7 кг. за 2 месеца?

  • 7 015
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 737
По- добрия вариант е спорт+ спиране на хляба и газираните напитки! Simple Smile Wink
Най-здравословно е да се сваля по 1/2 килограм на седмица или за 2 месеца това е равно на 4кг!
Успех! bouquet

# 16
  • Мнения: X
Освен хляба и газираното, добре е да се спрат захарта и белия ориз. Като ти се прияде сладко- плодове и евентуално малко черен шоколад.

# 17
  • Мнения: 208
Е аз два медеца по късно отново си имам около 7 излишни кила, трудно успявам да задържа постигнатото, много ми е трудно, явно сега не е моят момент за отслабване, макар че много ми се иска.Усещам че трябва да направя нещо "удърно" 10-14 дена, да смъкна 3-4 кг.(макар и вода)да се размърда кантара, да се мотивирам малко, оффф не обичам да мрънкам но ми е криво, сега чета за диета Южен бряг, надъхвам се;-)

# 18
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
А защо не пробваш да намалиш калориите просто? Лятото около 1700 ккал са супер лесно постижими предвид факта, че навсякъде е пълно  с пресни плодове и зеленчуци. Ако добавиш и малко спорт няма да сбъркаш. Изчисли от колко ккал имаш нужда дневно и намали с 500 бройката им за ден. Аз ползвам приложението My fitness pall за да следя какво поемам и трябва да ти кажа, че при цел 1750 често приключвам деня с още 200 - 300 ккал за доизяждане. За седмица съм 1.6 кг надолу и се чувствам доста добре. Нито се ограничавам, нито нищо, просто си записвам какво и колко съм яла.

# 19
  • Мнения: X
Е аз два медеца по късно отново си имам около 7 излишни кила, трудно успявам да задържа постигнатото, много ми е трудно, явно сега не е моят момент за отслабване, макар че много ми се иска.Усещам че трябва да направя нещо "удърно" 10-14 дена, да смъкна 3-4 кг.(макар и вода)да се размърда кантара, да се мотивирам малко, оффф не обичам да мрънкам но ми е криво, сега чета за диета Южен бряг, надъхвам се;-)
Да, след като си около 65 кг на 170 см, е ясно, че тялото ти се чувства добре на тия кг и няма да ги даде без бой.
Но, ако за тия два месеца беше отрязала всичкото тесто и захар, по-малко плодове и ядки, пиейки само вода, без разните му безалкохорни напитки, досега да са си заминали успешно поне 2-3 кг.
Не знам какви мерки си взимала през тия два месеца, но ако си опитвала разни ограничаващи диети, а после си наваксвала с храната, затова ти е трудно.
Сега е топло, има в изобилие храна.Наблегни на риба и зеленчуци основно, плодовете да са по един на ден, или по шепа от дребните, забрави за тестото и захарта под всякаква форма, и до есента поне половината кг няма да ги има.

# 20
  • Мнения: 22
Последните килограми са най-трудни за сваляне. Знам го от опит. Вече от 3 месеца се мъча дя сваля последните 5кг. Според мен може да пробвяш със спорт или упражнения и да не ядеш никакви сладки и тестени неща. Надявам се да успееш!

# 21
  • Мнения: 208
Благодаря ви за съветите, реших да опитам известно време на плодове, зеленчуци, млечни, месо и ядки, засега трети ден успявам, не си давам вече срокове, ще се радвам да всеки свален грам.За спорта - имам голяма нужда от него но засега немога, а и не искам, на есен като почне големия градина че сега сме в къщи и с едно 11-месечно прохождащо бебе, кръст, ръце, крака нищо не си усещам:-P много се измарям с тях по цял ден.

# 22
  • Мнения: 1 647
Ще ги свалиш със Зоната Grinning

Общи условия

Активация на акаунт