По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 15

  • 77 715
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 504
Запис и от мен.Само хубави новини да има и успех на всички. Peace Hug

# 16
  • Мнения: X
Не се връзвай на лекари, които се опитват да те стряскат, за да им плащаш повече пари.
Лекар, който агресивно те наплаши, ще иска да ти предложи скъпа медицинска услуга, и така те мотивира да я платиш.
Аз винаги бих търсила и второ мнение.
В неделя съм на еднокринолог, че е много важно да нормализирам ЩЖ, защото лекарствата ,които пия са токсични при бременност. Ако ендокринологът не даде зелена светлина няма да мога да действам.

  Настроила съм се да действамм след възстановителния период, но не знам още в каква посока. Един доктор, на когото много разчитам, доста ме разочарова и разстрои, но това е част от борбата, надявам се да се оправят нашите отношения, защото аз съм в отчаяна безисходица. Разчитам на този доктор и ще му  кажа, че имам нужда от него ,( ако той е забравил), защото ако той има много други пациентки, то за мен е един ЕДИНСТВЕН на света. А когато се преглеждам в кабинета му, след две прекъснати бременности (заради болно бебенце),  когато трябва да начертаем план за лъч светлинка в тъмния мрак на отчаянието, празнотата и загубата....няколко акушерки го занимават с козунаци и дали могат да си тръгнат по-рано.
 Не искам да ви обяснявам как съм се чувствала и колко плаках след като излязох от кабинета му.
 

Последна редакция: чт, 04 май 2017, 22:54 от Анонимен

# 17
  • Мнения: 2 999
Тара, безкрайно благодаря за хубавата тема и дано в нея има много сбъднати мечти и здраво родени бебета. Heart Eyes
Ивка, всичко ще е наред. Ще имаш ембриони за ПИД - Споко. Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 271
Тара, благодаря за темичката.
 bouquet
Успех на всички момичета!

# 19
  • Мнения: X
Ох, Герда... Tired
Не знам какво да ти кажа, толкова е тъжно написаното от теб...но, надявам се, всичко ще се нареди, все някак  Hug
Иначе аз ще видя във вторник какво ще стане и ще мисля какво да правя.

# 20
  • Мнения: 19 706
Герда, аз не съм много наясно какъв е проблема, но за донорски материал мислили ли сте?

# 21
  • Мнения: 51
Добро утро! Не намирам подходяща тема, затова ще пиша тук, колкото и да ми е неловко. Някоя от вас дали има ненужни Фостимон или Менопур, които би подарила? Дано не сметнете поста ми за прекалено неуместен.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 40 878
 bouquet

Герда,а защо пак ще ходиш при него след като те е огорчил толкова newsm78 И дори не ти е дал план.Аз не бих...
А при нов ендокринолог ли ще ходиш?

# 23
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 070
И аз блгодаря за новата тема.Нека е пълна само с хубави новини.
Герда  Hug от цялото си сърце ти пожалвам всичко да се нареди и повече да нямаш никакви разочарования, а само успехи в борбата за бебчо.
Мен док ме вика на разговор и ми е малко притеснено, да не се окаже че няма решение за моя проблем...Според ММ(който чете страшно много,казах му че скоро ще е почти цял доктор) около 10 % от всички жени са като мен и много от тях успяват да забременеят и родят живи и здрави дечица(и аз все пак имам 1 дете,но то е от нормално настъпъла бременност,в която не съм взимала никакви медикаменти,освен витамини за бременни и фолиева...)В сряда ще ида при доктора пък да видим какво е мнението му...

# 24
  • Мнения: 19 706
Ели, а при теб какъв е проблема? Извинявай, ако вече си казвала, не помня  Embarassed

# 25
  • Мнения: 6 560
Аз също бих му дала шанс на Гердиния доктор. Всеки има своите лоши моменти. Това със занимаването от акушерките може и него да го е подразнило (все пак е шеф) и затова да е реагирал неадекватно към Герда.
Знам друг специалист, който се държи много по-непрофесионално, но хората продължават да ходят и да разчитат на него, защото е добър и е спасил не една бременност.

# 26
  • Мнения: 882
Благодаря за темата, Тара! bouquet И аз се записвам и се моля за мнооого сбъднати мечти за всички ни.  Praynig

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 40 878
Момичета,кой витамин се изследваше и влияеше зле,ако не се усвоява Rolling Eyes Б12 ли?

# 28
  • Мнения: 1 669
Вит Б12 и вит Д.

# 29
  • Мнения: 4 097
Фолиева киселина също.


Успех на всички в новата тема!
За нас понеделник е от решаващо значение кога и как ще започваме, стиснете ни едни палци  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт