Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 62 - май 2017

  • 191 934
  • 2 227
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 166
Може ли линк към наградите на либрес

# 31
  • София
  • Мнения: 905
Ихууу....току що са ми пратили мейл от Морени, печеля кутия вафли Морени Stixx  Mr. Green
Добро начало на месеца Sunglasses

Пожелавам много късмет на всички в игрите, в които участвате  bouquet

# 32
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Благодаря за новата тема, късмет на всички. bouquet

Относно Либрес, наистина да бяха упоменали, че искат и касовите бележки, ако не играя в някоя игра за която знам, че ще са ми нужни, веднага ги изхвърлям.
Поне не се набутах с тия превръзки, ежедневните са ужасни, другите не съм ги пробвала.

# 33
  • при късмета
  • Мнения: 24 009
Писах им вече много гневно писмо, като наблегнах, че е некоректно толкова важно условие да не е отбелязано при кодовете и за капак пускат сайта с пълните условия, чак днес, с началото на играта. Поне него да бяха пуснали с промоционалните продукти, толкова организатори предварително са подготвили сайта, с информация на него от кога ще работи.
Мисля, че ако пишем повече хора ще има по-голям ефект.

# 34
  • Мнения: 1 134

И аз мисля да пиша на Либрекс за необявените предварително условия.
[/quote]

Къде ще им пишете във фейса ли ? Че не мога да открия българска страница там.

# 35
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 753
bgmamma = мафия Simple Smile
Иди разправяй после, че не е вярно.
Ако ми кажете мейл и аз ще ви подкрепя. Нищо,че си пазя к. бонове.

# 36
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
И да им пишете, смятам че смисъл няма, правилата са си правила, играта е с голяма продължителност, всеки който иска може да се включи, да, тъпо стана така, защото чета, че има хора с доста кодове.

# 37
  • София
  • Мнения: 485
Много късмет през този най-хубав месец в годината . Само хубави и големи награди . От Либрес ми харесва малкото протмоне , друго нищо , раницата ми е ужасно грозна.... Стискам си палци днес за Бритос ....

# 38
  • Мнения: 874
Късмет на всички в новата тема и за всеки по един куфар и възглавница куинс най- малко ! ☺😊☺

# 39
  • Мнения: 14 081
Лаленце,  bouquet за темата!
Добре, че не взех Либрес онзи ден, като се разходих до благоевградската Била. Имаше само ежедневни с код, но не ми се даваха 5 лв. Blush Със сигурност щях да изхвърля бележката. Не разбирам защо на троя и туикс трябваше да се пазят опаковките, при положение, че кодът е от вътрешната страна на опаковката?
Днес чакам ментина и куинс. На кафе не се надявам.

# 40
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Куинс не теглят днес.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 522
Момичета, на кой имейл пишете на Либрес:) Да пиша и аз Simple Smile

# 42
  • при късмета
  • Мнения: 24 009
bgmamma = мафия Simple Smile
Иди разправяй после, че не е вярно.
Ако ми кажете мейл и аз ще ви подкрепя. Нищо,че си пазя к. бонове.
И аз едва намерих контакт. Вместо в дериктория "начало" или в правилата, е в "как да играя". Писах тук
info@sledvaimechtitesi.bg

И да им пишете, смятам че смисъл няма, правилата са си правила, играта е с голяма продължителност, всеки който иска може да се включи, да, тъпо стана така, защото чета, че има хора с доста кодове.
Ааааа, не така песимистично. Знаеш ли като писнем вкупом как ни уйдисват  Mr. Green Слвучвало сее и то не един път. Много оплаквания от едно и също естество обикновенно дават резултат.
Справка игрите на Морени и Кит кат преди време. Май и още имаше, за тези помня

# 43
  • Мнения: 36 492
И аз бих писала на Либрес - мисля, че ако има повече оплаквания ще обърнат внимание. Обаче и аз намирам само международната страница във фейса, на кой имейл им пишете?

# 44
  • София
  • Мнения: 85
bgmamma = мафия Simple Smile
Иди разправяй после, че не е вярно.
Ако ми кажете мейл и аз ще ви подкрепя. Нищо,че си пазя к. бонове.
И аз едва намерих контакт. Вместо в дериктория "начало" или в правилата, е в "как да играя". Писах тук
info@sledvaimechtitesi.bg
Благодаря за имейла, писах и аз, пък да видим дали ще има ефект. Аз съм с 10 точки засега и не пазя касовата бележка.

Общи условия

Активация на акаунт