Почивки в Хисаря - тема 3

  • 118 667
  • 764
  •   1
Отговори
# 585
  • ново
  • Мнения: 5 964
Някой има ли отзиви за Хелоу Хисар? Къде бихте препоръчали да се вечеря в  района на хотела?

# 586
  • Мнения: 10 618
Вечеряхме в Прованс и Тоскана, които са на един собственик. Всичко е вкусно, обслужването е чудесно, но цените са софийски.
Обядвахме в Писателите. Децата бяха много доволни от бургерите.

# 587
  • Мнения: 62
Вечеряхме в Прованс и Тоскана, които са на един собственик. Всичко е вкусно, обслужването е чудесно, но цените са софийски.
Обядвахме в Писателите. Децата бяха много доволни от бургерите.

И по главната има хубави ресторантчета. За обяд седнахме в едно ресторантче, като се тръгне от хотел Централ надолу по главната, то беше първото. Просто бяхме много гладни Smile А отсреща продаваха и пици, сладоледи. Поне около големите хотели има ресторантчета в близост къде да се обядва или вечеря. В Аугуста сме вечеряли, не беше толкова скъпо, някои неща приготвят добре, други не. Въпрос на вкус.
След вечеря си правим по една разходка в парка. Имаше и много рускоговорящи туристи, предимно възрастни.
Така че дори и хотелът да предлага само закуска, изхранването няма да е никакъв проблем. Дори може да ви излезе по-евтино.

# 588
  • София
  • Мнения: 1 226
Някой има ли отзиви за Хелоу Хисар? Къде бихте препоръчали да се вечеря в  района на хотела?

Механа "Чергите" и бистро "България" също са добър избор .

# 589
  • ново
  • Мнения: 5 964
А от хотела имате ли впечатление? Приемам и препоръки за друг хотел. Не държа на спа. Искам минерален топъл басейн само.

# 590
  • Мнения: 62
А от хотела имате ли впечатление? Приемам и препоръки за друг хотел. Не държа на спа. Искам минерален топъл басейн само.

С тази пандемия трудно се намира работещо СПА, предимно работят само басейните. Сауни и парни бани не работят в целия свят, с някои изключения от правилото, най-вероятно нарушители, но и за смелчаците все пак трябва да се предложи нещо.
За хотели с топъл басейн мога да препоръчам Сана, Централ и C Comfort. В другите когато сме ходили водата изобщо не беше топла, басейните са големи и я поддържат за плуване. Може би 22, маскимум 25 градуса.

# 591
  • Мнения: 2 046
А от хотела имате ли впечатление? Приемам и препоръки за друг хотел. Не държа на спа. Искам минерален топъл басейн само.

С тази пандемия трудно се намира работещо СПА, предимно работят само басейните. Сауни и парни бани не работят в целия свят, с някои изключения от правилото, най-вероятно нарушители, но и за смелчаците все пак трябва да се предложи нещо.
За хотели с топъл басейн мога да препоръчам Сана, Централ и C Comfort. В другите когато сме ходили водата изобщо не беше топла, басейните са големи и я поддържат за плуване. Може би 22, маскимум 25 градуса.
Сана не е с топъл басейн. Поне за мен 28 градуса не е топла вода.

# 592
  • Мнения: 62
А от хотела имате ли впечатление? Приемам и препоръки за друг хотел. Не държа на спа. Искам минерален топъл басейн само.

С тази пандемия трудно се намира работещо СПА, предимно работят само басейните. Сауни и парни бани не работят в целия свят, с някои изключения от правилото, най-вероятно нарушители, но и за смелчаците все пак трябва да се предложи нещо.
За хотели с топъл басейн мога да препоръчам Сана, Централ и C Comfort. В другите когато сме ходили водата изобщо не беше топла, басейните са големи и я поддържат за плуване. Може би 22, маскимум 25 градуса.
Сана не е с топъл басейн. Поне за мен 28 градуса не е топла вода.

О, в Хисаря и Старозагорските бани водата не е толкова топла като в Сапарева баня и Велинград, примерно. Трябва да се подгрява. Ако търсите по-топли басейни Хисаря не е за вас.

# 593
  • ново
  • Мнения: 5 964
В крайна сметка отседнахме в Апарт хотел Хелоу Хисар, за който питах. Големият басейн не е топъл, но е ОК, малкият е топъл. Чисто, приятно, добре обзаведено! За вечеря избрахме "Чинар".

# 594
  • Мнения: 46
Здравейте, момичета:hugs:
Препоръчайте ми хотел, който да е all inclusive, независимо колко звезди е, но да има външен топъл басейн и вътрешен също. Водата трябва да е топла, защото ще ми трябва за май месец догодина. Наистина има доста време, но аз в Хисаря не съм ходила близо 20 години и нямам никаква идея къде да отседна със моето семейство.

# 595
  • Мнения: 1 069
Само Астрея предлагат AI в Хисаря.

# 596
  • Мнения: 3 505
Това с ОИ ми изглежда невъзможна мисия, но може да погледнете цитираната горе Астрея, където май предлаганият ОИ е лайт. На повечето се предлага само закуска или най-много FB.

# 597
  • Мнения: 46
Благодаря Ви момичета!

# 598
  • Мнения: 4 765
В хотел Хисар предлагат закуска и вечеря, но не знам дали не е само през лятото. Ние само тогава ходим - август. Доволна съм.

# 599
  • Мнения: 10
Здравейте, някой може ли да каже нещо за ЕКО стаи Манастира и съответно хотел Албена.
Не намирам никакви отзиви, сякаш това място не съществува Simple Smile .
Интересува ме басейните топли ли са, има ли детска част, чисто ли е, или въобще някакви лични впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт