Повечето вече знаем, ДЕКЕМВРИ с бебенце ще си играем - 2 Тема

  • 42 920
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 464
И ние сме 10г.с. и 2 дни и сме големи 4см.  Crazy
Вървим големички  baby_neutral . Шаваше и мърдаше, протягаше се и се въртеше.

Браво, Ками! Все така да сте  Praynig Кога ще е БХС разбрахте ли се ?  Simple Smile
Каза ми м/у 5-ти и 15-ти юни, когато ми е удобно

# 691
  • Мнения: 2 340
Реши ли, къде ще я правиш? И на мен док ми каза между 5 и 16-ти. Simple Smile Записах за 13-ти, сега се чудя, дали не е късно, но тя каза, на време и спокойно.

# 692
  • София
  • Мнения: 62
Здравейте! Честито за хубавите новини и наедрели бебчета!! Исках да ви попитам - мъжете ви доброволно ли идват с вас на прегледи и всъщност идват ли?  Mr. Green моят нещо се бил страхувал... не обича болници и сигурно си представя че ще ми правят дисекция... newsm78

# 693
  • София
  • Мнения: 8 671
Моят не е идвал сега, защото работи през седмицата. Миналия път идваше на феталните, но тогава беше на смени и с повече възможност за освобождаванв.
Предполагам, че и сега би се освободил ако отида на фетална. Но за консултациите не виждам смисъл, освен към края да ме закара и откара.

# 694
  • Мнения: 2 340
От самото начало ходим заедно, никога не съм ходила сама в Щерев, освен до лабораторията.. Имаме ли среща с док е плътно до мен  Peace

# 695
  • Мнения: 1 019
И при мен мъжът ми е постоянно до мен, сега и с всички бременности, които съм имала. На операцията беше с мен и на всички видове срещи с доктори, които съм имала Simple Smile аз се чувствам по-спокойна с него до мен Simple Smile

# 696
  • Мнения: 112
ММ го поканих официално на 05.06, когато ще ми е биохимичния скрининг и феталната морфология. Казах му, че искам да го запозная с бебето  Peace. Той го прие присърце и ще се освободи от работа, за да дойде. Побъркал се е от мерак да има момче. А иначе утре съм си записала още една фетална морфология при Др Цолова и ще ходя с една приятелка. Чудя се дали утре ще се види нещо, аз съм в 11-та седмица и 5 дни  newsm78

# 697
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен. Също като вас мога да се похваля, че ще си имаме бебенце, живот и здраве, през декември, терминът ми е 27.12. Леко бременеене на всички Simple Smile

# 698
  • Мнения: 18
Здравейте и от мен. Също като вас мога да се похваля, че ще си имаме бебенце, живот и здраве, през декември, терминът ми е 27.12. Леко бременеене на всички Simple Smile
и моят е тогава  Grinning

# 699
  • Мнения: 2 340
Здравейте и от мен. Също като вас мога да се похваля, че ще си имаме бебенце, живот и здраве, през декември, терминът ми е 27.12. Леко бременеене на всички Simple Smile

Добре дошла! Честито и леко бременеене  Peace

ЕДИТ Аз днес от обяд съм вкъщи, с ужасно главоболие и запушен нос, възпалил ми се е синузита.. Вчера бяхме навън, за да се видим с едни приятели и накрая се скри слънцето и духаше доста.. На мен ми стана студено и не казах да ставаме, да си ходим, а си стоях и ето ме днес.. Много съм зле  #2gunfire На моменти така ме боли главата, че ми се повръща направо  ooooh!

Правих си инхалация с лайка.. Някой да страда от синузит и да препоръча нещо, което мога да направя сега като бременна?  ooooh!

