Седми клас - Краят му се вижда

  • 76 891
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • столицата
  • Мнения: 3 812
НВО-то в 4 клас не го и усетих.
При нас сега се активираха от училището с  ПИ. По останалите предмети учителите изведнъж започнаха да ревнуват, че са игнорирани и да  насрочват контролни newsm78
Децата сда споделили с класната. Дано няма изстъпления тези 10-тина дни.
Зечова, готвя се за Костенец, да знаеш Simple Smile Много ми харесва там. Бях на почивка преди време. Селото по-ми  хареса от града.
Мама Мими, 88т. е чудесен резултат. Мисля, че ще е достатъчен тази година за първо желание. Така е казала и госпожата по БЕЛ на девойката.

# 61
  • Мнения: 8 137
...Мами, да Ви попитам - откъде си разпечатахте заявлението за желанията?
Че те още не са публикувани бланките. Има само списък на паралелките, но даже все още няма кодовете на всяка паралелка (пишеше се код и профил... по спомен). На сайта на РУО София има едно писмо от началник на РУО София Ваня Кастрева в което пише "Резултати от изпитите по български език и литература и по математика се обявяват до 05.06.2017 г. в училището, в което се обучава ученикът." newsm78
Обявяваха се на сайта на МОН на специален линк с ЕГН и номер на сл.бележка с която влизат на изпита... Че те училищата докато получат справката за тях си, докато я залепят, поне още 1 работен ден ще мине!  newsm78 Може пък едно "и" да е пропуснала преди "в училището" Thinking

# 62
  • Мнения: 14 133
Моят каза, че не знаел за насрочени контролни.  newsm78

# 63
  • София
  • Мнения: 1 330
 Mama Mimi , много добър резултат от последния ПИ по БЕЛ! Браво!

Моят има 60 точки на първи модул, според обявените верни отговори. Но! Няма яснота още за колко му е оценена тезата и втория модул/преразказа. Общият резултат ще излезе до 10-и. При вас явно са по-бързи.

# 64
  • Мнения: 14 133
Мама Меца, браво и на твоя младеж!  Hug

# 65
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Мила peneva_a, много ти благодаря за информацията  Hug Ей, добре, че има осведомени мами тук, много разчитам на тяхната помощ Praynig
И аз, мами така мисля, че добре се е справила девойката на последния ПИ Peace Резултатите в точки индивидуално все още не са излезли, но верните отговори - да и по тях сравнихме и калкулирахме накрая...

# 66
  • София
  • Мнения: 9 562
Prizma - бързо възстановяване, времето е страхотно, само за разходки. Възползвай се максимално.

И при нас всеки ден контролни по разказвателните предмети, не стига това а и проекти им раздали, които да представят следващите седмици.
После учителите се оплакват, че децата били разсеяни, не учели, не внимавали. Еми все си мисля, че е добре да има някакъв баланс и поне проектите да им спестяват.

Моята вчера сподели, че се притеснява за НВО-то, което не е добре, че при нея страха и паниката не са "добри съветници". Някои хора се мобилизират когато са под напрежение, тя напротив - пълен блокаж.

Пенева, вече нищо не ме учудва, та може и да не обявят резултатите на сайта на МОН, или да ги качат с 1-2 дни закъснение, след като са ги обявили в училищата.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 330

И аз, мами така мисля, че добре се е справила девойката на последния ПИ Peace Резултатите в точки индивидуално все още не са излезли, но верните отговори - да и по тях сравнихме и калкулирахме накрая...

Ние също калкулирахме първия модул - грешките му са само върху редактиране на текста.
Не вино, а водка с бира ми идваше да си сипя  Twisted Evil  Да отговориш вярно на трудни въпроси, но да не видиш "индиЯнец", нЬОанси.... Спокойна съм, спокойна съм, омммм

# 68
  • Мнения: 14 133
Мама Меца,  Mr. Green
Добре, че повечето контролни не стигат до мен, че да не се ядосвам допълнително.  Laughing
Предлагам повечето да се запишат на йога като Tsv и Теди за успокоение, омм.  Joy

# 69
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Ние също калкулирахме първия модул - грешките му са само върху редактиране на текста.
Не вино, а водка с бира ми идваше да си сипя  Twisted Evil  Да отговориш вярно на трудни въпроси, но да не видиш "индиЯнец", нЬОанси.... Спокойна съм, спокойна съм, омммм
Мама Меца, точно... точно върху този ПИ работи и нашата седмокласничка Peace Тук 15 точки се дават за правилен отговор
Скрит текст:
поставяне на запетаите на необходимото място, правописни грешки...
По втория модул - подробния преразказ не се притеснявам, мама Меца - там нашето момиче вече на два поредни ПИ има съответно 32 и 33 точки, само пунктуационни грешки имаше... Госпожата по БЕЛ, която преподава на две групи в школата ме увери, че ученичката ни се е справила най-добре от всички деца.
Prizma, и от мен - пожелания за бързо подобрение и възстановяване след интервенцията  Praynig

Последна редакция: ср, 03 май 2017, 12:07 от Mama Mimi

# 70
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Чиби - не са се изтарикатили учителите. При нас им събират контролните в папка и ни ги раздават на куп на родителската среща да ги разписваме и гледаме.

На малките даже портфолио по предмети ни гласят.
То не че има особено значение като ще има само още една РС, но обща за 7ми клас, с децата.

Последна редакция: ср, 03 май 2017, 12:11 от Tsv

# 71
  • София
  • Мнения: 1 330

Mama Mimi , май на една и съща школа разчитаме  Grinning

Но ние още ще си чакаме резултата от ІІ модул.

Преразказите ги прави задоволително, но тезите куцат.

# 72
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
минах през Окръжна болница за една операция за отстраняване на жлъчката, от неделя вече съм у дома.

бързо да се оправиш...  Hug
Имаше ли камъни?
Имам и аз леки проблеми с моята. Но чак за операция - мне. Имам по-належащи операци, които също отлагам.

Цоп... Чудя се що в няма, а то имало нова тема Simple Smile
Спокойствие, всичко ще е наред.  Peace

Ето аз например, едвам се стърпявам с моето диване, като каже, че учи по История, ГЕО или Биология. Иде ми да го утрепя.
Посочих му 3-4 важни за него предмета и пак не ме разбира.  ooooh!

Хубав ден  bouquet

# 73
  • Мнения: 14 133
Tsv, някои , е единици са, само ги показват на учениците да си видят грешките и си прибират контролните обратно.  Peace
Не се възмущавам.   Peace
И да стигнат до мен , няма аз да седна да уча заради нашия.  Laughing  
Не давам и много да охлабва фронта по биология, химия , физика.
Много съм лоша.  Crossing Arms
За къде е само с БЕЛ и чужди езици. МАТ и без това не му е сила.


 

# 74
  • столицата
  • Мнения: 3 812
Момичета, последно нали може да пишат директно върху бланката с въпросите?
Върху бланката с отговорите е ясно, че се  отбелязват само отговорите и не се поставят знаци, които могат да бъдат счетени за знаци към проверяващ.

Общи условия

Активация на акаунт