Търся една песен - 3

  • 129 355
  • 785
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 2 104
Здравейте,
Ще се опитам да не се изложа в описанието, търся следната песен:

1. Част от текста?
- не помня, но е на испански, ако не се лъжа, се счу нещо за "Шакира" по някое време на песента
2. Изпълнява се от мъж/жена/група?- група, според мен сборна, от няколко латино "регетон" изпълнителя, само момчета
3. Ритъм - бърза, бавна?- доста бърз
4. Кога и къде я чухте?- по тв the voice, миналата година
5. Помните ли част от клипа?- беше oт някакъв live, концерт, може би награди и тези се бяха събрали да изпеят тази песен, явно беше нещо шеговито, на което за момента така и не обърнах внимание, доста бързо и ритмично

Благодаря за усилието Sparkling Heart

# 196
  • Мнения: 1 441
Здравейте! Търся една песен, която я чух в последния епизод на сериала Любимци.
Песента е бавна и се изпълнява  от жена. Незная какво точно се пее в нея. Чух я в сезон 1 епизод 20 на руския сериал Любимци. Започва някъде около 24-та минута в последния епизод.
Много ще се радвам, ако някой знае коя е песента и ми помогне с намирането й, защото много я харесвам.
Чувала съм я и в някой от предишните епизоди на сериала, но не си спомням в кои точно..
Благодаря предварително!

# 197
  • Мнения: 910
Здравейте,
Ще се опитам да не се изложа в описанието, търся следната песен:

1. Част от текста?
- не помня, но е на испански, ако не се лъжа, се счу нещо за "Шакира" по някое време на песента
2. Изпълнява се от мъж/жена/група?- група, според мен сборна, от няколко латино "регетон" изпълнителя, само момчета
3. Ритъм - бърза, бавна?- доста бърз
4. Кога и къде я чухте?- по тв the voice, миналата година
5. Помните ли част от клипа?- беше oт някакъв live, концерт, може би награди и тези се бяха събрали да изпеят тази песен, явно беше нещо шеговито, на което за момента така и не обърнах внимание, доста бързо и ритмично

Благодаря за усилието Sparkling Heart

Тази?
https://www.youtube.com/watch?v=DUT5rEU6pqM

# 198
  • Мнения: 668
Здравейте! Търся една песен, която я чух в последния епизод на сериала Любимци.
Песента е бавна и се изпълнява  от жена. Незная какво точно се пее в нея. Чух я в сезон 1 епизод 20 на руския сериал Любимци. Започва някъде около 24-та минута в последния епизод.
Много ще се радвам, ако някой знае коя е песента и ми помогне с намирането й, защото много я харесвам.
Чувала съм я и в някой от предишните епизоди на сериала, но не си спомням в кои точно..
Благодаря предварително!

Тази ли е, Халееси
https://www.youtube.com/watch?v=50XiNiVOTko

# 199
  • София
  • Мнения: 2 104
Здравейте,
Ще се опитам да не се изложа в описанието, търся следната песен:

1. Част от текста?
- не помня, но е на испански, ако не се лъжа, се счу нещо за "Шакира" по някое време на песента
2. Изпълнява се от мъж/жена/група?- група, според мен сборна, от няколко латино "регетон" изпълнителя, само момчета
3. Ритъм - бърза, бавна?- доста бърз
4. Кога и къде я чухте?- по тв the voice, миналата година
5. Помните ли част от клипа?- беше oт някакъв live, концерт, може би награди и тези се бяха събрали да изпеят тази песен, явно беше нещо шеговито, на което за момента така и не обърнах внимание, доста бързо и ритмично

Благодаря за усилието Sparkling Heart

Тази?
https://www.youtube.com/watch?v=DUT5rEU6pqM

Не Simple Smile
Намерих я най-сетне: https://youtu.be/u1Vaxbsnwf4

# 200
  • Мнения: 93
Здравейте! От скоро време ми се върти в главата една песен изпълнявана от негърка с къса коса, която преди време(няколко години 2-3) слушах. Не мога да си спомня кой я изпълнява и как се наричаше песента. Мисля, че негърката беше с изрусена коса почти до бяло, клипа черно-бял. Доста драматична песен с драматичен ритъм силно изразен особено в началото на песента и между куплетите. Въпреки, че певицата изглеждаше по-стара, на възраст беше около 27-28 години някъде, може би англичанка(проверих тогава в уикипедия). Ставаше въпрос в текста за любовна история, която е приключила и жената не може да избяга от чувствата си към мъжа - в клипа мускулест, доста тъмен негър. Действието се развиваше на брега на морето, имаше камъни, вълни. Не знам дали описанията ми  биха помогнали да се разсекрети въпросната песен, но само това мога да си спомня.     

# 201
  • Мнения: 5 985
Здравейте! От скоро време ми се върти в главата една песен изпълнявана от негърка с къса коса, която преди време(няколко години 2-3) слушах. Не мога да си спомня кой я изпълнява и как се наричаше песента. Мисля, че негърката беше с изрусена коса почти до бяло, клипа черно-бял. Доста драматична песен с драматичен ритъм силно изразен особено в началото на песента и между куплетите. Въпреки, че певицата изглеждаше по-стара, на възраст беше около 27-28 години някъде, може би англичанка(проверих тогава в уикипедия). Ставаше въпрос в текста за любовна история, която е приключила и жената не може да избяга от чувствата си към мъжа - в клипа мускулест, доста тъмен негър. Действието се развиваше на брега на морето, имаше камъни, вълни. Не знам дали описанията ми  биха помогнали да се разсекрети въпросната песен, но само това мога да си спомня.     


Emeli Sandé - Hurts
https://www.youtube.com/watch?v=9TqUlGyWSEk

# 202
  • Мнения: 1 441
Здравейте! Търся една песен, която я чух в последния епизод на сериала Любимци.
Песента е бавна и се изпълнява  от жена. Незная какво точно се пее в нея. Чух я в сезон 1 епизод 20 на руския сериал Любимци. Започва някъде около 24-та минута в последния епизод.
Много ще се радвам, ако някой знае коя е песента и ми помогне с намирането й, защото много я харесвам.
Чувала съм я и в някой от предишните епизоди на сериала, но не си спомням в кои точно..
Благодаря предварително!

Тази ли е, Халееси
https://www.youtube.com/watch?v=50XiNiVOTko

Да! Благодаря ти! ^_^

# 203
  • Мнения: 93
Здравейте! От скоро време ми се върти в главата една песен изпълнявана от негърка с къса коса, която преди време(няколко години 2-3) слушах. Не мога да си спомня кой я изпълнява и как се наричаше песента. Мисля, че негърката беше с изрусена коса почти до бяло, клипа черно-бял. Доста драматична песен с драматичен ритъм силно изразен особено в началото на песента и между куплетите. Въпреки, че певицата изглеждаше по-стара, на възраст беше около 27-28 години някъде, може би англичанка(проверих тогава в уикипедия). Ставаше въпрос в текста за любовна история, която е приключила и жената не може да избяга от чувствата си към мъжа - в клипа мускулест, доста тъмен негър. Действието се развиваше на брега на морето, имаше камъни, вълни. Не знам дали описанията ми  биха помогнали да се разсекрети въпросната песен, но само това мога да си спомня.     


Emeli Sandé - Hurts
https://www.youtube.com/watch?v=9TqUlGyWSEk


Много Ви благодаря! Уникална песен!

# 204
  • Мнения: 1 381
Здравейте, търся една песен.. идея си нямам за клип..
Това лято доста я пускаха, мъж е главния изпълнител, много ритмична, дискотечна песен.
Единственото което помня е, че в края на припева се пее .. "на на наа йее е е"  Mask
Осъзнавам колко е тъпо обяснението ми, но само това помня.. Smiley

# 205
  • Мнения: 6 713
1. Част от текста? ....
2. Изпълнява се от мъж/жена/група? Мъж
3. Ритъм - бърза, бавна? Средно бърза
4. Кога и къде я чухте? По радиото... преди 2-3 месеца
5. Помните ли част от клипа? ....

Ритъмът, по-точно припевът много наподобяваше песента на Кение Уест Touch The Sky, даже първоначално бях сигурна че е тя, но беше друга...Rolling Eyes
Възможно е да се бъркам, чух по радиото само половината песен, и не мога да помогна с повече инфо, но ако някой може да се досети, много благодаря!!!:hugs:

# 206
  • Мнения: 5 985
1. Част от текста? ....
2. Изпълнява се от мъж/жена/група? Мъж
3. Ритъм - бърза, бавна? Средно бърза
4. Кога и къде я чухте? По радиото... преди 2-3 месеца
5. Помните ли част от клипа? ....

Ритъмът, по-точно припевът много наподобяваше песента на Кение Уест Touch The Sky, даже първоначално бях сигурна че е тя, но беше друга...Rolling Eyes
Възможно е да се бъркам, чух по радиото само половината песен, и не мога да помогна с повече инфо, но ако някой може да се досети, много благодаря!!!:hugs:


Curtis Mayfield - Move On Up ?

Здравейте, търся една песен.. идея си нямам за клип..
Това лято доста я пускаха, мъж е главния изпълнител, много ритмична, дискотечна песен.
Единственото което помня е, че в края на припева се пее .. "на на наа йее е е"  Mask
Осъзнавам колко е тъпо обяснението ми, но само това помня.. Smiley

The Underdog Project - Remember ?

Последна редакция: пн, 21 яну 2019, 23:21 от Questar

# 207
# 208
  • Мнения: 147
Здравейте, търся една песен.. идея си нямам за клип..
Това лято доста я пускаха, мъж е главния изпълнител, много ритмична, дискотечна песен.
Единственото което помня е, че в края на припева се пее .. "на на наа йее е е"  Mask
Осъзнавам колко е тъпо обяснението ми, но само това помня.. Smiley

Jax Jones - You Don't Know Me?
https://www.youtube.com/watch?v=PKB4cioGs98

# 209
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 714
Здравейте!
От 10-тина дни в главата ми е една песен за която се сетих случайно. Беше доста популярна преди години. Знаех я като "Дълакед" или нещо подобно беше. Дори не помня мъж или жена пееше, само мелодията се е запечатала в главата ми. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт