Светлината на моя живот - Тема 18

  • 85 193
  • 744
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 11 766
Ухааа, нося ви едно от любимите ми клипчета с Анас и Дипика зад кадър - тук двамата рекламират танцовото предаване Nach Baliye 6!!! HeartHeartHeart Двамата участваха в един от епизодите на това предаване като специални гости - там изпълниха един уникален и супер романтичен танц ... Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Те бяха там, за да подкрепят Каника/ Менакши и съпруга й в живота Анкур, които бяха сред участниците ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Погледнете само колко са сладки Анас и Дипика - заснели са това промо по време на снимките на епизода с първата брачна нощ на Сурадж и Сандия след като двамата си спретнаха още една романтична сватба ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Тези епизоди и тези моменти с тях са култови и завинаги ще останат в историята на индийската телевизия ... Animal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes Cat Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия ни показват толкова много страст, любов, чувства - видяхме толкова много прегръдки и целувки - великолепни са ... HeartHeartHeart А тук са зад кадър се забавляват и рекламират танцовото шоу - нямат равни. Kissing HeartKissing HeartKissing Heart Колкото повече ги гледам, толкова повече се убеждавам хилядократно, че са номер 1- в кадър или зад кадър нашите Аника/ Сурия са невероятно сладки, уникални и недостижими ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving HeartsHeart EyesHeart EyesHeart EyesYumYumYum































https://ndox.abv.bg/download?id=d2a3b51179

Последна редакция: нд, 07 окт 2018, 18:39 от Roxis

# 586
  • Мнения: 11 766
Уаууу, а ето и уникалния и супер романтичен танц на Анас и Дипика от Nach Baliye 6 - 2013 година! HeartHeartHeart Вижда се как журито и всички останали им се радват и им се възхищават на невероятното и чувствено изпълнение - Каника/ Мена и съпруга й Анкур също ... HugHugHug А Анас и Дипика са във вихъра си - танцуват великолепно, всичко е толкова романтично. Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Анас и Дипика ни показват толкова много страст, любов и чувства. Само как той си я гушка, как я носи, как се прегръщат и гледат - обожавам ги ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Знам, че съм ви пускала това видео и преди, но не пречи да го видим отново - качеството е прекрасно ... Kissing HeartKissing HeartKissing Heart Пускам и няколко снимки и стоп кадри от танца на Анас и Дипика - направо ме оставят без думи. Фантастични са - имат уникална химия Animal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes Cat





















https://ndox.abv.bg/download?id=9b4947772a

# 587
  • Мнения: 11 766
Лелеее, намерих и едни уникални колажи с Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия - само погледнете колко са прекрасни, сладки и чаровни. Божествена двойка ... HeartHeartHeart Феновете, които са направили тези красоти са майстори - третият колаж го е правила моя добра приятелка от Шри Ланка - Rosy!!! HugHugHug Всички са повече от великолепни ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Красота, изящество, съвършенство в кадър и зад кадър - това са Аника/ Сурия. Sparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Дано в бъдеще ги видим отново заедно като двойка ... Hands PrayHands PrayHands Pray Колажите са от техни снимки зад кадър и от сериала, както и от различни награди, на които са участвали и танцували - не мога да им се нагледам ... Animal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes Cat









# 588
  • Мнения: 10 449
YumGift Heart Красиви* усмихнати* щастливи* - магнит и радост за очите !!Revolving HeartsFlowers Hibiscus



Revolving Hearts
















...*Деца ,днес видях бога на смъртта*..
..ама как майко,ти си млада..а и още не си ми купила златна гривна..
нали ми обеща.."
Yum



..Млък..ти чуваш ли се какво говориш..ей сега ще те набия..Yum






Еп 312* ..голям смях!

Revolving HeartsYum

# 589
  • Мнения: 10 449
Nature BoomРОКСИ** писали сме заедно и пуснахме постовете почти едновременно
мноого се радвам, от кога не се е случвало това, наистина магията на СуРиЯ е страхотна!!
..всичко е от хубаво по-хубаво..свалих си и клипчето,благодаря ти!
Gift HeartFlowers Hibiscus

# 590
  • Мнения: 10 449
Nature BoomНе знам дали  Анас спортува или се готви за нова роля
 но е интересен ловджия!
Hands V



# 591
  • Мнения: 11 766
Без съмнение ние феновете на "Светлината на моя живот/ Diya Aur Baati Hum" сме големи късметлии - в нашият сериал е пълно с красавци и красавици!!! HeartHeartHeart Затова реших да пусна специален пост, в който да събера най-готините мъже в сериала Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Погледнете всички тези красавци и кажете - има ли друг сериал с толкова много красиви мъже на едно място. YumYumYum Пускам по една готина снимка на всеки един от тях, за да е по-нагледно и за да изплакнем очи ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart

1. Започвам с Анас Рашид/ Сурадж Рати - той е номер 1 - супер готин, сладък, чаровен, прекрасен и секси. Обожавам го -  Пълни ми душата всеки път, когато го гледам ... HeartHeartHeartRevolving HeartsRevolving HeartsRevolving HeartsKissing HeartKissing HeartKissing Heart



2. Гаутам Гулати/ Викрам Рати 1 - друг мой голям любимец. Той също е невероятно готин, секси, горещ, сладък и чаровен. Много го обичам ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartHeart EyesHeart EyesHeart EyesRevolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts



3. Нийл Брат/ IPS Закир - още един от големите ми любимци в сериала. Нийл е очарователен, супер готин и сладък. Много си го обичам  ... HeartHeartHeartRevolving HeartsRevolving HeartsRevolving HeartsHeart EyesHeart EyesHeart Eyes



4. Абинав Шукла/ Ом Рати. Поредният ми голям любимец от сериала, когото много обичам. И той е невероятен красавец - готин, секси, сладък HeartHeartHeartKissing HeartKissing HeartKissing HeartRevolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts



5. Каран Годвани - Викрам Рати 2. Той също е много красив мъж и много го харесвам ... HeartHeartHeartHeartHeart



6. Гаурав Шарма - Раджкумар. Много красив и чаровен мъж, когото много харесвам ... HeartHeartHeart HeartHeart

Всеки един от красавците по-долу са невероятни - няма как да описвам всеки - затова ще пиша само имената им. HugHugHug То е ясно, че ги харесвам и оценявам и тяхната красота ... Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye



7. Алан Капур - Рохул HeartHeartHeart HeartHeart



8. Рандип Рай - големият Чоту 1 ... HeartHeartHeartHeartHeartHeart



9. Кунал Кошла - големия Чоту 2 ... HeartHeartHeartHeartHeart



10. Sarwar Ahuja - полицай Сатиядев Трипати ... HeartHeartHeartHeartHeart



11. Аадеш Чаудхари - Шекар/ Чанду HeartHeartHeartHeartHeart



12. Амит Долават/ Химаншу Дубей HeartHeartHeartHeartHeart



13. Кейт Секера/ командир Рой ... HeartHeartHeartHeartHeart



14. Варун Джан/ Мохит Рати HeartHeartHeartHeartHeart



15. Satyam Seth/ Дилип HeartHeartHeartHeartHeart

# 592
  • Мнения: 10 449
Nature BoomРОКСИ** страхотни снимки..наистина радост за очите,
ти ме подсети за ролята на Чоту ,какво стана с малкия Чоту ,който всъщност игра
близо 1000 епизода и напусна сериала за да учи но има ли инфо с какво се занимава сега
и как изглежда..



..и да добавя още един,не толкова секси но все пак хубав мъж

Анкур*


Hands V

# 593
  • Мнения: 11 766
YumGift Heart Красиви* усмихнати* щастливи* - магнит и радост за очите !!Revolving HeartsFlowers Hibiscus


Revolving Hearts

Nature BoomРОКСИ** писали сме заедно и пуснахме постовете почти едновременно
мноого се радвам, от кога не се е случвало това, наистина магията на СуРиЯ е страхотна!!
..всичко е от хубаво по-хубаво..свалих си и клипчето,благодаря ти!
Gift HeartFlowers Hibiscus

Nature BoomНе знам дали  Анас спортува или се готви за нова роля
 но е интересен ловджия!
Hands V



Софи - благодаря ти за прекрасните снимки на нашите сладури Анас и Дипика, както и че сподели снимки и цитати от този забавен момент от "Светлината" HeartHeartHeart Винаги много съм се смяла с изказванията на Мена, както и със заплахите на Викрам, че ще я пребие - големи скици са ... JoyJoyJoy

Много съм щастлива, че и двете сме активни в темата, защото без съмнение за мен "Светлината на моя живот" е най-невероятния сериал с най-уникалните актьори. Всеки един герой си тежи на мястото и е важен за развитието на сериала. Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts

В "Светлината на моя живот/ Diya Aur Baati Hum" можем да видим какво е истинска, чиста и вечна любов - може да видим и какво означават здравите семейни ценности ... HugHugHug Гледала съм много сериали, с много различни истории и герои, но няма втори като "Светлината" и няма по-уникална, истинска, красива, чиста, вярна и вечна любов като тази на Сурадж и Сандия Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Те са двама души, които се обичат безкрайно, които се подкрепят във всеки един момент от първия до последния епизод на сериала - 1487 уникални епизода ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Сурадж и Сандия са заедно в живота и в смъртта и ще бъдат заедно във всеки свой живот - за вечни времена! Това е уникално ... HeartHeartHeartKissing HeartKissing HeartKissing HeartHands PrayHands PrayHands Pray



Колкото до снимката на Анас с пушката - тя не е нова и не е свързана с негов нов проект. Wink Снимката е от 19 или 20 февруари 2018, когато Анас и Хина бяха на почивка в Coorg, Индия! HeartHeartHeart Тогава Анас спечели някаква награда и сертификат за най-добър стрелец там - уникален е ... HugHugHug Явно сега е решил да пусне тази снимка, за да си припомни тези хубави моменти ... Animal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes Cat Преди време в темата пуснах доста снимки на Анас от там, както и няколко клипа. Ето някои от тях - давам и линковете за тези страници в темата, в които съм писала за това. Така ще му се насладим отново ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts











http://www.bg-mamma.com/?topic=975616.345

http://www.bg-mamma.com/?topic=975616.360

# 594
  • Мнения: 11 766
Nature BoomРОКСИ** страхотни снимки..наистина радост за очите,
ти ме подсети за ролята на Чоту ,какво стана с малкия Чоту ,който всъщност игра
близо 1000 епизода и напусна сериала за да учи но има ли инфо с какво се занимава сега
и как изглежда..




Радвам се, че снимките на красавците в сериала са ти харесали Софи ... HugHugHug И аз супер много им се радвам - всички на невероятни. Наслада е човек да ги гледа ... HeartHeartHeart Колкото до малкия Чоту - актьора Ариан Шарма. Той напусна "Светлината" от една страна защото трябваше да учи и от друга, защото направиха 6 години скок и решиха да сложат друго по-пораснало момче за ролята, за да завъртят нещата и около неговия живот ... Wink Но пък по някакъв начин си го оставиха и него в сериала, защото стана ясно, че пълното име на вече големия Чоту е Ариан Шарма - както е името в реалния живот на малкия Чоту и така големия Чоту, често го наричаха Ариан - Ариан Шарма! Това си е жест на сценаристите към малкия ... Kissing HeartKissing HeartKissing Heart До колкото знам в момента Ариан/ Малкия Чоту не се снима в нищо, а продължава с образованието си. Thinking Участвал е за малко в театъра миналата година - където е спечелил и награда, но към момента мисля, че не снима в нищо ... Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Ето няколко снимки, за да видиш как изглежда сега - станал е голямо и хубаво момче. HugHugHug Той и като дете си беше страхотен и много сладък. Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Обожавам всички сцени между Сурадж, Сандия и малкия Чоту. Те ще си останат култови завинаги ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart HeartHeartHeart







