По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 15

  • 77 810
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 592
STZ2,

Според мен си продължаваш противозачатъчните ( ендометриозите се повлияват добре от тях ) и си чакаш прегледа.
Не се паникьосвай.

# 61
  • Мнения: 177
Elektra и maya bee  благодаря ,че се включихте.Изследванията са:TSH,FSH,LH,PROLAKTIN,ESTRADIOL,хламидия и всички имунологични(ANA,витамин д nk клетки,скрининг Ig G, Ig M).Трябва да ги пусна утре и не знам дали да ги пускам.После пак ли ще трябва да ги правя ( не са никак евтини не мога да си позволя още веднъж да ги пусна , при положение ,че освен имунологичните всички други съм ги пускала преди 6 месеца).Но ако ще помогнат за да се разбере каква е кистата по добре да ги пусна newsm78

# 62
  • Мнения: 6 583
Аз бих пуснала само хормоните - поне докато не се разбере дали ще се продължава с опита. Като стане ясно лесно ще ти вземат парите за останалите. Те бързо излизат резултатите ако не се лъжа.

# 63
  • Мнения: 177
Благодаря.Ще те послушам и ще пусна хормоните, може да помогнат за разпознаването на кистата. Благодаря още веднъж:hug:Толкова съм объркана,никой не ти обяснява .Имам чувството вече ,че всичко е една машина за пари.Направи тези изследвания , пий  тези хапчета(всичко излиза около 500 лв)И накрая ако се окаже ,че не е имало смисъл и се налага операция дай още 1000 лв зя нея.И след няколко месеца пак наново  изследвания ,хапчета. #CrazyИ се въртим в някакъв омагьосан кръг.Благодаря за съветите.Ако ви интересува ще ви държа в течение и ще споделям опит.Желая на всички здраве и успех.Благодаря , че ви има. bouquet

# 64
  • Мнения: 1 409
Подкрепям Електра, пусни само хормоните - ще дадат по-добра картина за състоянието на кистата. Когато имате ясен план за действие и старт на процедурата, пусни имунологичните. Виж, МБ и хламидията... имат давност мисля 3 месеца и може би е добре сега, за да унищожиш евентуални бактерии. Успех!

# 65
  • Мнения: 177
Така ще направя GrinningБлагодаря.Утре отивам и пускам хормоните,че ми е точно 3ти ден от мц.А микробиология нямам назначена.Хламидий съм пускала преди 6месеца бяха отрицателни.Мисля ,че няма смисъл сега да ги пускам newsm78Преди процедурата направо с имунологичните.Благодаря за съветите bouquetЩе пиша как се развиват нещата.Успех на всички

# 66
  • Мнения: 316
Запис и от мен в тази страхотна темичка.  Пожелавам на всички нас скоро сбъдване на най-съкровеното желание. Повече усмивки и добро настроение

# 67
  • Мнения: 161
Krista25, пожелавам ти и на теб скоро да имаш повод да се зарадваш и мечтата ти да се сбъдне. Дечицата са най-голямото богатство и всеки заслужава да получи такъв дар.

# 68
  • Мнения: 316
Благодаря Раличка. Дай боже тази година да е наистина по-добра от предишната.  Пожелавам на всички нас късмет и много положителни емоции

# 69
  • София
  • Мнения: 187
Дай боже!
На всички това безценно съкровище.

# 70
  • Мнения: 161
Вярвам, че тази година ще е по-добра от предишната за нас. След толкова мъки и опити е време нещата да се случат. Вярвам, че един ден ще си имаме бебета и лошото ще бъде зад гърба ни.

# 71
  • Мнения: 504
Подкрепям с две ръце  Peace и аз съм с това мислене,положително.На всяка ще се сбъдне мечтата за бепче.  newsm30

# 72
  • Мнения: 161
На вас какво ви предстои? Докъде сте стигнали по пътя на мечтата за бебе? При нас се оказа, че спермограмата е в норми и сега вече аз ще се подлагам на изследвания, но съм се притеснила. Окуражете ме, как да се подготвя психически?

# 73
  • София
  • Мнения: 187
Бъди позитивна и много силно вярвай, че вашето бебче ще се появи. Не зная дали има начин да се подготвиш за този път. Всеки е различен, с различни емоции и чувствителност. Преди да зададеш този въпрос сигурно си прочела доста информация и голяма част от написаното тук и в други теми. Във всички споделят и се подкрепят и окуражават жени на различен етап по пътя към мечтата си, жени борбени и силни. Това помага на всички. Сигурно ще помогне и на теб. Но никога не губи куража и вярата си, че твоята мечта ще се случи и ще я гушнеш.

# 74
  • Мнения: 1 409
Раличка, първото, което трябва да направиш, е да вдигнеш глава! Все още не си тръгнала по пътя, не си започнала с изследванията, а се усеща голямо притеснение. Няма място за него. Може да се окаже нещо лесно за преодоляване. Щом СГ на мъжа ти е добре, трябва да се радваш. Мъжкият фактор е все още "тъмна Индия" и общо взето, ако не е варикоцеле, лечение няма. При нас жените, са по-ясни нещата и всяка година измислят нещо ново, което подобрява успеваемостта.
Подреди си мислите, направи план и действай! И последно: трябва голяма подкрепа у двамата партньори и ще се справите с всичко!

Общи условия

Активация на акаунт