Как тренирам -20 тема

  • 62 642
  • 727
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 41
Аз днес направих една много здрава тренировка, чак краката ми трепереха, а сега умирам от глад и ще изям света Grinning

Момичета, качвайте снимки с резултати, по-интересно е така Simple Smile Целувки за всички, които обичат спорта Simple Smile

# 286
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 10 097
Уау,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Страхотна  Heart Eyes
Ох, ами то как да качваме снимки, като нали трябва да имаме какво да покажем  Embarassed Embarassed

Кажи какво яде и колко време след тренировката.
Аз днес ще тренирам в 17ч и току що изядох един протеинов бар, че "сладкия" глад много ме беше налегнал.

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 1 141
Еха, sisoni_ , браво, личи си, че тренираш и то правилно

Яденето след тренировка е интересна тема. Преди години си спомням как инструкторите във фитнеса ни съветваха да ядем най-рано 30-40 мин. след тренировка, а сега препоръките са точно обратното.

# 288
  • Мнения: 41
Ами аз днес специално след тренировка хапнах една пилешка пържола с две варени яйца, 30 минути след тренировка ям Simple Smile
Общо взето съм аматьорка, не тренирам от много време и още много имам да научавам Simple Smile

# 289
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 10 097
Ами аз днес специално след тренировка хапнах една пилешка пържола с две варени яйца, 30 минути след тренировка ям Simple Smile
Общо взето съм аматьорка, не тренирам от много време и още много имам да научавам Simple Smile
А преди раждането на децата тренирала ли си?

# 290
  • Мнения: 41
Ами аз днес специално след тренировка хапнах една пилешка пържола с две варени яйца, 30 минути след тренировка ям Simple Smile
Общо взето съм аматьорка, не тренирам от много време и още много имам да научавам Simple Smile

30 минути също и преди тренировка ям, не мога да тренирам на гладно, не знам защо, и след тренировка 30 минути пак съм много гладна и пак ям Simple Smile в дните които тренирам се храня правилно през целия ден, но през другите дни в които не тренирам не се храня много правилно, не се сдържам на шоколадите и на някоя филийка на тостера обичам да си направя, знам че не е правилно, но ...................... храната е много важна, храната и тренировката - двете заедно вървят ръка за ръка!!!

# 291
  • Мнения: 41
Ами аз днес специално след тренировка хапнах една пилешка пържола с две варени яйца, 30 минути след тренировка ям Simple Smile
Общо взето съм аматьорка, не тренирам от много време и още много имам да научавам Simple Smile
А преди раждането на децата тренирала ли си?

Не!
Преди това нищо не съм тренирала Simple Smile

# 292
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 10 097
Значи имаш страхотна мускулатура, поздравления! Грижи се за нея все така и съм сигурна, че и на 50г ще изглеждаш перфектно.
Снощи тръгнах да се самоснимам  Mr. Green ама нищо не се получи. Другият път ще накарам щерката. То не , че имам какво да снимам де. Ама най-вече искам ръцете да ви покажа, да си кажете мнението има ли оправия моя проблем или да се примирявам с гравитацията   Mr. Green Joy

За сега съм си спряла на този Протеин, май ще го пробвам  Rolling Eyes newsm78
https://healthstore.bg/scitec-100-whey-protein-2350-g

# 293
  • Мнения: 5 701
Продуктите на Scitec са много, много добри. Няма да сбъркаш Simple Smile

# 294
  • Мнения: 106
sisoni_  Страхотно тяло! Имам един личен въпрос относно храната.. месото и яйцата без гарнитура ли ги ядеш и не те ли запичат толкова протеини, питам защото имам голям проблем с това

# 295
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 10 097
Продуктите на Scitec са много, много добри. Няма да сбъркаш Simple Smile
Благодаря много  Hug Hug

# 296
  • Мнения: 106
https://shop.bodyconstructor.com/118-Whey-Pure-Fusion?gclid=CLia … dYCFZWHsgodxmIBBA  аз сега съм поръчала този протеин. Във фитнеса в който ходя има много доволни

# 297
  • София
  • Мнения: 12 358
Нямам представа дали продуктите в този сайт са качествени, но днес са обявили черен пeтък. Може на някого да е полезно.
https://www.silabg.com/blackfriday.html

Последна редакция: пт, 13 окт 2017, 12:36 от змия

# 298
  • Мнения: 5 701
Silabg са читав сайт, но преди да поръчвате, сравнете цените с други магазини. Вчера бях тръгнала да поръчвам от черния петък глутамин за 33 лв., намален от 50+. Влязох да проверя цената в други магазини, в healthstore същият беше 28,50 лв.

# 299
  • Мнения: 41
sisoni_  Страхотно тяло! Имам един личен въпрос относно храната.. месото и яйцата без гарнитура ли ги ядеш и не те ли запичат толкова протеини, питам защото имам голям проблем с това


Не ме запичат защото пия много течности, чай лайка, компотчета, прясно мляко, айрян, вода и бира Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт