да не забравите утре пак лунна диета

  • 2 618
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Мерси за напомнянето, защото аз се чудех кога е следващото гладуване!   bouquet

 Mr. Green Peace Благодаря и аз!

# 16
  • София
  • Мнения: 39 761
евридика в права с поправката за часа. Ако не ме заболи много жлъчката моа и да се пробвам този път.

# 17
  • Мнения: 614
С вас съм лунатички Simple Smile

 За протокола и при мен часа е 07.14

# 18
  • Мнения: 614
Виждам ,че са ме изпреварили тоз път  Hug
та да вметна и аз няколко нещица...и 1 поправка,ако ми позволи авторката на темата  Hug
та "лунуването" почва в 8:13 ч....това с твърдата храна е вярно,но идеята е да не се поемат калории...попринцип  Peace
и още нещо интересно малко "зодиакално"  Wink
момичетата (а и не само те де  Laughing) от зодиите Лъв и Водолей е добре да се въздържат най-много..следват Близнаци,Скорпион,Стрелец и Козирог...по Астро-лунното диетуване  Laughing се смята,че те имат най-много нужда от пречистване на организЪма...
А представителите на Дева и Риби трябва да избягват физическа преумора и изтощение на 7 и 8.05...както и да не спазват съвсем стриктно диетката,тъй като се счита,че имат най-малка нужда измежду зодика за разтоварване... Simple Smile това от мен...успех този път и да се похвалим с добри резултати   bouquet   bouquet   bouquet

 Евредика, от къде смучкаш инфо за зодиите, ако не е тайна сподели Wink

# 19
  • Мнения: 4 242
Включвам се отново! Grinning

# 20
бройте още една Grinning като за първо лунно гладуване се надявам да издържа...

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 288
И аз ще лунувам. дано устискам този път, че предишните 2 се издъних. Обаче за 2-та месеца откакто лунувам съм свалила трайно 3 кг - качвам-свалям, но съм минус 3.

# 22
  • Мнения: 505
включвам се и аз...къде без мене на ЛУНАТА ли....

# 23
  • Мнения: 241
хоп и аз на луната  Peace Досега трайни 3кг, остават 10 нетрайни  Naughty

# 24
  • Мнения: 1 187
И аз се включвам! Party Лунуването е до 6-ти сутринта нали?

# 25
  • Мнения: 5 299
Аз и без това съм на салатки 3ти ден, ама само не разбрах тва нЯЩо до кога така? newsm78

# 26
  • Мнения: 146
от колко до колко часа че аз пак нейде блея и не чета кадето трябва Rolling Eyes щото ии аз мисля да пробвам

# 27
  • София
  • Мнения: 39 761
От петък 8:13ч до Събота 8:13ч.

# 28
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Добро утро лунатички! Grinning
 Как започвате гладуването? Аз сега почвам с кафенцето и чайя вече е готов, та сартирам.

# 29
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ааа, и мен ме бройте отново; аз бях зачезнала 2 седмици от нета, но ей ме на пак Hug и пак съм в кюпа Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт