Светлината на моя живот - Тема 18

  • 85 322
  • 744
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 11 766
Revolving Hearts..усмивка която озарява


Revolving HeartsRevolving Hearts




Nature BoomПрекрасна е Депика..за първи път и Сареш ми хареса
само този до Депика да беше Анас и всичко ще е съвършено..
някъде го имаше Анас в лилава курта - така че ще се получи хубав колаж!!
YumGift Heart


         Роси, Софи,  Robin, благодаря ви за всичко, което сте качили в тази прекрасна тема. Спомените за Мена и у мен предизвикаха доста усмивки, защото веднага си припомних различни моменти с нея. Наистина Каника е невероятна актриса - може да играе и комична и драматична роля.
      А  снимките на мъжете в сериала "Светлината на моя живот" наистина ме убедиха, че тук са събрани най-красивите индийски актьори!
      Роси, поздравления за хрумката да събереш на едно място всички красиви мъже от сериала!
      Ето го и най-лъчезарния, харизматичен  и талантлив - Анас Рашид:


      Но Анас винаги си го представям само до Дипика!



   

Софи, напълно съм съгласна с теб! Усмивките на Анас и Дипика ни озаряват във всеки един момент - уникални са ... HeartHeartHeart Благодаря ти за прекрасните снимки, които си пуснала - много им се радвам ... HugHugHug Момента между Сурадж и Сандия пред огледалото, когато тя отиде в академията ми е супер любим - Сурадж, Сандия и усмихнатото му човече ... YumYumYum Снимката на Анас и Дипика зад кадър с Прачи/ Арзу също е страхотна ... BlushBlushBlush

Разбира се, че си спомням и моментите, когато Сандия опитваше да приготвя чай - направо падам да се хиля на тях всеки път JoyJoyJoy Горката хич не я бива в кухнята - добре, че има най-прекрасния съпруг, който винаги й помага!!! Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Опита на Сандия за първи път да приготви чай беше олеле мале - добре, че дойде Сурадж и й показа как. Kissing HeartKissing HeartKissing Heart После временно се беше понаучила - но след академията пак го беше забравила и такъв чай приготви, че на свекървата й призля. Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye Но пък Сурадж нали е мъж мечта преди това като отпи - въпреки, че му горчеше каза, че бил много хубав - нали го е правила жена му ... HeartHeartHeart Свекъра Арун също обичаше чая на Сандия, ама тогава доста му загорча - а Мена вика - чакай да опитам и аз - уф, отвратителен е етървичке ... Stuck Out TongueStuck Out TongueStuck Out Tongue Сетих се и когато Сандия искаше да домакинства - и от бързане за малко да сложи зеленчуците в чая - ама и тогава я предупредиха на време. Опасна е ... SmileSmileSmile

Много се радвам, че новите снимки на Дипика от вчера са ти харесали - и аз много й се радвам. Kissing HeartKissing HeartKissing Heart Права си - ако Анас беше до Дипика всичко щеше да е идеално ... Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Тези дни ще опитам да направя някой нов колаж с тях, та да им се порадваме заедно ... Animal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes Cat

Емилия - радвам се, че се включи! HugHugHug Щастлива съм, че идеята ми да пусна красивите мъже от сериала в един пост ти е харесала ... HeartHeartHeart То такава красота трябва да се види - който и да влезе в темата е достатъчно да погледне тези красавци и най-уникалната екранна двойка Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия и ще се очарова ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Аз също си представям Анас само до Дипика - дано имаме щастието някой ден да ги видим отново заедно като двойка в друг готин сериал ... Hands PrayHands PrayHands Pray Пожелавам им много щастие с хората, които са избрали Hands PrayKissing HeartHeart Но се надявам че в бъдеще ще може да видим и общи изяви, снимки и  събития с Анас и Дипика заедно - а един общ проект като двойка би бил нещо вълшебно, уникално и незабравимо. Sparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Дай Боже да стане - все пак когато човек искрено обича някого и силно иска нещо, когато вярва в нещо и се бори за това - вярвам, че то е постижимо и може да се сбъдне ... Hands Pray Hands PrayHands PrayKissing HeartRevolving Hearts

Последна редакция: нд, 14 окт 2018, 17:49 от Roxis

# 601
  • Мнения: 11 766
Уаууу, каква красота! Нося ви едни нови невероятни снимки на Дипика от 10 октомври 2018 - тогава тя беше на някакво събитие ... HeartHeartHeart Тази изява е била свързана с някакъв празник в Индия ... HugHugHug Дипика е повече от очарователна - толкова е красива, лъчезарна, сладка, усмихната, чаровна и стилна - пълни ми душата ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Супер много й се радвам - прелестна е Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts











И още невероятни снимки на Дипика от наградите Zee Rishtey Awards снощи - 13 октомври 2018!!! HeartHeartHeart  Уникална красавица е - обожавам я ... Heart EyesHeart EyesHeart Eyes На последната снимка отново е заедно със Сехриш/ Чави - супер са. Личи си, че са много добри приятелки ... HugHugHug





# 602
  • Мнения: 11 766
Ухааа, насладете се на новите ми произведения - направих тези уникални колажи на Анас и Дипика и смятам, че се получиха наистина страхотно ... HeartHeartHeart Не искам да се хваля - просто на мен си ми харесват. Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye Знам, че не са нищо особено и съм далеч от професионалистите, но много се постарах и мисля, че се получи. HugHugHug Аз си ги гледам пак и пак и много им се радвам ... Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Особено първият и вторият ми станаха от най-най-най любимите - за мен те се получиха наистина великолепно и са като истински. Много си ги обичам ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Уникално е да гледам Анас и Дипика един до друг. Двамата заедно са уникални и недостижими. Най-прекрасната и сладка екранна двойка ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Останалите колажи също станаха супер. Постарах се всички да са тематични и с някакъв замисъл - надявам се да ви харесат ... Animal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes Cat









# 603
  • Мнения: 10 467
Revolving HeartsУауу..РОКСИ* добре си се справила..



 предполагам   
когато може ЕМИ**ще направи
още колажи и гифчета от тези  страхотни снимки..



...да ме извинява Хина че лилавата курта се оказа от сватбата и с Анас..
какво да се прави като двамата с Депика се допълват и с тоалетите,
невероятна двойка  и с уникална химия,дано все  някога го разберат..
колко пъти двамата са се обличали в еднакви цветове на стотици км
разстояние един от друг..
като видях Депика с тази зашеметяваща рокля в лилаво
веднага се сетих че и Анас съм го мяркала някъде със същия цвят..





Стилни красиви харизматични..неустоими и неповторими!!

Gift HeartAnimal Heart Eyes CatFlowers Rose

# 604
  • Мнения: 14 077


    Не можах и аз да устоя на тези прекрасни снимки на Дипика!
    Роси, благодаря ти, че украсяваш темата с толкова много и красиви снимки!

   
     Софи, благодаря и на теб за всичко, което публикуваш!
     Анас и Дипика не трябва да бъдат забравени!
     "Светлината на моя живот" е шедьовър!


"Само хора, които могат да изкачват върхове - могат да постигнат своите мечти, затова не се съмнявай в себе си, сигурен съм, че ти ще постигнеш целта си, Сандия!"
епизод 494

# 605
  • Мнения: 10 467
Gift Heart



Gift Heart ЕМИ** страхотна изненада, колажите са фантастични
като истински са , Анас и Депика изглеждат божествено заедно..
благодаря ти от сърце!!

..това което пускам е малко..искам още и още ,защото ми действат релаксиращо с
красивите усмивки и невероятните флуиди които излъчват..
двамата са дар за нас феновете,
както другата невероятна двойка от твоята съседна тема..
дано в скоро време попаднем на нов сериал с приблизително същата магия *
а тези сладури естествено не могат да се забравят..
 те са
уникални и  недостижими.!!
Revolving HeartsSparkling HeartHands Ok Hand

Revolving HeartsHands Ok Hand

..тоалетите им пак са в синхрон..Ribbon
Gift Heart

..и да не ги виждаш в лице може ли да ги сбъркаш с други..
силната прегръдка която е запазената марка на Анас и Депика..
дори по сянката  или очертанията на устните им се познават..
неповторими!!
Flowers Hibiscus
Revolving Hearts

Revolving Hearts

# 606
  • Мнения: 11 766
Revolving HeartsУауу..РОКСИ* добре си се справила..

Анас и Депика изглеждат божествено заедно..
..това което пускам е малко..искам още и още ,защото ми действат релаксиращо с
красивите усмивки и невероятните флуиди които излъчват.. двамата са дар за нас феновете,
Revolving Hearts


..тоалетите им пак са в синхрон..Ribbon
Gift Heart




..и да не ги виждаш в лице може ли да ги сбъркаш с други..
силната прегръдка която е запазената марка на Анас и Депика..
дори по сянката  или очертанията на устните им се познават.. неповторими!!
Flowers Hibiscus
Revolving Hearts

...да ме извинява Хина, че лилавата курта се оказа от сватбата и с Анас.. какво да се прави като двамата с Депика се допълват и с тоалетите, невероятна двойка  и с уникална химия, дано все  някога го разберат.. колко пъти двамата са се обличали в еднакви цветове на стотици км разстояние един от друг.. като видях Депика с тази зашеметяваща рокля в лилаво веднага се сетих че и Анас съм го мяркала някъде със същия цвят..

Скрит текст:
Стилни красиви харизматични..неустоими и неповторими!![/b][/color]
Gift HeartAnimal Heart Eyes CatFlowers Rose
Не можах и аз да устоя на тези прекрасни снимки на Дипика!
    Роси, благодаря ти, че украсяваш темата с толкова много и красиви снимки!

 
Скрит текст:
   
     Софи, благодаря и на теб за всичко, което публикуваш!
     Анас и Дипика не трябва да бъдат забравени!
     "Светлината на моя живот" е шедьовър!


"Само хора, които могат да изкачват върхове - могат да постигнат своите мечти, затова не се съмнявай в себе си, сигурен съм, че ти ще постигнеш целта си, Сандия!"
епизод 494

Софи, Емилия - благодаря ви от сърце за невероятните снимки и колажи, както и за интересните коментари! HugHugHug Много се радвам, че колажите ми и снимките, които пуснах са ви харесали ... Kissing HeartKissing HeartKissing Heart Обожавам тези моменти между Анас и Дипика от наградите Star Parivaar Awards през 2013 и 2016 година!!! HeartHeartHeart Обожавам всички техни моменти от всички награди през годините Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Големи късметлии сме, че имаме толкова много уникални моменти с тях в кадър и зад кадър - присъствали са заедно на толкова много награди, събития, програми, визити, интервюта - обожавам ги ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts И аз съм забелязала, че Анас и Дипика много често подбират еднакви цветове. Дори сега, след края на снимките на сериала се е случвало в един и същи ден двамата да са с еднакви цветове. YumYumYum Това е уникално. Няма как да ги сбърка човек, когато са заедно, а прегръдките им са вълшебни, толкова уникални и чувствени. Много им се радвам HeartHeartHeart Наистина цветовете на куртата на Анас му от годежа му с Хина са почти същите като тези на новата рокля на Дипика. Благодаря за снимките и колажите, които сте пуснали от тях - супер са ... HugHugHug Цитатите, от думите на Сурадж към Сандия също са страхотни - "Светлината на моя живот" е най-уникалния сериал с най-уникалната, красива, чиста и вечна любов - тази на Сурадж и Сандия!!! Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart В "Светлината" има от всичко - много любов, страст, романтика, смях, забавление, екшън, драма - тук са събрани най-невероятните актьори, най-прекрасните сюжети - от всеки трак може да си вземем много поуки. Animal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes Cat Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия и "Светлината на моя живот" са номер 1 завинаги - обожавам ги ... HeartHeartHeart

# 607
  • Мнения: 14 077
  
Роси, да прибавим още малко красота с невероятните Анас и Дипика!




"Бяхме като два бряга на една река, но свързани завинаги от водата на реката, тя е нашата любов и аз съм сигурна, че тази любов ще ни събере отново!
 БОЛКАТА Е ЧАСТ ОТ ЖИВОТА, НЕ НАЧИН НА ЖИВОТ!"

епизод 922

# 608
  • Мнения: 10 467
Revolving Hearts

Flowers Hibiscus ЕМИ** красота без край..страхотни..
благодаря от сърце..удоволствието е голямо!!
Revolving HeartsHands Ok Hand

SS*Gift Heart
..не намирам други думи освен  - неповторими* неустоими* и недостижими**
SR**Revolving Hearts


Revolving Hearts

Revolving Hearts

Revolving Hearts


Flowers Hibiscus

# 609
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Нося ви едни нови невероятни снимки на нашата красавица Дипика/ Сандия от 15 октомври 2018!!! HeartHeartHeart Тогава Дипика беше поканена на някакво модно събитие, на което за пореден път засенчи всички останали с красотата, чара и харизмата си ... Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Само я вижте - толкова е сладка, чаровна, стилна, усмихната и прекрасна. Не мога да и се нагледам ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Роклята й за пореден път е супер стилна, готина и елегантна. Дипика си е истински модел. Ако ги поканят двамата с Анас заедно да рекламират дрехи - ще счупят всички рекорди с уникалността си ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart На събитието са присъствали и други индийски актриси - ето няколко снимки на Дипика с тях. Без съмнение нашето момиче си е номер 1 във всяко отношение ... HugHugHug























# 610
  • Мнения: 11 766
Още нови невероятни снимки на Дипика от 16 октомври 2018 година! HeartHeartHeartHeart Тогава тя ходи в Chattisgarh/ Korba - това е друго място в Индия. Kissing HeartKissing HeartKissing Heart Дипика беше там по случай някакъв индийски празник и за да се срещне с феновете си там ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Толкова е красива, сладка, чаровна, прекрасна и стилна - обожавам я ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Първите снимки на Дипика са от летището - останалите са от събитието в Корба. HugHugHug Тя сподели и видео от събитието, като не пропусна да благодари на феновете си там за уникалното преживяване и среща ... HeartHeartHeart На следващия ден тя се върна в Мумбай. Simple SmileSimple SmileSimple Smile Дипика и Анас имат милиони фенове по целият свят - "Светлината на моя живот" е тотален хит навсякъде, където е излъчен, а това е уникално ... Animal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes Cat Затова нашите Аника/ Сурия, както и останалите актьори от сериала имат безброй много фенове - които са очаровани всеки път, когато имат щастието да ги видят на живо ... HeartHeartHeart Мечтая някои ден да поканят Анас и Дипика заедно в България - това ще е незабравимо ... Hands PrayHands PrayHands PrayHeart EyesHeart EyesHeart EyesSparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Феновете в Корба са късметлии - Дипика е прелестна!!! Kissing HeartKissing HeartKissing Heart

















https://www.instagram.com/p/BpDvH_TBPZq/?taken-by=deepikasingh150

# 611
  • Мнения: 10 467
Flowers HibiscusДа хапнем джалеби че му забравихме вкуса !!Yum











Revolving Hearts Revolving Hearts

# 612
  • Мнения: 10 467
Gift Heart


Прекрасна снимка на смеещата се Депика..
така не съм я виждала от времето когато двамата с Анас даваха интервюта
и се заливаха от смях!!
Revolving HeartsHands V

Красавица която липсва на екрана..Heart Eyes



..както и уникалното и незабравимо ТВ семейство..



Two Hearts





# 613
  • Мнения: 14 077

 
Цитат
Autograph to Priyanka Joshi...
Щастливка!!!

   






# 614
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Знам, че тези дни не съм писала, но бях много заета. HugHugHug Благодаря ви за всички прекрасни колажи, снимки и коментари за нашите любимци Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия - те са номер 1 ... HeartHeartHeart Аз ви нося едни нови невероятни снимки на Дипика от 28 октомври 2018 - тогава тя присъства на наградите Indian Telly Awards 2018 ... HugHugHug Само я погледнете - толкова е красива, стилна, чаровна, усмихната и прекрасна - супер много й се радвам ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart На тези награди се е видяла с продуцентите на "Светлината" Шаши и Сумит Митал, както и с дъщеря им ... Kissing HeartKissing HeartKissing Heart Сами ще видите, че сега всичко между тях е наред - това много ме радва. BlushBlushBlush Дипика дори написа специално съобщение, в което им благодари, че са я избрали за Сандия в най-епичния и хубав сериал "Diya Aur Baati Hum - Светлината на моя живот" Sparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Ето няколко снимки на Дипика с тях, както и нейното съобщение ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts









deepikasingh150 - Some moments are like dream come true. I can’t thank enough to @tellychakkar @anilwanvari for this. It was truely a memorable night for me. Bcz of you I got a chance to meet the people who choose me for “ Sandhya “ the name through which people knows me till now @sumeetm @shashisumeetproductions .

Дипика: Някои моменти са като сбъдната мечта. Не е достатъчно да се отблагодаря на Telly Chackar и @anilwanvari за това. Беше една наистина незабравима нощ за мен. Благодарение на вас имах шанса да срещна хората, които ме избраха за Сандия - името, чрез което хората ме познават и досега Сумит Митал и Шаши Митал - @sumeetm @shashisumeetproductions.[/b][/color] HeartHeartHeart

Още невероятни снимки на Дипика от тези награди - там тя е срещнала и актьора изпълняващ ролята на Барат в "Светлината" - супер са ... HugHugHug Срещнала е и други известни индийски актьори ... Revolving Hearts Нашето момиче си е най-красиво и стилно ... Heart EyesHeart EyesHeart Eyes











Ето и едни невероятни клипове с Дипика от тези награди - тук тя дава интервю. HeartHeartHeart Една моя приятелка ми преведе по-важното на английски, а аз ще ви напиша превод на български на най-важното HugHugHug



Дипика казва, че упоритата работа на техническия екип е оценена чрез тези награди и тя е щастлива, че им се дава значимост тук. Казва, че те не получават много, а тяхната работа е много трудна.  Дипика казва, че след 6-8 месеца в "Светлината на моя живот/ Diya Aur Baati Hum" тя e започна да получава награди, защото е късметлийка, но винаги е мислела за техниците, които работят толкова упорито. HeartHeartHeart

Питат я за завръщането й ... тя казва, че търси мечтана роля и сега е в състояние да избира ... повече, от времето когато е дошла за пръв път в тази индустрия и е направила ролята на Сандия. / Дипика има в предвид, че е имала късмета да започне кариерата си с култов образ като Сандия в "Светлината" и благодарение на нея сега тя е световно известна - има по-голям избор и повече възможности. Sparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart След това говори за външния си вид, казвайки, че сега е слаба и може да носи този панталон от предишния си гардероб Kissing HeartKissing HeartKissing Heart

Дипика също така казва, че не е мислила, че ще може да изпълни ролята на IPS офицер/ полицейски инспектор, защото е много срамежлива ... но благодарение на Бога нейният характерът - образът на Сандия е станал ХИТ и дори сега тя е направила специална програма за Star Parivaar HeartHeartHeart За тази специална изява подробно ще напиша малко по-късно, когато ми остане време - но със сигурност мога да ви кажа, че ще се очаровате ..BlushBlushBlush Продължавам с интервюто - Дипика казва, че е започнала да търси работа от юли, така че се надява скоро да получи добра роля. Wink Питат я кои са нейните любими участници в индийския вариант на Биг Брадър - Биг Бос 12 и тя казва, че Дипика Какар се справя много добре и че харесва също Шрищи Роуд
Stuck Out Tongue Winking Eye









https://www.youtube.com/watch?v=P8tq6YU8POE

https://www.youtube.com/watch?v=E3Iuf64iUeA&t

https://www.youtube.com/watch?v=hyPOF5F3XrI&t

Deepika Singh - Inspirational shows like ‘DABH’ are rare / Дипика Сингх: Вдъхновяващи сериали като "Светлината на моя живот" са рядкост!!! HeartHeartHeart

Пускам няколко интервюта и статии за Дипика от юли и края на август - доста са интересни! Дипика казва, че е много развълнувана и щастлива защото продължава да вижда постери на нейния сериал "Светлината на моя живот/ Diya Aur Baati Hum" в Раджастан и Пушкар, че навсякъде хората продължават да обожават сериала и героите им. HeartHeartHeart Казва също, че се чувства по свързана с Раджастан и тези места отколкото с родния си град Делхи ... HugHugHug В другото свое интервю Дипика казва, че търси подходящ проект - но не иска да участва в отрицателни роли, защото не иска това да й влияе. Казва, че тя изцяло се потапя в образа - както стана със Сандия в "Светлината" - заявява също, че Вдъхновяващи сериали като "Светлината на моя живот" са рядкост! Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Ако искате вие сами може за си преведете останалото - достатъчно е да го пуснете на преводача и по-важното се разбира Kissing HeartKissing HeartKissing Heart



https://www.bollywoodlife.com/news-gossip/diya-aur-baati-hum-act … rt-clothes-on-tv/

https://timesofindia.indiatimes.com/tv/news/hindi/deepika-singh- … show/65562805.cms

https://timesofindia.indiatimes.com/tv/news/hindi/tv-actress-dee … show/65162830.cms

В началото на октомври Дипика отново танцува одиски танц - пускам една снимка и кратко видео. Страхотна е ... HugHugHug



https://www.facebook.com/deepikasinghfanpage/videos/243104643021737/

Общи условия

Активация на акаунт