10 евъргрийна, free edition, от свекъра (свекървата) - 4

  • 111 847
  • 472
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 4 352
А ти що не ѝ отговори “Яяя, дай да видим дали и ние не сме роднини. Ама едва ли ще имам такъв късмет."
Иначе не е лошо да се пазят, възрастните хора са рискови.

# 451
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 301
Днешната изцепка.
Трябва да мина с колата да оставя храна на свеки.
Тя ми звъни и ми казва да не ходя,защото имало силен вятър и се притеснявала,че ще катастрофирам.Вятърът щял да ми издуха колата от пътя....

# 452
  • Мнения: 1 728
Синът й да не й дава всички пари, които й дава на месец, а да ми даде 20 лв да съм си купила нещо за имения ден. От левия в десния джоб 😀

# 453
  • Мнения: 206
Да си чакала неделята, какви са тези ражданета събота.
Моята е неделна ,но пък е на Хелоуин,за нея си е празник и се кефи ,че е вещица за 1 ден.

# 454
  • Мнения: X
Синът й да не й дава всички пари, които й дава на месец, а да ми даде 20 лв да съм си купила нещо за имения ден. От левия в десния джоб 😀
Това всъщност не е лоша идея. Далеч по-добре е отколкото да ти подари нещо, което може да не харесаш. Жената е постъпила съвсем разумно - ще добавиш тези 20 лв към сумата за нещо, което харесваш.

# 455
  • Мнения: 5 359
Важното е, че жената  се е сетила да ти ги даде и се е лишила от тези 20 лв.,  Щом като ѝ давате, явно е с малки доходи и за нея 20 лв. са си пари. По- добре ли ще е да ти купи един чорапогащник или примерно червило, което не харесваш?

# 456
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 924
Ние тъкмо ще ходим на гости на свекървата, която ще ни запознава с поредното й ново гадже (това се повтаря през два месеца), но този път новият е безработен веган, който твърди, че не работи защото вселената му дава пари Grinning Та, ако има изцепки ще се включвам пак. И нямам нищо против веганите или безработните, но до колкото разбрах този си е образ, а като знам и свекърва ми... Ще има шоу Grinning

# 457
  • Мнения: 2 039
По добре 20 лв,които ще прибавите към подаръка,отколкото нещо ненужно.

# 458
  • Мнения: 10 073
Трополинка, доста забавно при вас. Joy
Свекито има ли внуче? Оставят ли го при нея?

# 459
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 924
Трополинка, доста забавно при вас. Joy
Свекито има ли внуче? Оставят ли го при нея?
Има две от дъщеря си. Но тя не иска и да чуе за деца.. не дава и да я наричат баба :/

# 460
  • Мнения: 10 413
Аз бих се заинтересувала относно методът на получаване на парите. Интересно е, но дали има връзка с веганството.

# 461
  • Мнения: 48 014
Моята си гледа един такъв, даже не е веган. Като прахосмукачка е, дойдат ли, омита и изпива всичко, което зърне. Чак нея я хваща срам. Не знам тя как го изхранва.
И двамата имат внуци, на които само ходят на гости. Не гледат.

# 462
  • Мнения: 18 703
Не че нещо, ама то както и да идват парите, може да се каже, че Вселената ти ги дава Simple Smile И ние дето работим, пак Вселената ги дава един вид Simple Smile Та прав е човека - намерил си е някакъв начин да идват парите. Ако разберете как идват при безработните, споделете, ще е полезно Simple Smile

# 463
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 924
Аз подозирам, че "Вселената" или е неговата майка или е моята свекърва, момичета Grinning Grinning  Като цяло нямаше много изцепки, въпреки, че ми каза, че си правя подигравки с всички, защото не обичам хляб с квас и ям бял :O
Странен тип. Свекърва ми дето не е никаква домакиня иначе и не пипва нищо сега цяла вечер припка според неговите нареждания.
Храниха ни с някаква "мусака" с ориз и заливка от спелта, което не беше непременно лошо, но направих грешката да питам дали нямат кисело мляко, че беше сухо и ми беше изнесена дълга реч как не трябва да ям мляко.


🍀HAPPY 🍀, същата работа. Аз още не бях започнала салата, когато той вече беше на второто след като си изяде салатата сякаш я всмукна Grinning Grinning

# 464
  • Мнения: 10 413
Мусака с ориз! Гадост!

Общи условия

Активация на акаунт