Чуйте новина голяма - на годинка става Юнчето на мама!

  • 60 291
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 721
Сорента, за Марияна Маринова чувала ли си нещо? Мисля днес при нея да го закарам , 2 приятелки вече водят децата и получават адекватно отношение. Но тази ще я имам в предвид ,  при нея най вероятно също ще отида . Тази суха кашлица започна след първото даване на Мукопламт и ми се струва че не му понаася .
Ваксината е реимунизация на 12 но просто за този месец 2 пъти боледува и я отлагаме все.

# 691
  • България
  • Мнения: 3 621
Маги, според мен си е алергична кашлица.С каката така не спях по цели нощи и в чудо се виждах.
Не се притеснявай!Дано намерите питав лекар!
Ваксината за морбили в крачето или в ръчичката се слага?

# 692
  • София
  • Мнения: 1 420
Маги, отидете на друг лекар и ако не ти харесва ЛЛ на бебчо я сменяй. От нашата съм много доволна и не я сменям, но ако беше някоя некадърна досега да съм и теглила една от сърце.
Ирен, ваксината за морбили може да се сложи и в ръчичката и в крачето. Ние я сложихме в ръчичката и нямахме никакви проблеми, а тази за годинка ще я слагаме чак август /тогава ще е на година и три месеца/

# 693
  • Мнения: 3 213
колкото до климатика на морето не е толкова горещо, че да не може без климатик,освен това е въпрос на свикване  Peace

Аз имах предвид за климатика в колата.


Ирен, на нас ни биха ваксина за морбили в ръчичката. Да чукна на дърво, никакви оплаквания нямахме.  Praynig

# 694
  • Мнения: 1 976
Реимунизацията за морбили на баткото му даде реакция 10 дена след това с висока темп над 39 няколко дни. Сега много ме е страх за мъника,ама ще видим.

# 695
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Реимунизацията за морбили на баткото му даде реакция 10 дена след това с висока темп над 39 няколко дни. Сега много ме е страх за мъника,ама ще видим.
След последните две ваксини, на които ми реагира Йоана и аз изтръпвам при мисълта за МПР ваксината. Каката нямаше никакви реакции, дори не усети, че я бодат.
Вчера ни наводни толкова яко, че около блока ни беше като във Венеция. И яслата на каката беше залята, пък детето се радва, че ще плува Simple Smile
Бързо да спира Митето да кашля! Сменяйте този лекар, ние сме толкова назад с ваксините, никога не ни е правила проблем ЛЛ. Казва когато е здраво детето, тогава.

# 696
  • Мнения: 509
Сорента, за Марияна Маринова чувала ли си нещо? Мисля днес при нея да го закарам , 2 приятелки вече водят децата и получават адекватно отношение. Но тази ще я имам в предвид ,  при нея най вероятно също ще отида . Тази суха кашлица започна след първото даване на Мукопламт и ми се струва че не му понаася .
Ваксината е реимунизация на 12 но просто за този месец 2 пъти боледува и я отлагаме все.

[/quote
Даа,тя е в курортна и е една от най-готините във Варна с правилно отношение и добра като специалист. Моята педи е в кабинета срещу нея Simple Smile винаги при маринова е било опашка и все доволни.
Реимунизация?-нямате белег манту ли?
Мукопланта е силен екстракт и често страничен ефект е дори задъхване и усилване на кашлицата с цел отхрачване. Лекарите мн го обичат да го изписват,но аз обикновено не го купувам именно заради раздиращия му ефект.

# 697
  • Мнения: 509
колкото до климатика на морето не е толкова горещо, че да не може без климатик,освен това е въпрос на свикване  Peace

Аз имах предвид за климатика в колата.


Ирен, на нас ни биха ваксина за морбили в ръчичката. Да чукна на дърво, никакви оплаквания нямахме.  Praynig
И за колата говоря-не е толкова жега тук:)

# 698
  • Мнения: 3 213
Сорента, ти къде си ? При нас в София жегата беше страшна.

# 699
  • Мнения: 509
Сорента, ти къде си ? При нас в София жегата беше страшна.
[/quote
Варна,но сега сме на тур по Черноморието. Днес стигнахме Резово и границата. Не е горещо толкова. Само е задушно ако не се движим.

# 700
  • Мнения: 10 687
Не знам как е към Резово, но в Поморие едва от вчера вечерта се диша. Без климатик би било ужас... Rolling Eyes
Но явно всеки си има свои прагове на издръжливост към температури Simple Smile

# 701
  • България
  • Мнения: 3 621
Това беше най-лесната до сега ваксина.Теодора дори не се разплака,а Стела си изпадна в истерия,както винаги,защото й правят нещо,н о много бързо се успокои.Биха ги в ръчичка.

# 702
  • Мнения: 3 213
Аз издържам на всякакви горещини, но децата хич не понасят задух и жеги. Когато е жега, пращам ММ да разхлажда колата преди да ги качим. И после климатика почти не се спира. Дано не ги простудим. Отзад не се усеща да духа и до сега не сме имали проблем и чукам на дърво.

# 703
  • България
  • Мнения: 3 621
Нашия климатик не работи,добре че рядко ни се налага да ползваме колата Simple Smile

# 704
  • Мнения: 555
Маги, и аз се чудя аджеба за какво са тия лекари?!?! Пък не ги ли гризе съвестта, все пак работят с деца/бебета... И на мен ми дойде до гуша , все търся специалисти, все плащам и никакви резултати. Сестра ми се разболя в началото на юни. Правиха й изследвания и й казаха, че нищо й няма. След 3 дни рязко се влоши, след още 2 едвам стигна до Пирогов. В последствие лежа 12 дни и заради небрежността на онези лекари ще се възстановява 6 месеца! БЕЗДУШНИЦИ!!!
Момичета, вчера забелязах, че в картона на малката и в имунизационния й паспорт не е записана последна бита ваксина. Зачудих се, ако не бях видяла случайно има ли вероятност да й я повторят? Не знам дали ги въвеждат в компютър тези неща. Решила съм като отида на 12 за другата ваксина, да замълча. Да попитам какво ще й бият ( никога нищо не ми обяснява тази жена ) и ако не е записала и иска да й бие същата ваксина ще я пребия, наистина ще я пребия!!! В тази връзка, тези които сте от София, препоръчайте добър педиатър около кв. Витоша, Студентски град, Дървеница, Младост, Изгрев и т.н.?
Относно яденето, София в 8 е на мляко, 11:30-12 на попара, около 15 месно-зеленчуково пюре, 18:30 следобедна закуска и в 21:30 отново на мляко. Тъкмо се чудех до кога ядът по 5 пъти дневно.

Общи условия

Активация на акаунт