Всичко за сиренето

  • 25 029
  • 101
  •   1
Отговори
# 60
Отдавна купуваме сиренето на Роса, вкусно и с умерена твърдост, киселото им мляко е номер 1, плътност и вкус които досега не съм срещала при другите кисели млека...чувала съм че технологията им е строена и купувана по сапард ,а там правилата са железни, имам позната която работи в завода им и казва ,че шефовете им били педанти на тема чистота, на това държа най много...

# 61
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Аз съм ЗА Добрич и Ситово. Особено Ситово, когато има, само от него купувам.

# 62
Аз купувам на "Аполо"-вкусно, но май го има само в Пловдив, щом не го срешнах досега като отговор.

# 63
  • Мнения: 1 209
сирене Шумен, Смолян и Търговище,  Peace доволна съм , но рядко ги намирам ве4е.

# 64
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
харесва ми Млечен път.
Не ми харесва Обнова.
Хареса ми сиренето на Мизия милк, повторих го, но втория път се ронеше и беше кофти.

# 65
  • Мнения: 11 635
Напоследък купувам сирене"Жоси".Много съм доволна. Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 608
Последният път взех сирене Търговище от Фантастико. Страхотно на вкус и като консистенция.
Иначе съм фенка на Роса.  Peace

# 67
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
На "Еко Асорти". И понеже в София го няма, си носим по няколко буци от Сливен. В София не сме улучвали някое с подобно качество - то и много не сме купували де, нали си носим  Laughing
Иначе много уважавам на свекърва ми сиренето. Grinning

# 68
  • Мнения: 425
"Дъга" - много е хубаво и не се троши. Има го и вакуумирано.

# 69
  • Мнения: 3 647
Хайде, дойде и неговият ред. Някой да е ял скоро истинско сирене? Добре узряло, твърдо, да не е пълно с вода, да не се трони, да не стои на шупли, да има вкус на сирене, в края на краищата? newsm78
Аз не съм. Crossing Arms
Peace
изхитриха се търговците ->купуваш и ако няма поне 200грама суроватка няма да е по български  Crossing Arms
и с кашкавалът е същото ---- а едно време можеше бумеранг да си направиш от него -- асега не можеш даже да го настържеш  Naughty Stop Crossing Arms

# 70
  • Мнения: 887
"На дядо".Стахотно е!

# 71
Здравейте на всички! Аз уча В УХТ- гр. Пловдив и ви гарантирам, че ако искате да опитате истинска Дунавия търсете на пазара тази, която се произвежда в гр. Русе и Мизия Милк гр. Търговище. Те са единствените места, където произвеждат истинска Дунавия. О да не забравя - тези, които не знаят -УХТ (Университет по Хранителни Технологии) и съм в специалност " Технология на месото и млякото.

# 72
  • Мнения: 3 810
А кои марки сте изследвали за сравнение(защото ако са 2-3 не би следвало да сте толкова категорични в преценката) и защо точно и само Дунавия?
А УТХ го знаем, едно време му се казваше ВиХиПихИ  Wink

# 73
  • София
  • Мнения: 1 210
Аз харесвам сирената  на Маджаров и  Смолян. Но най-много ми допада Добрич - вероятно е носталгия (защото съм оттам  Wink), а може и просто като малка да съм свикнала с този вкус (въпреки, че едва ли е същото)

# 74
  • Мнения: 3 268
Купувам Пършевица от Била.Страхотно сирене!

Общи условия

Активация на акаунт