Седми клас - Краят му се вижда

  • 76 927
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 14 133
Момичета, последно нали може да пишат директно върху бланката с въпросите?


Да, могат да пишат , да решават .  Peace
Вчера класното по БЕЛ на нашите беше като ПИ с бланки за отговорите и подобни подробности.

# 76
  • Мнения: X
Момичета, последно нали може да пишат директно върху бланката с въпросите?
Върху бланката с отговорите е ясно, че се  отбелязват само отговорите и не се поставят знаци, които могат да бъдат счетени за знаци към проверяващ.
Да, досега беше написано с удебелен шрифт в началото на тестовите книжки, заедно с обясненията за попълване на верните отговори и за корекция на грешни такива. Предполагам, че тази година въведението ще е същото.  Simple Smile
Отговорите отбелязвайте със син цвят на химикалката в листа за отговори. Може да работите и върху тестовата книжка, но напомняме, че листът за отговори е официалният документ, който ще се оценява. Поради това е задължително верните според Вас отговори да отбелязвате внимателно в листа за отговори.
В самия инструктаж за квесторите също е записано:

2.3. не напускат изпитната зала и с действията си не нарушават нормалното протичане на изпита, не дават на учениците указания, които са извън техните правомощия или за които не са инструктирани и не забраняват на учениците да отбелязват, чертаят, пишат върху изпитните материали;

# 77
  • гр. София
  • Мнения: 1 136

Mama Mimi , май на една и съща школа разчитаме  Grinning

Но ние още ще си чакаме резултата от ІІ модул.

Преразказите ги прави задоволително, но тезите куцат.
Така е, мама Меца  newsm10 Добре, че са те, че в училище няма много загриженост от страна на учителите...

# 78
  • София
  • Мнения: 5 066
Благодаря, момичета!
Шани, да имах множество малки камъни. Дано след възстановителния период се чувствам по-добре, защото операцията накрая я чаках като манна небесна.



# 79
  • Мнения: 5 160
Тук 15 точки се дават за правилен отговор
Скрит текст:
поставяне на запетаите на необходимото място, правописни грешки...

И не отнемат точки за коригирани верни думи, запетаи и др.
На тази задачи досега даваха 12 точки, съответно имаше 12 грешки; миналата година 14 за 14 точки; сега пишете за 15 точки ...  Thinking

# 80
  • гр. София
  • Мнения: 1 136

И не отнемат точки за коригирани верни думи, запетаи и др.
На тази задачи досега даваха 12 точки, съответно имаше 12 грешки; миналата година 14 за 14 точки; сега пишете за 15 точки ...  Thinking
Да, така е, lorenca  Tired

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Ох, дано моето не се заблее и не надраска нещо без да се усети. Много добре знае правилата, но няма страница в тетрадките й без цветенца, фигурки и т.н. На ПИ на урока на няколко задачи, които е решила правилно, е писала друг отговор  ooooh!. Няма такъв бльон, ама тя докато пише домашни или слуша музика, или гледа телевеизия. Дано на НВО да не й липсва шумотевицата  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 1 085
Няма такъв бльон, ама тя докато пише домашни или слуша музика, или гледа телевизия. Дано на НВО да не й липсва шумотевицата  Mr. Green
О, Кипра, за моята ли пишеш?

# 83
  • Мнения: 8 229
Няма такъв бльон, ама тя докато пише домашни или слуша музика, или гледа телевизия. Дано на НВО да не й липсва шумотевицата  Mr. Green
О, Кипра, за моята ли пишеш?
Thinking моя докато не надуе звука на телевизора, не почва да решава по математика, така не му било "крийпи" вкъщи сам  ooooh! пък и се бил тренирал за шумотевицата в училище...
Днес учителката по БЕЛ им съобщила засега кой за колко е този срок... ами при 5+, 5+, 5+, 5 1/2 нашия е за 5, ама да беше изкарал поне едно цяло 6, че тя да му каже, че ще разсъждава след класното... ("+" е при точки за 0.25-0.45 над цялата единица), айде изгърмяха 11т. оттук. Математиката ще видим, че е между 4 и 6, зависи от следващото контролно и класното... ама там също може да изкара между 4 и 6 #Crazy
Обещала съм му успоредници за след работа  Whistling той не искаше, ама аз пак му "обещах" да му обръщам внимание  Mr. Green

Последна редакция: ср, 03 май 2017, 15:45 от peneva_a

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Това поколение не знаят що е то спокойствие. Може пък това да е техният начин  Crazy

# 85
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Ох, дано моето не се заблее и не надраска нещо без да се усети. Много добре знае правилата, но няма страница в тетрадките й без цветенца, фигурки и т.н. На ПИ на урока на няколко задачи, които е решила правилно, е писала друг отговор  ooooh!. Няма такъв бльон, ама тя докато пише домашни или слуша музика, или гледа телевеизия. Дано на НВО да не й липсва шумотевицата  Mr. Green
Или да си напишат имената по грешка, от това се притеснявам аз. Че какъвто ми припрян... Моят и той на пуснат телевизор, че дори и с телефон в ръка пише домашни ooooh!

# 86
  • столицата
  • Мнения: 3 851
Кипра, и аз обожавам да си рисувам цветенца навсякъде.
Дидева, ти къде откри  указанията за квесторите? Аз попаднах на такива за минали години, но не и за тази. Видях, че  2016г. са  публикували информацията на сайта на РИО София именно на 3.05.
Искам да ги дам и на детето да ги прочете.
В нашето училище не знам за що  педагозите са решили да стресират децата като за последно. Лазят ми яко по нервите, ама да видим докога ще издържа..... Twisted Evil
Иначе 3години проспаха  и все едно не знаеха, че ще има НВО-та #2gunfire
Сега петилетката за пет дни ако може.
Ще се пие тази вечер..

# 87
  • Мнения: 14 133
galimar, съчувствия и наздраве.  Hug

# 88
  • България, София
  • Мнения: 1 770
Призма, бързо възстановяване  Hug

Мама Мими, браво на твоето момиче за резултата от 88 т.  Hug

Моята девойка в къщи също решава задачи със слушалки на ушите, т.е. на музика. Така й било по - добре. То и аз от време на време работя на музика, та какво да му кажа на детето.
Понякога дори на любимите ми
Скрит текст:
The Prodigy  Heart Eyes
, които тя недолюбва. Ама хич не разбира, значи  Mr. Green
 
Днес на ПИ по математика 24 - та задача не могла да я реши. Триъгълник бил Thinking
Ще я погледна довечера да видя какво толкова я е затруднило. За сметка на това 23 - та задача била лесна. Ще видим колко точки ще докара. Ако на НВО по математика докара до 80 и нагоре точки, ще съм много доволна. Математиката повече я затруднява.

# 89
  • Мнения: X
Дидева, ти къде откри  указанията за квесторите? Аз попаднах на такива за минали години, но не и за тази.
..........................................
Ще се пие тази вечер..
Какво ще пием?  Mr. Green
http://dox.bg/files/dw?a=3ccc646377
От страница 6 нататък.

Общи условия

Активация на акаунт