Повечето вече знаем, ДЕКЕМВРИ с бебенце ще си играем - 2 Тема

  • 42 899
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 019
Аз също не влизам във водата и бременна и небременна. Само краката, но не и областта на гениталиите. Нещо не ми е много чисто, а в басейни въобще да не става дума.

# 676
  • София
  • Мнения: 62
Аз бих влезнала, но не и в басеин или нашето мръсно черноморско...  единствено в Гръцкото море бих се топила без притеснения... винаги съм имала проблеми с гъбички и поради същата причина за мен басейн е мръсна дума.

# 677
  • Мнения: 37
Аз май тази година ще пропусна морето, че ми забраниха пътуване и море, може да измислим нещо на по-близка дестинация. Единствено ще ми е мъчно, че ще лиша дъщеря ми от море, но мъжа не иска да ходят само с нея двамата.
Аз за минерални басейни зная, че са противопоказни при малки деца и бременни, защото минералите проникват през кожата и не са полезни при тези състояния. За морето и други басейни също не бих рискувала, въпреки ч е плуване и водна гимнастика са много полезни при бременност.

# 678
  • Мнения: 2 340
Момичета, аз се коригирах във фейсбук, за да не сбъркам някое мамче, но тук съм забравила. Бебчо е 4см, просто ММ 5 пъти повтори, че е 6см и накрая и аз си втълпих 6. После си разглеждах снимките и видях, че си пише 4см. Извинявам се за грешката, дано не съм ошашкала някоя от вас  Peace

Аз съм 10+6, ако трябва да бъдем точни, но док каза, считаме го за 11 направо, че да не повтаряме като папагал 10+6  hahaha

# 679
  • Мнения: 190
А във фейса коя е групата ,аз писах на лични  на момичето което е казано от 1 стр ,но никаква реакция ?

# 680
  • Мнения: 144
Аз не съм писала на лично за групата,но ме приеха.Да не съм я объркала-родени декември 2017 ли е?

# 681
  • Мнения: 1 019
Да ви попитам, вие хапвате ли мед? Знам, че не е препоръчителен, защото има бактерии предвид суровия му характер.

# 682
  • Мнения: 190
Ами аз принципно пия чай с мед и то домашен не мисля че е проблем

# 683
  • Мнения: 267
Ами аз принципно пия чай с мед и то домашен не мисля че е проблем
И аз съм точно така! Не мисля, че може да има проблем.

# 684
  • София
  • Мнения: 8 656
Бактерите са опасни за бебета и малки деца. При възрастните знам, че веднага биват убити, ако става въпрос за ботулиновите спори.
Аз съм яла мед, но избягвам, че ми е гадно от сладкото.

# 685
  • Мнения: 2 340
Аз захарта, включително мед, съм ограничила и не хапвам, така че и не съм се интересувала..

За фейсбук групата, може съобщенията на Нели да отиват в спам и да не ви ги чете. Нямам права да добавям и одобрявам  newsm78

Успех на днешните мамчета на преглед, чакаме хубави новини  Praynig

# 686
  • София
  • Мнения: 8 656
Групата има още 3 админа и предполагам, че може и на тях да се пише.

# 687
  • Мнения: 267
Тончетооо, благодаря ти, тръгвам след малко...

 Praynig

# 688
  • Мнения: 459
И ние сме 10г.с. и 2 дни и сме големи 4см.  Crazy
Вървим големички  baby_neutral . Шаваше и мърдаше, протягаше се и се въртеше.

# 689
  • Мнения: 2 340
И ние сме 10г.с. и 2 дни и сме големи 4см.  Crazy
Вървим големички  baby_neutral . Шаваше и мърдаше, протягаше се и се въртеше.

Браво, Ками! Все така да сте  Praynig Кога ще е БХС разбрахте ли се ?  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт