Къванч Татлъту в новия сериал "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 63

  • 62 317
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 18 550
Айре  Heart Eyes е, надявам се  Praynig Laughing
Мммм ... и със зелена ризка много красив  Heart Eyes
Хайде, да ни попее малко  Laughing
https://vk.com/kivanc_tatlitug?z=video226662172_171067619%2F140f … pl_wall_-42273871

# 721
  • Мнения: 18 618
Фенче Heart Eyes, много готина новата снимка Heart Eyes Heart Eyes
май нея ще използвам за поръчания аватар Wink
след като направих темата Simple Smile
изгледах и последната сцена, снощи не можах....
и наистина Джес каза, че отива да се справи с Ръза, със собствените си ръце Confused Confused
/снощните ми коментари, не са били много меродавни Whistling Laughing/

от това най-много се изплаши Сю и напълно я разбирам и я оправдавам, за това, което му каза-че няма да я/ги види повече Peace
Много се надявам Джес да не си цапа ръцете по никакъв начин с Ръза Praynig
за мен това ще е предателство спрямо любовта им...колкото и да му е тежко Sad Sad

за пеещия Киво bouquet

Свадьба года 😂😂😂
 hahaha



Последна редакция: сб, 20 май 2017, 15:20 от Airra

# 722
  • Мнения: 18 618
Цитат
Мальчик(Селим Тюркоглу из сериала "Этот город пойдет за тобой") подписал публикацию : Я познакомился на съемках с братом Кыванчем



 Heart Eyes усмихнат Wink Crazy




Последна редакция: сб, 20 май 2017, 16:03 от Airra

# 723
  • Мнения: 18 550
Айре  Heart Eyes аз съм убедена, че Джес няма да си изцапа ръцете с никой  Naughty Това значи да не е човека, който ни показаха до сега ... да, той се възпламенява лесно, стана извънредно избухлив след това, което преживя / напълно нормално / но убиец няма да стане  Peace В тази сцена и аз напълно я оправдавам Сю защо му каза именно това, че няма да ги види никога повече - тя видя какво щастие изпита, че ще става баща и това беше последния и опит, да видим дали ще я послуша обаче  newsm78 В противен случай Сю този път едва ли ще му прости така лесно, че не е избрал детето си, остави я нея, тя мисли най-вече за детето ... Все се надявам, че неслучайно ни дадоха съня му, когато говореше с майка си, нейните думи,да забрави миналото и да хване ръката на Сюхан, че ни показаха как каза на Сю, че ако не била махнала бебето, всичко щяло да е различно ... Дано не му окепазят образа, защото ще излезе, че само така си е говорил ... Вие с какво впечатление останахте - той говорил ли е с прокурора , както му казваше Сю ? Аз разбрах, че му е казал каквото знае, но и той не може да му помогне без доказателства, че е с вързани ръце ... И тогава каза, че се налага той да го накаже със собствените си ръце, друг изход нямало ... за да продължи да живее му е нужно да направи това ooooh!
Рускините как се надяват това да е сън на Сюхан  ooooh! ooooh! newsm78

Това момченце играе в Градът с Керем  Peace Там пък толкова сцени копират от нашия сериал  ooooh! направо се набиват в очите ...
Цитат
#KivancTatlitug #KıvançTatlıtuğ #TubaBüyüküstün #CesurveGüzel #set@kivanctuba За кадром от Кивушки. Мальчик(Селим Тюркоглу из сериала "Этот город пойдет за тобой") подписал публикацию : Я познакомился на съемках с братом Кыванчем
#New 😍😍😲😲😲 the most beautiful face in the evening🙈 #kıvançtatlıtuğ
Благодаря за новата фотка, сладък!  Heart Eyes Ама походката му е ... дано се оправи бързо  Praynig Поне не е с патерици  Praynig Сега като гледах повторно серията, на много места се забелязваше проблема с крака му, дори Туба му помагаше в сцената с Ръза, там най-много пролича  ooooh!

Последна редакция: сб, 20 май 2017, 16:40 от queen_fenka

# 724
  • Мнения: 18 618
Фенче Heart Eyes
да, наистина при срещата с Ръза...си личеше , че куцаше малко Confused Confused
дано да се оправя по-бързо, без последствия Praynig Praynig

за другото съм изцяло съгласна Peace Peace
не разбрах дали е говорил с прокурора, по скоро не е newsm78
нали беше през нощта....
аз пък останах с впечатлението, че цяла нощ е бил седнал- втренчен в една точка, както го завари Сю, когато се събуди... Confused Confused

обаче в другата тема, чета поста на Кетхен Peace
няма доказателства , че това е почерка на Ръза, че тия бележки са писани от него
и къде отиде лаптопа, който Джес взема от оня, човека на Ръза, нали там беше записа с Тахсин?? Whistling



Цитат
Окан Ишик, по данным DigiLUP сериалы "Джесур ве Гузель" "Моя Родина это Ты" и "Обещание", замыкают лидирующую троицу самых обсуждаемых сериалов.
Okan Işık‏

Последна редакция: сб, 20 май 2017, 17:12 от Airra

# 725
  • Мнения: 18 550
Айре  Heart Eyes да видим как ще го преведат нашите момичета, но в руския превод Джес каза, че е говорил с прокурора, че цяла нощ е търсил убиеца на майка си и вече има доказателство, че това е Ръза, но баща и го е унищожил ...  каза на Ширин, че трябвало да направи копие, лаптопа на онзи тип бил в ръцете му, но преди да даде диска на Сю е унищожил всичко, не искал да оставя избора на Сюхан, не е искал да рискува  newsm78
А за това изречение, което му прати Ръза от затвора и което Тахсин му поръча да вземе със себе си и на мен ми стана смешно, нали Тахсин го изгори  hahaha Понякога забравят какво са писали, ама ние помним  Laughing И кой е луд да дава костюма на Салих на химическо  newsm78 Дори и да е било преди смъртта му, тези от химическото, ако работят с такива темпове, да са фалирали до сега  hahaha Ама сериал да става , от толкова много серии и толкова дълги, допускат такива грешки, обаче феновете помнят всичко  Laughing

# 726
  • Мнения: 924
Сет!!!!  newsm48 newsm48 newsm48

Някой влиза в панделата:


# 727
  • Мнения: 18 550
Мире  Hug Joy Joy Joy интересно кой ще влезе в панделата  Mr. Green
Малко пшъткания от Кузей  hahaha Е, различни са от Джесовите, де  Laughing


Уауу ...
Цитат
В течении всего одного дня, 27 серия переведенная на арабский язык набрала более 1 млн просмотров на ютуб 👏👏👏

# 728
  • Мнения: 924
Мире  Hug Joy Joy Joy интересно кой ще влезе в панделата  Mr. Green

Абсурд да е Джесур!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo


# 729
  • Мнения: 18 550
И аз така мисля  Joy Joy Joy
Още една, това май е Али Билгин  newsm78

Красота! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes bouquet

Ако махне брадата, ще е същия  Peace

# 730
  • Мнения: 924
Май ще трябва нова тема  newsm78


# 731
  • Мнения: 18 618
 wavey
Мире  Hug Joy Joy Joy интересно кой ще влезе в панделата  Mr. Green

Абсурд да е Джесур!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo




уффф голяма тъпня ще е, ако Джес го вкарат на топло ooooh!

и Али Билгин пък къде са го навряли там Whistling

колажът ДжесБехл е супер!! Heart Eyes

Фенче Heart Eyes, вярно, че бая е пшъткал и като Кузи Joy Joy Joy Joy



приятна вечер Hug
да видя Сеит какво ще прави Wink

сега ли да пускам новата тема??
има още една страница за изписване Simple Smile

# 732
  • Мнения: 18 550
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo


Айре  Heart Eyes ти я пусни за по-сигурно , може да ни се допише  Laughing
И аз гледам КСШ и отново се ядосвам на Джелил, че не каза на Сеит, че ще дойде Шура  #Cussing out
Добре бе, защо нашите така го скасапиха този сериал  newsm78 Ключови сцени направо са изрязани #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ако купят ДиК и го изрежат така, по-добре да не го дават изобщо  ooooh! ooooh! ooooh!

Последна редакция: сб, 20 май 2017, 21:32 от queen_fenka

# 733
  • Мнения: 18 618
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo


Айре  Heart Eyes ти я пусни за по-сигурно , може да ни се допише  Laughing
И аз гледам КСШ и отново се ядосвам на Джелил, че не каза на Сеит, че ще дойде Шура  #Cussing out

хахах кви гласове hahaha hahaha hahaha

ама не виждам мераклии за писане Wink
а и се сетих, че трябва да оправя нещо Whistling
...................
това с Айшето и Верчето беше много тъпо Wink
ти пък, как помниш кво са отрязали newsm78
за ДК-абсолютно Peace

Скрит текст:
това било Берен smile3555 Laughing

ама с тялото и косата на Седеф Wink

# 734
  • Мнения: 18 550
Айре  Heart Eyes е, как бе, не помниш ли какво стана, когато Шура научи, че леля и е излъгала Сеит, че го е забравила и е продължила живота си с чужд мъж, а сега какво дадоха - нищо  Crossing Arms Ами сцените в хамама ? И двете бяха изрязани, както и много други, още при първото излъчване го забелязах, сега се надявах, че ще дадат целия, но уви  ooooh! - така, като го гледаш, никога няма да разбереш колко я обичаше Сеит Шура  ooooh! ooooh! ooooh!
Това в спойлера ме утрепа  Joy Joy Joy Joy Joy Голяма разбирачка  Mr. Green Ама коментара е още по-як, че Киво е толкова щастлив, защото е с Берен  hahaha
Сладко  Laughing

Ух, сега следва як тупаник  smile3508

Последна редакция: сб, 20 май 2017, 21:57 от queen_fenka

Общи условия

Активация на акаунт