезон 2 - който си е отделен сериал!  smile3525 newsm76 Two Hearts Мисля, че можем да гласуваме всеки ден по веднъж или на 2-3 дни - от Музила, Гугъл Хром, Интернет Експлолер, от таблета, лаптопа или телефона  newsm80 Heart Eyes Flushed Само, че понякога нещо не ми отчитат вота. Малко странен сайт ...  newsm78 Оригинала си е най-добрият - Сурадж и Сандия са истински диаманти, златните кокошки на канала и продуцентите ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия са най-уникалната телевизионна двойка в света и във вселената - те са номер 1!  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura Любовта между Сурадж и Сандия е толкова красива, толкова истинска, толкова прекрасна.  newsm03 Two Hearts txtloves Любовта им е уникална и вечна - те са и ще бъдат заедно завинаги  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart txtloves hug txtloves luvbed Ние си знаем, че нашите Аника/ Сурия са най-добрите, но нека ги подкрепим и тук Praynig Praynig Praynig Сериала ни не е в ефир и не всеки знае за тази анкета, а феновете на новата двойка ще се активират - затова нека им покажем кой е номер 1 ...  Praynig Praynig Praynig Flushed family kiss newsm18



http://www.tellychakkar.com/fun-zone/rate-it/which-couple-your-favourite-170906

# 214
  • Мнения: 11 766
На 27 август племенничките на Анас и Дипика - Майра и Jiya имаха рожден ден!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Интересно съвпадение е, че и двете са родени в един ден ...  newsm44 newsm76 Two Hearts Пожелавам им всичко най-хубаво - много здраве, щастие и усмивки. Нека винаги радват родителите си и прекрасните си чичо и леля ...  Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves Oha! nbirthday ura Ето едни невероятни снимки на Анас и Дипика с тях, също и на Дипика със сестра й от този специален ден ...  family Flushed Heart Eyes Всички са толкова готини и сладки -  а Анас и Майра са истински бонбони ... newsm03 Two Hearts txtloves loveuuu 1swing Flushed Hands Clap







# 215
  • Мнения: 11 766
А ето и едни невероятни и много горещи снимки на нашия сладур Гаутам - Викрам 1!  smile3521 Two Hearts txtloves Както винаги е очарователен - супер готин, секси и сладък ...  txtloves txtloves txtloves  love001 loveuuu Flushed newsm18 Много си го харесвам и него - наслада е човек да го гледа. smile3534 Two Hearts newsm76 newsm08 txtloves Flushed grinning039









# 216
  • Мнения: 1 115
 wavey wavey wavey


Скрит текст:
"Diya Aur Baati Hum's Sooraj aka Anas Rashid, who got engaged earlier this year in April, is all set to tie the knot on September 9. The wedding will happen in his hometown - Malerkotla, Punjab. The wedding rituals have already begun, the actor shared a picture of himself and fiancee Heena from their mehendi ceremony.
While Anas wore a white kurta with yellow dupatta, Heena wore a traditional punjabi yellow suit and flower jewellery."


Край на ергенския живот. Сватбените церемонии вече са започнали. Hug

Последна редакция: сб, 09 сеп 2017, 01:08 от Tara41

# 217
  • Мнения: 11 766
Благодаря за колажите и инфото Тара ...  smile3525 На 07 септември са започнали пред-сватбените ритуали и са изпълнили ритуалите халди и мехенди, където се мажат с коркума ...   newsm08 Kissing Heart Two Hearts Ето няколко снимки на Анас и Хина от там - явно са били на отделни места ...   newsm10 Kissing Heart Two Hearts Анас е очарователен и супер сладък - облякъл се е толкова хубаво, в бяло и жълто! Обожавам го ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! Flushed Two Hearts На първата снимка се е усмихнал толкова прекрасно ...  love001 hug txtloves Хина също е много красива ...  Two Hearts newsm76 Two Hearts Пожелавам им много щастие заедно.  Praynig Heart Eyes Kissing Heart Двамата нямат общи снимки от тук.  Wink Анас се е снимал с брат си и със снаха си, както и с някои свои приятели ...  family ppp Hands Clap Утре - 9-ти септември е сватбата на Анас - явно в по-тесен кръг, а на 10-ти ще бъде самото празненство, на което ще присъстват и хора от артистичните среди - приятели на Анас, които той е поканил.  newsm10 Той каза, че ще покани и своето семейство и приятели от "Светлината".  smile3501 Дай Боже Дипика също да отиде на сватбата на Анас и да ги видим заедно там. Би било уникално ... Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts newsm41



















http://timesofindia.indiatimes.com/tv/news/hindi/diya-aur-baati- … 3872.cms?from=mdr

https://www.filmibeat.com/television/news/2017/diya-aur-baati-hu … 20297-267844.html

http://www.tellychakkar.com/tv/tv-news/anas-rashid-s-pre-wedding … uals-begin-170908

# 218
  • Мнения: 11 766
Излезе едно невероятно видео с Анас и Хина от пред-сватбените ритуали халди и мехенди!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts А именно частта, в която ги мажат с коркума - както и предположих двамата са на различни места, но техните близки ходят и при двамата за ритуала, даряват ги с пръстени и пари ...  newsm10 Анас е истински бонбон - чаровен, красив, сладък, усмихнат. Супер много му се радвам и много го обичам ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura Анас дава и интервю. Близките му са около него и го поздравяват. Майка му също е до него - щастлива, че синът й най-накрая ще се ожени. И то за нейната избраница.  newsm10 Хина също е много хубаво момиче - особено, като се усмихне.  Two Hearts Kissing Heart Heart Eyes Надявам се двамата с Анас да са много щастливи заедно ...  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss







https://www.youtube.com/watch?v=dVVaouHLu40

Ето и още няколко новини за тези пред-сватбени ритуали: Hug

http://www.abplive.in/television/yay-wedding-bells-arrive-for-an … i-ceremony-577898

http://timesofindia.indiatimes.com/tv/news/hindi/exclusive-diya- … show/60427216.cms

http://laughingcolours.com/diya-aur-bati-hum-star-anas-marry-wom … ar-younger-45731/

# 219
  • Мнения: 11 766
Току-що излязоха първите снимки на новите младоженци - Анас и Хина вече са женени!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Това е първата новина по този повод и първите техни общи снимки ...  newsm76 Двамата са се гушнали много сладко и изглеждат много щастливи заедно. Пожелавам им всичко най-хубаво - щастлив семеен живот и много любов.  txtloves txtloves txtloves Heart Eyes family  Two Hearts newsm08 Знаете, че не съм привърженик на уредените бракове - но поне момичето е младо и красиво. Надявам се Анас да е щастлив с нея.  Praynig Praynig Praynig Както винаги той изглежда прекрасно като младоженец - в сериала сме го виждали 3 пъти така, когато Сурадж се жени за Сандия ...  smile3521 Two Hearts txtloves Хина също е много красива булка.  Hug Много ми харесва и снимката, на която Анас е сам и се е усмихнал чаровно ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Всички снимки са прекрасни ...  smile3501 Two Hearts loveuuu













http://www.india-forums.com/tellybuzz/buzzin-hot/41229-justin-pi … dding-ceremon.htm

Последна редакция: нд, 10 сеп 2017, 03:10 от Roxis

# 220
  • Мнения: 13 629
Flowers Bouquet
Здравейте, момичета!
 Flowers Bouquet
Роси, страхотна си! Всичко, което публикува тези дни ми хареса страшно много! Ти си истински фен на "Светлината на моя живот" - следиш всичко свързано с актьорите и го споделяш с нас! Достатъчно е да отворя страничката и да се информирам за всичко, което ме интересува. Благодаря ти! newsm51 Клипчетата, стоп кадрите и снимките са невероятни!  smile3501
А клипа, който си направила за рождения ден на Анас си го свалих веднага. Страхотен замисъл, невероятни кадри от различни партита, много танци, усмивки и настроение. Вярвам, че Анас го е изгледал с огромно удоволствие и ще ти благодари за този уникален поздрав.  Two Hearts
Надяnewsm51
Радост bouquet, Тара, bouquet Ени, bouquet Софи bouquet, Робин bouquet - къде се изгубихте, липсват ни вашите уникални колажи и коментари!

С интерес проследих сватбените ритуали на Анас и макар да съм скептично настроена към уговорените бракове и не мога да ги приема все още, истински се зарадвах, че Анас и Хина си допаднаха, усмивките на лицата им, щастието, което е изписано на тях ми направиха впечатление и се надявам, че двамата ще бъдат прекрасно семейство! loveuuu Пожелавам им от цялото си сърце да бъдат истински щастливи!
Ето и от мен две снимчици!


# 221
  • Сливен
  • Мнения: 446
здравейте момичета newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

ето какъв колаж направих newsm51

# 222
  • Мнения: 628
Здравейте, светлинки! bouquet
Емилия Hug, тук съм, не ви бях чела от няколко дни, сега наваксах Laughing Hug
Надя Hug, колажа е супер, много ми харесва! Добави този ефект на колаж на Сурия Heart Eyes, моля Praynig Praynig Praynig Ако може, разбира се Hug
Тара Hug bouquet
Роскаа Hug, благодаря ти много за снимките и инфото! bouquet bouquet bouquet Анас и Хина са много сладки, пожелавам им много щастие и дълъг семеен живот Grinning
Само не разбрах дали Дипика е била на сватбата newsm78 Ако е отишла поне да бяха щтракнали една снимка Tired Laughing Може пък да не е могла заради бебчо newsm78

# 223
  • Сливен
  • Мнения: 446
здравей Робин, ето го и колажа newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525


# 224
  • Мнения: 11 766
Здравейте!  Hug Емилия, Робин - благодаря ви за хубавите коментари и снимки ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Надя - благодаря за колажите!  newsm76 Робин - стана ясно, че никой от актьорите от "Светлината" не е присъствал на сватбата на Анас ...  Peace Дипика също не е ходила ...  cry Анас даде и специално интервю, в което казва, че понеже Дипика и Каника имат малки деца, за тях ще е трудно да пътуват и затова няма как ...  newsm10 Проверих и видях, че разстоянието от Мумбай до родния грат на Анас е повече от 1300 км ...   car003 Другите вероятно също са били ангажирани с работа и графици.  ooooh! Много жалко, защото ми се щеше Дипика и останалите да бъдат до Анас в този специален ден - за него всички те са като второ семейство ...   family Анас обаче каза, че ще направи специално парти в Мумбай, където ще покани колегите и приятелите си от "Светлината" и от филмовата индустрия  newsm44 Two Hearts txtloves Надявам се там да видим Дипика и останалите и да можем да се порадваме на някоя обща снимка и видео с Анас и Дипика ...  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts family Малко по малко, че кача клиповете с Анас, които излязоха, както и това интервю ...  newsm51 А сега ви пускам още невероятни снимки на Анас и Хина от 10-ти септември - приема, на който е посрещнал гостите ...  newsm76 От екипа на "Светлината" все пак дойде продуцента на сериала Сумет Митал, което направи Анас много щастлив ...  smile3501  Flushed Hands Clap

































Общи условия

Активация на акаунт