Ето и едни прекрасни снимки на Ариан/ малкия Чоту заедно с Пуджа/ Емили, Каран/ Викрам 2, Варун/ Мохит и Ашок/ Арун - те са от 30 март 2018! Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Преди време ги пусках - сега ги давам отново, за да си ги припомним ... Wink Малкия Чоту вече е голям - дори на ръст е надминал Каран/ Викрам 2 ... Kissing HeartKissing HeartKissing Heart





# 595
  • Мнения: 13 835
     Да се включа и аз, че само в читател се превърнах!

     Роси, Софи,  Robin, благодаря ви за всичко, което сте качили в тази прекрасна тема. Спомените за Мена и у мен предизвикаха доста усмивки, защото веднага си припомних различни моменти с нея. Наистина Каника е невероятна актриса - може да играе и комична и драматична роля.
      А  снимките на мъжете в сериала "Светлината на моя живот" наистина ме убедиха, че тук са събрани най-красивите индийски актьори!
      Роси, поздравления за хрумката да събереш на едно място всички красиви мъже от сериала!
      Ето го и най-лъчезарния, харизматичен  и талантлив - Анас Рашид:









      Но Анас винаги си го представям само до Дипика!




      

Последна редакция: пт, 12 окт 2018, 11:59 от Emiliya

# 596
  • Мнения: 10 449
Revolving Hearts



..усмивка която озарява












Revolving HeartsRevolving Hearts

# 597
  • Мнения: 10 449




Flowers Hibiscus Добро утро!!
 ..да си изпием кафето  с Каника и останалите
Рати*..спомняте ли си ритуала със сутрешното кафе
 когато трябваше Сандия да го приготви
и поднася..



всички са страхотни!
Revolving HeartsYum













Последна редакция: нд, 14 окт 2018, 09:13 от EvaKrusteva

# 598
  • Мнения: 11 766
Уаууу, приятели много съм щастлива - снощи 13 октомври 2018 - Дипика/ Сандия се е видяла с Нелу/ Сантош, Сехриш/ Чави и Чару/ Рома ... HeartHeartHeart Всички те са присъствали на някакви награди  - Zee Rishtey Awards или събитие свързано с тях ... HugHugHug Това са награди на телевизия Zee TV, но на вчерашното събитие са били поканени и са присъствали и актьори от други телевизии или такива, които в момента са свободни ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Толкава се радвам, че Дипика се е видяла с Нелу, Сехриш и Чару. Те са си големи приятелки ... Kissing HeartKissing HeartKissing Heart "Светлината на моя живот" е най-добрият сериал с най-прекрасните актьори и най-уникалната и сладка двойка Сурадж и Сандия ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Погледнете само колко е прекрасна Дипика - толкова е красива, сладка, стилна, очарователна и усмихната - не мога да й се нагледам. Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Без съмнение Дипика е диаманта на това събитие - истинска принцеса. С всеки изминал ден става все по-хубава и сладка. Пълни ми душата ... HeartHeartHeartHeartHeart













Ето и 2 невероятни клипа с Дипика - нейно интервю от събитието!!! Направо ме оставя без думи - красота, класа, стил, очарование, финес ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving HeartsHeart EyesHeart EyesHeart EyesKissKissKiss







https://www.youtube.com/watch?v=yAur2jyC-Bg

https://www.youtube.com/watch?v=aDnMWEHoaug

# 599
  • Мнения: 10 449
Nature BoomПрекрасна е Депика..за първи път и Сареш ми хареса
само този до Депика да беше Анас и всичко ще е съвършено..
някъде го имаше Анас в лилава курта
 така че ще се получи хубав колаж!!
YumGift Heart




Gift Heart

Общи условия

Активация на акаунт