The Handmaid's Tale

  • 61 943
  • 748
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 599
Ох настръхнах!

Чета книгата сега, малко тегаво върви, но има интересни разкрития, за майка и особено. Имам я в ел. вариант, ако някой я иска да свирка Blush

Аз я искам, ако може да ми я пратите. Flowers Tulip

# 166
  • София
  • Мнения: 11 779
Пишете ми на лични мейлите си, ще ви я разпращам Blush

# 167
  • Мнения: 32 050
Ох настръхнах!

Чета книгата сега, малко тегаво върви, но има интересни разкрития, за майка и особено. Имам я в ел. вариант, ако някой я иска да свирка Blush

На български ли е?

# 168
  • София
  • Мнения: 11 779
Дам, на български

# 169
  • Мнения: 541
И аз изчетох книгата. Малко от любопитство я дочетох.
Може би ако я бях чела преди да  гледам щеше да ми е по- интересна.
Сериалът е най- доброто.
Леля Лидия в сериала е сякаш точно по книгата. Много добре изиграна.
Командирът и Серина Джой трябва да са по- възрастни.

# 170
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
Не смятам, че ако е бяхме чели преди да гледаме, щеше да е по-интересна. Интересна беше за мен, но сериалът е много по-интересен. Пропуснати са малко факти за Серена Джой  от преди това, майката на Оффред, но пък имаме повече Мойра и от другите прислужници.

# 171
  • София
  • Мнения: 11 779
Майката ще се появи във втория сезон. Иначе да Серина и командира като че ли имат най-много промяна, особено Серина, в книгата е певица на евангелсистки песни. Но иначе книгата е по-скоро монолог, но от тази книга да направиш този сериал е наистина майсторство

# 172
  • Мнения: 2
Пишете ми на лични мейлите си, ще ви я разпращам Blush

Здравейте, може ли и на мен Simple Smile

Последна редакция: нд, 01 апр 2018, 12:58 от polyagan6

# 173
# 174
  • Мнения: 2

    Добре, мерси Simple Smile)

    # 175
    • Мнения: 599
    Вторият сезон е вече тук. Никой ли не го е гледал още?

    # 176
    • Мнения: 4 872
    Излезли са цели два епизода вече Flushed Още днес ще ги изгледам Simple Smile Popcorn

    # 177
    • Мнения: 3 654
    Аз ги гледах снощи, имаше няколко момента доста напрегнати.

    # 178
    • Мнения: 6 972
    Аз ги изгледах днес. Сякаш започва да става още по-брутално, а летвата от сезон 1 и без това е висока. Аз лека полека се чудя дали в крайна сметка Офред ще поиска да се събере отново с мъжа си дори да се намерят, с Ник изглеждат доста... хм... гъсти вече. Grinning

    # 179
    • Мнения: 541
    Изгледах ги днес. Изобщо не ми липсва връзка с книгата, много силно продължават.

    Скрит текст:
    Много ми хареса сцената, в която тя реши да тръгне без Ник, взе му ключовете от колата, а той и подаде мълчаливо и пистолета си...
    Ужасно трудно ще и бъде взимането на решение, ако се добере до съпруга си изобщо.

    Общи условия

    Активация на акаунт