Търся една песен - 3

  • 129 491
  • 785
  •   1
Отговори
# 585
  • Sandanski
  • Мнения: 170
Даааа, точно тази. Благодаря много 🥰

# 586
  • Мнения: 454
Няма за какво Simple Smile За гръцкото съм насреща

Последна редакция: пт, 14 май 2021, 21:11 от funpeople

# 587
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 764
Здравейте, търся една гръцка песен от 1995-1996 година. В клипа непрекъснато показваха 3 жени, които въртяха роклите си като танцьорки на фламенко, а от време на време се виждаше и американска кола.

# 588
  • Мнения: 454
Мъж ли пее? Дай някакъв ориентир освен клипа.

Последна редакция: сб, 15 май 2021, 10:33 от funpeople

# 589
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 764
Да, мъж я пее. Повечето гръцки песни звучат бавно и провлачено, а тази беше бърза. Това мога да ти кажа.

И още една песен-мисля, че е на Василис Карас. В клипа, непрекъснато показваха високи жени, като дори даваха информация за ръста им. Знаеш, че поне по филмите, когато те снимат в полицията, заставаш на линията за ръста. И по същия начин показваха ръста на жените.

Последна редакция: сб, 15 май 2021, 12:38 от Natael-1485

# 590
  • Мнения: 454
Ще опитам да ги намеря

# 591
  • София
  • Мнения: 17 775
Аз търся конкретна песен, но в целия интернет не мога да я намеря. Дори платена.

Deep In My Love
Written & Performed by Gregg Pagani & Donna Taylor
Published by Tom's Kid Music (BMI)

# 592
  • Мнения: 5 678
Може ли да ми помогнете: търся една стара гръцка песен, мисля, че е на Рита Сакелариу, но не съм 100%  сигурна. Текста почва така : ена, ена хамилони...

# 593
# 594
  • Мнения: 5 678
Не, не е тази. Търся я от доста време в Интернет без успех.

# 595
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Търся една песен, мисля, че е на Бийонсе, а може и да не е нейна, а тя да изпълнява някакъв кавър. След 2000 година е. Почти нищо от текста не помня, освен, че изреждаше имената на модни марки.

# 596
  • Мнения: 2 147
Търся една песен, мисля, че е на Бийонсе, а може и да не е нейна, а тя да изпълнява някакъв кавър. След 2000 година е. Почти нищо от текста не помня, освен, че изреждаше имената на модни марки.
Сигурна ли си, че са марки, а не имената на звезди? Веднага направих асоциация с Vogue на Мадона, нея са я изпълнявали доста в кавъри след това, но Бийонсе пък не е...

# 597
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Търся една песен, мисля, че е на Бийонсе, а може и да не е нейна, а тя да изпълнява някакъв кавър. След 2000 година е. Почти нищо от текста не помня, освен, че изреждаше имената на модни марки.
Сигурна ли си, че са марки, а не имената на звезди? Веднага направих асоциация с Vogue на Мадона, нея са я изпълнявали доста в кавъри след това, но Бийонсе пък не е...
Да, сигурна съм. Гучи със сигурност споменаваше Grinning

# 598
  • Мнения: 2 147
Редакция: Да не е Fashion на Lady Gaga? От 2009 г. е, отговаря май на описаното от теб. Simple Smile
Част от текста:
"I live, to be model thin
Dress me, I'm your mannequin
J'adore Vivienne habillez moi,
Gucci, Fendi, et Prada.
Valentino, Armani too.
Merde I love them Jimmy Choo"

Намерих някакъв много готин сайт, който търси по дума в текста на песни. Има и хубави филтри за десетилетие, пол на изпълнителя и т.н. Сложих между 2000 г. и 2010 г. жени да пеят, ето ти линк към търсенето: https://www.lyrics.com/serp.php?st=gucci&gender=f. Ако ти се занимава, поогледай го. Simple Smile Около 100 песни са. Simple Smile

# 599
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Редакция: Да не е Fashion на Lady Gaga? От 2009 г. е, отговаря май на описаното от теб. Simple Smile
Част от текста:
"I live, to be model thin
Dress me, I'm your mannequin
J'adore Vivienne habillez moi,
Gucci, Fendi, et Prada.
Valentino, Armani too.
Merde I love them Jimmy Choo"

Намерих някакъв много готин сайт, който търси по дума в текста на песни. Има и хубави филтри за десетилетие, пол на изпълнителя и т.н. Сложих между 2000 г. и 2010 г. жени да пеят, ето ти линк към търсенето: https://www.lyrics.com/serp.php?st=gucci&gender=f. Ако ти се занимава, поогледай го. Simple Smile Около 100 песни са. Simple Smile
Отивам! Много благодаря! Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт