Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 17

  • 198 993
  • 736
  •   1
Отговори
# 480
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Грозна жена да си сложи джуки е като да сложиш аларма на голф 2-ка.Става ама няма смисьл...

Grinning

Запомнете две думи, които винаги ще ви отварят врати в живота "бутни" и "дръпни"...Wink

# 481
  • София
  • Мнения: 10 825
Вицът е руски:


- Колко са 10 стограмки?
- Е, как колко!? 1 литър разбира се.
- Ето, виждаш ли. Навсякъде по света са 1 килограм, само в Русия - 1 литър.

# 482
  • Мнения: 1 794
Един приятел се оплаква на друг:
- Вече ми писна! Като се прибирам късно и почерпен, влизам по чорапи, тихо се събличам във банята и много внимателно се вмъквам в леглото, а моята веднага започва да крещи, да вдига скандали. Ужас!
- Ами защо не пробваш като мен. Аз като се прибера пиян, трясвам вратата с всичка сила, тръшвам се на леглото до нея, ощипвам я по г*за и и казвам "Скъпа, хайде сега една сви*ка!" И никога досега не се е събуждала.

# 483
  • Мнения: 1 121
Два кратки от гювеча :

От женски форум:
- Момичета, напоследък приятелят ми е доста студен, какво да правя?
- Погребвай!
....................
Чух, че проблемите се решават в леглото. Втори час лежа - нищо!

# 484
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Майчино сравнение:
–Лош.
–По-лош.
–Най-лош.
–Същият...като баща му...

# 485
  • Мнения: 1 794
                                                                                               

 Неделя следобед, семейство Петрови се прибираха от вилата към града.
Караше Жоро, 32-годишният им син. Вишист, неосъждан, неженен, запален по ГеймофТронс и други фентъзита.
Фроска Петрова дуднеше от задната седалка:
- И какво не му харесваш на момичето? Две висши, не пуши, не се мъкне по клубове, чистница, помага на майка си, а?
- Добре, де, мамче, успокой се, не съм казал, че не я харесвам...
- Ми ти, бе - обърна се тя към баща му - кво мълчиш кат пукал, кажи му! Иначе няма да се ожени!
- Кво да му кажа, Фросче... и аз цици не видях! 

# 486
  • Мнения: X
Мотоциклетист блъска джебчия на улицата и бяга от местопроизшествието. Към пострадалия приближава полицай. - Запомнихте ли му номера? - Не, - хрипти джебчията, - но това му е портфейла.

# 487
  • Мнения: 2 313
- Какъв искаш да станеш като пораснеш?
- Бензинджия, да се бия с лошите!

Въпрос към радио "Ереван":
- За какво си мислят двойка жаби и двойка влюбени на брега на реката?
Радиото:
- Дано не дойде щъркелът!!!

Държавен чиновник към посетител:
-На български ви говоря,не разбирате ли.? Аз все ви казвам "Елате утре!", а вие все ми идвате днес!

# 488
  • Мнения: 262
Ново изследване показва, че омъжените жени са по - доволни от живота си, сравнено с неомъжените ... или обратното, в зависимост от настроението.

# 489
  • Мнения: X
– Представяш ли си, Миме? Вчера, докато ровичках в гардероба, намерих плик с пари, надписан от мъжа ми "За любимата". С умиление прибавих някой лев... – И к'во? – На другия ден, тоя идиот купи гуми за колата...



Въпрос към радио Ереван: - Какво е безалкохолната бира? Отговор на радиото: - Безалкохолната бира е като сутиен на простора… най-хубавото го няма вътре.

# 490
  • Мнения: 1 794
                                                                         

При шефа на цирка идва жена - дребничка, с очила, същинска божа кравичка. Казва:
- Искам да стана при вас дресьор на тигрите!
Шефа се засмива:
- Ами ето ги там тигрите, точно са се разбеснели, ходете да ги успокоите.
Жената спокойно влиза в клетката и изревава оглушително:
- ИЗРОДИ! МИРНО!!!
Тигрите направо приседнали от изненада, а един по-малък се напикал чак.
Ошашавеният директор:
- Вие така ли сте правили и на предишната си работа?
- Да.
- А къде е било това?
- Бях класна на седми "Б" в спортното училище...

# 491
  • Мнения: X
Мутра излиза в отпуска. Отива в туристическа агенция и пита къде може да си прекара приятно почивните дни. Служителката му отговаря: - Ами има специална отстъпка за сафаритата. - Какво е сафари? - пита мутрата. - Ами...караш джип и стреляш - му отговаря тя. - А стига бе, докато съм отпуска, нема да работим!


Мутра звъни в Сотбис: - Купих наскоро за детето от вас двестагодишна цигулка Страдивариус, може ли да я върна? - Защо, не ви ли харесва? - А, харесва ми, но синчето цял ден реве, че Пешо му се похвалил, че му купили чисто нова!

# 492
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 839
НАРЪЧНИК ЗА МУЗИКАЛНИ ХИТОВЕ
Ще разделим нещата на жанрове и четири ключови фактора – име на изпълнител, теми, текст и клипове.
1. ЧАЛГА
Име
На най-върлите чалга фенове им е трудно да запомнят повече от едно име, затова Десислава Мартинова Николова-Карагеоргиева, трябва да се превърне в просто „ДИДА“ или „ДЕСА“.
Теми
Изневярата, предателството, несподелената любов, нещастието и превъзходството. Той ѝ е изневерил, защото е гадно копеле, но онази, с която е изневерил, е тъпа патка с целулит и Дидодеса е много по-добра от нея, затова сега ще го кара да страда, че е загубил най-доброто, което му се е случвало.
Текст
Успешният чалга текст трябва да съдържа много запомнящи се изречения, които да бъдат достойни за Фейсбук статуси. "Сбъркал с мен си ти, играч далеч не си.", "Вече ще съм чужда, най-добрата ти изпусна.", "Страдах много в любовта, но станах силна, независима жена."
П.П. Лей-лей е универсална фраза, която може да запълва всякакви дупки в текста, а и си е напълно достатъчна за цяла песен. За какво да се обърква слушателят с излишни думи?
Клипове
Дрескодът трябва да е смесица между бельо на Виктория Сикрет и рокля на ромска булка, която после отива на абитурентския си бал в хотел Принцес. Клипът се нуждае още от секси мъж на хоризонта, който е препоръчително да бъде поне бакалавър от НСА, да вдига минимум сто и петдесет от лежанка, да умее да гледа много лошо, а при дадена кръвна проба да биват намирани поне два нови химични елемента, които изобщо ги няма в Менделеевата таблица. Хубаво е минимум 50% от снимките да са на забавен кадър, срещу вентилатор.
2. РАП
Име
Важно е името да е загадъчно и да се нуждае от пояснения. Примерно – „Стийлър МС“. От "крадец" един вид. Някога е крадял вафли от магазина, но вече краде само гаджетата на хейтърите. Прякорите от детството също стават за артистични псевдоними, но само ако са на незастрашителни и несмъртоносни неодушевени предмети като - Пейката, Ескалатора или Бидона. Необходима мярка за сигурност е, защото ако влезете в Ямболска дискотека и ви обявят: „И сега на сцената ще се качи Крисчън Камата!“, може да започне престрелка. Представяте ли си колко хора от ъндърграунда в Ямбол са с прякор Камата? Подбирайте прозвището си внимателно.
Теми
Темата на българския рап е тежкият живот и лекият живот. Лирическият герой най-често е тръгнал от улицата, преборил се е с неправдите, спечелил е пачките, но въпреки всичко е успял да съхрани себе си и да остане земен, за да може сега да пуши коз и да пръска пичките като човек от народа.
Текст
Универсалното правило за добрия рап текст е, че трябва да има рима, но не и логика. Със сигурност Криско няма никаква представа какво значи една жена да е „жилибомба“, но ето на – хитът си е хит. Има ли рима – удари мъ, нагъзи мъ, спичили мъ. Ето безвъзмездно едно потенциално мега-парче:
Каравана, Марокана, дрисла неразбрана,
Хавана, Тоскана, бъркам във буркана,
шъ тъ хвана за колана и вече си засмяна,
не мечтай за промяна, ти си мойта пяна.
Клипове
Необходимите съставки за добрия рап клип са следните: Скъп автомобил, чийто реален собственик седи зад волана, гето, разголени жени, диамантен ланец, рапър със слънчеви очила, дори снимките да са през нощта и, разбира се, интересна локация като склад/пристанище/изоставен цех за шиене на обувки или провинциална дискотека. Танците на самия рапър са много специфични. На 50% трябва да изглежда сякаш се опитва да се предпази от нападение на оса, а на 50% сякаш си е измил ръцете в обществена тоалетна, духалката не работи и трябва просто да си изтръска ръцете, за да ги изсуши.
3. ЖАНР – ИЗПЪЛНИТЕЛИ С ЛЕТЕН ХИТ
Име на летен хит
Всичко може да бъде име, в зависимост от творчеството на бандата. Дори „Група Тапет“ би могла да се наложи на пазара, стига зад гърба им да стои някой. Буквално и преносно. В краен случай може просто да се изброят имената на всички артисти от вокалния квартет. Като Гуми, Муми, Буби и Чаушев, например. Не е кой знае колко креативно, но става.
Теми
Свалките, купонът, плажът, морето, алкохолът и безгрижието.
Текст
Ключовите думи са "парти", "кеф", "шотове", „айляк“ и т.н.. Трябва да се набляга на концепцията, че няма по-важно нещо от купоня. Ако в текста обаче сложите и поне веднъж думата "радио", то шансовете ви за статуетка на БГ Наградите, рязко ще се повишат.
Клипове са два вида
– Наемат се момичета да играят плажен волейбол, да консумират алкохол, да се бият с възглавници, да крадат магнитчета от магазинчетата по "главната", да мерят нови бански и други аксесоари, да се събуждат с махмурлук, а при по-голям бюджет – да се целуват пред камерата.
– Изпълнителят е на ролери, ховърборд или велосипед, гледа влажно към обектива на камерата, около него притичва балет из центъра на града и ръкомаха експресивно, докато подминаващите хора ги гледат странно.
ХЕВИ-МЕТЪЛ
Име
Сърдито и апокалиптично.
Теми
Мрачни и суицидни.
Текст
Напълно излишен, но ако все пак ви дойде музата за текст, пишете. Макар да е крайно ненужно, защото кой може да чуе каквото и да е, докато клати главата си със сто оборота в минута?
Клипове
Снима се само в дъждовни дни или в тунел. Всички са облечени в черни шлифери и са тъжни, но ядосани. При възможност, е добре за фон да се намери козел, който да е в лошо настроение.
За финал нека бъде ясно следното. Яката дупара, си е яка дупара, тъй че може да бъде инкрустирана във всеки потенциален хит.
Димитър Калбуров

# 493
  • Мнения: X
Мъж се прибира от работа и с усмивка заявява: - Уволниха ме! - И това е повод за радост?! - Останалите ги арестуваха.

# 494
  • Мнения: 481
Мъж и жена разговарят по време на закуска.
Жената:
- Тази нощ говореше на сън.
Мъжът:
- Надявам се, че не съм те прекъсвал, скъпа.

Общи условия

Активация на акаунт