Пили ли сте "Зимафлор" ?

  • 1 656
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Не , не  съм пила, нито  съм  давала  на малкия.От  август сме  на  ясла  и  разбрах , че  там  ще  им  го  дават  по  специална  програма.

# 17
  • Мнения: 2 849
Пиех да от 5 месец та до края . Peace

# 18
  • Мнения: 8 505
Не съм пила Naughty

# 19
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Пила съм от началото на бременноста до края. после давах на бебето 1 месец, но педиатърката каза да го спрем. Спори се дали флуорът е толкова полезен или не- има изследвания, които доказват, че се натрупва в организма и не е въобще полезен newsm78

Благодарение на него обаче по време на бременността ми нямах нито един нов кариес.

# 20
  • Мнения: 35 967
аз не съ пила и на децата не съм давала, освен на каката 2-3 месеца в началото

# 21
  • Мнения: 1 427
Не съм пила докато бях бременна,а на дъщеря ми давах около 2 седмици и после спрях.

# 22
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Сега в момента пия, по скоро се смуче това чудо и ще го приемам до края на бременността, така поне ми го изписа мойта докторка. Започнах го в началота на 5 месец.

# 23
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Днес ми предписаха зумафлуор.
И аз само бях чувала до сега.
В 21 г. сед. съм и предполагам, че като стигнеш и ти до този период гинеколога и на теб ще предпише същото.
Ако не - питай.
Мен ме увериха, че трябва да го пия!Полезно е!

# 24
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Пия ги но много рядко от 6 медец насам.

# 25
  • Мнения: 723
Пих от 5ти месец на бременността, на детето давам от третия, въпреки че знам, че няма доказан ефект от него, но поне знам, че няма вреда.

# 26
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не не съм пола нищо.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 757
Аз също ги пия, но да си призная - не много редовно  Blush Също имах колебания дали да ги взема, въпреки че д-ра каза, защото четях тук доста противоречиви мнения. Но една колежка ме убеди - с едното дете не е пила - то има по-лоши зъбки, а с другото е взимала и е Ок. Разбира се, може да не се дължи само на това, но...

# 28
  • Мнения: 364
пих - след 5тия месец точно зимафлуор, сега на детето не давам нищо  Embarassed

# 29

Общи условия

Активация на акаунт