На планина с две малки деца – хотел с басейн и подходящ детски кът - 4

  • 117 387
  • 569
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: X
На същото мнение съм за Парк Хотел Асеневци. Една от най хубавите ни почивки.

# 316
  • Мнения: 2 069
А водата в басейна студена ли е?

# 317
  • София
  • Мнения: 251
Ами не е минерална водата, или пък допълнително затоплена, ако е слънчево децата са  във водата към 10,30ч.

# 318
  • Мнения: 15
Здравейте! Моля, да ми препоръчате хотел с басейн и задължително детска анимация.... Скоро бяхме в хотел Св. Спас във Велинград и останахме очаровани от забавленията, които предложиха на децата там...

# 319
  • Мнения: 185
Здравейте,
Някой да е посещавал Хотелки комплекс Синджирите в Елена?

# 320
  • Бургас
  • Мнения: 75
Здравейте, някой има ли пресни впечатления от Аквапарка в Девин? Водата в басейните топла ли е? Също ако може да ми препоръчате други места интересни за посещение с деца около Пампорово и Смолян. Благодаря.

# 321
  • Мнения: 581
Ако имате предвид аквапарк Персенк, да с топла вода. Ние бяхме в хотел Персенк, НЕ го препоръчвам. Съчетахме почивката с посещения на Дяволското гърло и Ягодинската пещера. Около Пампорово е приятно да се посети Снежанка. Може и с лифта. В кулата има панорамно заведение на последния етаж с прилична и разнообразна кухня.

# 322
  • Бургас
  • Мнения: 75
 Кое не препоръчвате аквапарка или хотела? Четох отзиви,че водата в аквапарка била студена и затова реших да питам тук.
Ако имате предвид аквапарк Персенк, да с топла вода. Ние бяхме в хотел Персенк, НЕ го препоръчвам. Съчетахме почивката с посещения на Дяволското гърло и Ягодинската пещера. Около Пампорово е приятно да се посети Снежанка. Може и с лифта. В кулата има панорамно заведение на последния етаж с прилична и разнообразна кухня.


# 323
  • Мнения: 581
Хотелът НЕ препоръчвам. Петзвезден е, но е на ниво 2 звезди. Само цените отговарят на 5 звезден.
Аквапаркът е термален с температура на водата на различните басейни от 26 до 36 градуса.

# 324
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 581
Хотелът НЕ препоръчвам. Петзвезден е, но е на ниво 2 звезди. Само цените отговарят на 5 звезден.
Аквапаркът е термален с температура на водата на различните басейни от 26 до 36 градуса.
Странно, ние ходихме в Персенк миналата година и останахме много доволни. Да не говорим, че отзивите в Букинг /9.1/ и Визит са повече от отлични.

# 325
  • Мнения: 581

Точно от високите оценки в букинг се подведох! Кое Ви хареса?
На мен не ми хареса, че детския басейн е с размера на ваната ми и ако влязат две деца с две майки, място не остава. И джакузито и детския и плувния басейн буквално смърдяха на дезинфектант, който беше пръснат и около басейните и детето ми получи обрив. Стаята с прогорен мокет. Обслужването ужасно. Не се почистваше ежедневно от камериерка. Управителът липсваше и през петте дни в хотела.
Очаквам когато плащам за 5 звезден хотел, нивото да оправдава сумата.
Хотелът НЕ препоръчвам. Петзвезден е, но е на ниво 2 звезди. Само цените отговарят на 5 звезден.
Аквапаркът е термален с температура на водата на различните басейни от 26 до 36 градуса.
Странно, ние ходихме в Персенк миналата година и останахме много доволни. Да не говорим, че отзивите в Букинг /9.1/ и Визит са повече от отлични.

# 326
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 581
Хареса ми всичко.
Още при настаняването бяха много любезни и ни предложиха да ни покажат освен резервираните от мен 2 стаи с междинна врата и един голям апартамент с 2 спални и хол и да преценим къде ще ни е по-комфортно да се настаним. Харесахме повече втория вариант и там си останахме. Донесоха ни кошница с плодове за добре дошли и ни разрешиха по-късно напускане /това бяха бонуси за джиниъс клиент на Букинг, не знам дали на всички почиващи  ги предлагат/. Закуската беше достатъчно хубава за моя вкус, имаше и истински натурален сок, какъвто малко хотели предлагат. Вечеряхме на свободна консумация в ресторанта и храната беше вкусна.
Що се отнася до басейните - единствено в детския усетих миризма на хлор, може би защото температурата на водата беше по-висока. Но моите деца са големи, не сме го ползвали, както и не са се обринали. В джакузито и големия басейн не съм усетила натрапчив мирис на дезифектант, както и около басейните.
Разбрах, че не ти е харесал хотелът, но чак да го категоризираш като 2-звезди, доста пресилено ми се вижда.
Относно цената - беше доста по-ниска в сравнение с подобните хотели във Велинград, където за 1 нощувка със закуска за 4-членно семейство 3+1 искат по 350-450 лв.

Последна редакция: вт, 14 авг 2018, 13:54 от Скубиду

# 327
  • Мнения: 581
Скубиду, нормално е всеки да има мнение, при това различно. В последните две години не помня в 5 звезден хотел да не е имало на закуска фреш, а не "натурален сок". Например в Премиер (Банско) на закуска имаше три вида фреш. Няма да изброявам другите 5 звездни, защото нямам за цел да споря.
Моята преценка съгласно моите критерии е, че всяка стотинка, която съм платила за (НЕ)почивката в Персенк е прахосана. Във Велинград също някои 5 звездни хотели си позволяват пропуски, но не чак толкова фрапантни. А и във Влинград за редовните клиенти кошницата с плодове е придружена от бутилка шампанско. 🍾
Така или иначе, няма да дам втори шанс на Персенк!


# 328
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 581
Разбира се, всеки има право да изкаже мнението си - както ти своето отрицателно, така и аз - моето положително. И никой не те кара да ходиш, като не ти харесва. Нямам намерение да споря и да влизам в тона ти на буквоядство.
 

# 329
  • Варна
  • Мнения: 4 925
Привет от мен!
Ох, днес дойдохме в Хисар и да си призная няма да се върнем. Даже се чудя дали да не останем 3те нощувки, които реално сме си платили с депозита и да се преместим.
Единственото, които ми хареса е външния басейн, макар че днес половината не работеше заради частно парти, за което не бяхме предупредени и единственото, които получихме (както и всички останали гости) е една уведомителна бележка.

Общи условия

Активация на акаунт