Последна редакция: вт, 30 май 2017, 18:16 от ton4etyyy

# 700
  • Мнения: 267
Ето ме отново! Simple Smile
Сутринта се запознах с доктора. Прекрасен се оказа и оправда на 100% мненията за него, които бях чела (защото аз си го открих тук, чрез отзивите за него в бг-мама). Wink Отдели достатъчно време за всичко, провери всичко, посъветва, пусна всички изследвания. Покани тумбата официално да се запознае с бебето (ММ трябваше само да присъства, но малката така и не ни пусна сами да бъдем, а с нея вървеше и брат й уж да я гледа...). Аз до последната секунда преди ехографа имах огромни съмнения дали е живо и наред...
Резултатът - повече от чудесен - бебето си е точно в норма, 12-та седмица, даже големичко изглежда.
Първоначално беше спокойно, колкото да му се вземат мерките. После, когато док накара сина ми да му направи клипче, започна да размахва ръчички и крачета и да шава във всякакви посоки. Simple Smile Малката беше много впечатлена, защото док пусна да се чува сърдечната дейност и й каза, че това е гласът на бебето, който вика "Како! Како! Како!" Хахахахаха... Даде указания на всички как от сега да се грижат за моето спокойствие и да помагат. Wink Снадби ни със снимков материал.  Каза да внимавам с пътувания и напрежения, че "пътищата били прокарани" и се съмнява да изкарам точно до термин, и при най-малките индикации да лягам и почивам. За сега се очертава термин 11 декември, надявам се да нямам повод да се премествам инцидентно в ноемврийската групичка на мамите. Wink

# 701
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен. Също като вас мога да се похваля, че ще си имаме бебенце, живот и здраве, през декември, терминът ми е 27.12. Леко бременеене на всички Simple Smile

Добре дошла! Честито и леко бременеене  Peace

ЕДИТ Аз днес от обяд съм вкъщи, с ужасно главоболие и запушен нос, възпалил ми се е синузита.. Вчера бяхме навън, за да се видим с едни приятели и накрая се скри слънцето и духаше доста.. На мен ми стана студено и не казах да ставаме, да си ходим, а си стоях и ето ме днес.. Много съм зле  #2gunfire На моменти така ме боли главата, че ми се повръща направо  ooooh!

Правих си инхалация с лайка.. Някой да страда от синузит и да препоръча нещо, което мога да направя сега като бременна?  ooooh!

На мен носа ми е запушен постоянно и ползвам хомеопатични капки- еуфорбиум композитум. В аптеката ми казаха, че няма проблеми по няколко пъти на ден да се ползват и аз съм доволна

# 702
  • Мнения: 1 019
Какво означава, че пътищата са прокарани? Аз тъкмо бях на преглед и всичко беше нормално и след това по пътя точно ме хванаха остри пробождания в едната част само когато си кръстосвах краката или ги свия. Сега легнах да почивам, но много се притеснявам Sad Оф, душичката си не мога да отпусна ?
Вие имате ли остри по-силни пробождания. Аз имам леки постоянно, но сега бяха малко по-силни:(

Последна редакция: ср, 31 май 2017, 02:52 от Ало, ало слънчице

# 703
  • Мнения: 112
Слънчице, моята докторка ми беше казала, че всяка бременност се съпровожда от болки, но не бива да остри и прободащи. Макар че такива болки може да има при уголемявнето на матката и разпъването на сухожилията, които я придържат. Не се безпокой и си почивай и всичко ще бъде наред.Всички бременни имаме някакви притеснения.  И аз днес като видях резултата от TSH, се побърках от притеснение-3,6 е, принципно е в норма, но за бременни трябва да е до 2,5, в най-добрият случай под 1. Някой знае ли добър ендокринолог, който се занимава с бременни в София?

# 704
  • Мнения: 1 392
Здравейте и от мен. Също като вас мога да се похваля, че ще си имаме бебенце, живот и здраве, през декември, терминът ми е 27.12. Леко бременеене на всички Simple Smile
Здравей и от мен ,добре дошла, моят термин е 28.12,😀😀😀

Общи условия

Активация на акаунт