Ноемврийки 2016 - Тема 2

  • 78 640
  • 418
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 721
При нас, все още продължават писъците в 3 часа през нощта, вече има 4 + 2 избили.
След няколко седмици ще тръгва на ясла, дано му хареса.

# 271
  • Бургас
  • Мнения: 175
Алегрия, все едно описа Тео. Абсолютно същия е и нашия. Grinning
На кухня пробвах, нищичко не хапна. Пълен крах.
Днес бяхме на консултация, вече 8.700 кг. 76см., има 2 зъба долу и 4 горе. И при нас има рев вечер. Ето, до сега, както спеше и наду гайдата...

# 272
  • Мнения: 1 269
Кофичка и моята не пълзи. Вдига дупе, но по-скоро на зад се получава. Моята всичко яде и още си суче след това. Не ми се почва работа, та отбиването ще го отложим.
Някой да знае как се спира кърменето?

# 273
  • Мнения: 2 721
Някой ще дава ли имуностимулиращи препарати сега зимните месеци? Аз си набелязах Биозин бебе, ще питам педиатъра утре дали е ок. А противогрипна ваксина?

# 274
  • Мнения: 80
Някой ще дава ли имуностимулиращи препарати сега зимните месеци? Аз си набелязах Биозин бебе, ще питам педиатъра утре дали е ок. А противогрипна ваксина?

Аз лично съм против и за двете. Чувала съм, че ако няма явен и тежък проблем е добре да не се дава нищо, за да се стимулират естествените сили и имунитет на организма и ако от сега започнем да даваме какво ли не, цял живот ще си карат на добавки, синтетични витамини и т. н. За ваксината пък съвсем не съм обмисляла - като знам колко треперя и на задължителните... не бих сложила и някоя допълнителна...
Alja - кърменето се спира със спиране на цокането Grinning Цедиш колкото да нямаш напрежение в гърдите и за седмица трябва да спре производството. Поне така знам, не съм специалист. Ако възникнат проблеми, може да пишеш на консултант по кърменето - безплатно е и регират бързо, обясняват много подробно! Simple Smile

# 275
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 241
Не мисля да й давам имуностимуланти. От друга страна, ще й е необходима силна имунна система защото ще тръгне на ясла и е ясно какво следва.

# 276
  • Мнения: 2 721
Как сте, много замря темата Simple Smile
Ще правите ли специално празненство за първия РД

# 277
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 241
Аз не. Иска ми се да направим един СПА уикенд (около рождения ден) с някои от най-близките роднини (лелите на Беболина). И докато лелите ù я гушкат, мама да разпусне със сауна и масаж. 😂

# 278
  • Мнения: 2 721
Аз ще му взема торта и това ще е, да има снимка за архивите.
Никакви тумба-лумба ивенти Simple Smile

# 279
  • Бургас
  • Мнения: 175
Ние ще сме в къщи.  Най-близките и малко приятели с дечица. Ще направим парти Hug

# 280
  • Мнения: 80
И ние ще сме семейно, и двамата с таткото не сме по шумните събирания... Може да излезем обаче да хапнем навън, ще се редуваме кой да тича покрай Ния, понеже е много тясно вече вкъщи, а и не ми се готви цял ден, приготовления, чинии... Grinning
В неделя правихме прощапушник, вече ходи съвсем стабилно малката госпожица и това й доставя огромен кеф Grinning  А бонуса за мама е, че започна много да се изморява и спи повече Grinning
В четвъртък сме на консултация, ще започвам да подготвям документите за ясла, изследвания и всичко останало и мисля седмицата след 6.11 да започваме опити за по час-два..
Това е от мен за сега.. Усмихнат ден на всички на пук на ужасното време!

# 281
  • Мнения: 2 721
Ани, честити краченца!
Моят само седи прав, държи се с една ръка я за кошара, я за леглото, ама не се пуска още Ill
Как сте с ваксините? На 13 месеца нали е тази за морбили и рубеола, знам, че тя е по-тежка и е възможно темп. и други красоти?
Ние продължаваме с яслата, беше болен, сега се оправи пак ще тръгва. Съветвам да си вземете пакет за ясла от някоя лаборатория и всичко на едно място + васерман на един родител. Аз търчах на две места, голяма грешка беше.
Времето много се скофти с тоя дъжд, но няма как.

# 282
  • Казанлък
  • Мнения: 172
Айде и аз да се обадя с решение от днес. Решихме да й направим кръщенето на РД. Много банално, ама кумата/бъдещата кръстница е бременна, та да хванем влака докато й е по-лесен живота. Много много хора ще са по тази причина. Църква и от там в ресторанта. Сега трябва да се почва с оргарнизиранки, звънене по тел и т.н. Дано си заслужава. Пада се неделя, което ммого ми харесва специално за кръщене.

Честито на ходещите и целувки на всички

# 283
  • Мнения: 80
Помбер, доколкото разбирам, вие вече сте тръгнали на ясла? Би ли споделила малко подробности, понеже и на нас ни предстои до седмица-две и живо ме вълнува темата Grinning Плаче ли много? По колко време остава? Частна или държавна е яслата? И изобщо как е настроението към момента?

Относно ваксините - ние бяхме готови с всички за първата година още до 6-ти месец. Всички ги понесе много добре (Слава Богу), без темптература, плач, нервност, липса на апетит и т.н. Надявам се и останалите да минем по същия начин.

Viki, успех с организацията и хубав празник ви пожелавам!

# 284
  • Мнения: 2 721
Помбер, доколкото разбирам, вие вече сте тръгнали на ясла? Би ли споделила малко подробности, понеже и на нас ни предстои до седмица-две и живо ме вълнува темата Grinning Плаче ли много? По колко време остава? Частна или държавна е яслата? И изобщо как е настроението към момента?

Относно ваксините - ние бяхме готови с всички за първата година още до 6-ти месец. Всички ги понесе много добре (Слава Богу), без темптература, плач, нервност, липса на апетит и т.н. Надявам се и останалите да минем по същия начин.

Viki, успех с организацията и хубав празник ви пожелавам!

Още е рано да се каже (как е яслата), че се разболя след три дни посещение Simple Smile
Първо го оставях до обяд.Вече цял ден.
Няма рев засега, но мисля, че трябва да изкара пълна цяла седмица.
Не го приеха в държавна и е в частна.
За настроението, честно казано, АЗ имах по-голям проблем с отделянето, не знам защо. Обаче ще свикна, нямам избор Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт