The Handmaid's Tale

  • 61 997
  • 748
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 11 784
И аз наваксах днес, цял ден чета теориите в официалната Мейдей група, толкова много детайли има във всичко, че е трудно само с гледане да ги хванеш. Примерно печатницата в Бостън и цялото и значение. Много добре продължават, най-разтърсваща беше сцената на стадиона....

# 181
  • Мнения: 543
Може ли линк за тази група.

# 182
  • София
  • Мнения: 11 784
Може ли линк за тази група.

Не мога през телефона, но намери във фейсбук официалната страница на сериала и има линк към групата вътре, влизаше се преди с въпросник, не знам дали има все още.

# 183
  • Мнения: 1 807
Записвам се, да следя коментарите. Simple Smile За сега още не мога де се ориентирам дали ми харесва или не посоката на развитие в този сезон. Струва ми се, че ще основното действие вече ще се развива в колониите и Оффред ще се озове също там.

# 184
  • София
  • Мнения: 11 784
Джун няма да се озове в колониите, бременна е и Гилеад пази всяко дете. Според мен сезона ще ве развива в бягството и из Гилеад, флашбек на как се  е стигнало до Гилеад. Има в трейлъра момент в който излиза и от къщата където е Хана и казва че тя е оставила един път, сега отново я изоставя

Последна редакция: нд, 29 апр 2018, 11:43 от Мацето

# 185
  • на пистата
  • Мнения: 5 875
Момичета,има ли някъде български субтитри за втори сезон

# 186
  • София
  • Мнения: 27 356
Няма да ви чета засега. Явно са качени епизодите в хбо.го ама ще изчакам още 1 седмица да го пуснат по хбо хд, ама ако се помотат още ще си гледам в платформата. Ама много се дразня значи, уф.

# 187
  • Мнения: 1 807
Джун няма да се озове в колониите, бременна е и Гилеад пази всяко дете.
Имах предвид след като роди, но пък може в този сезон да ги развиват паралелно двете сюжетни линии и Емили да стане другия централен персонаж.

Другото, за което се замислих е - защо са решили, че точно жените, които трябва да раждат, трябва да ходят на пазар? Не е логично - семействата си имат прислужници и готвачки и нормално е те да ходят за да си подбират храната и другите необходими продукти, а  така им дават възможност да общуват по между си без надзор и да организират някакви колективни действия.

# 188
  • Мнения: 1 042
Няма да ви чета засега. Явно са качени епизодите в хбо.го ама ще изчакам още 1 седмица да го пуснат по хбо хд, ама ако се помотат още ще си гледам в платформата. Ама много се дразня значи, уф.

По ХБО в момента дават първи сезон. Вторият ще почне чак от 25.05. Поне така казаха на страницата на ХБО във фейсбук.

Скрит текст:
Иначе и аз си мисля, че ще бяга Джун из Гилеад този сезон, все пак така почнахме. На мен най ми е интересно дали ще се върне при Люк и изобщо какво ще стане с нея, Люк и Хана като семейство?

# 189
  • София
  • Мнения: 11 784
Ние сме с Виваком IPTV, и имаме HBO go на телевизора, та хич не чакаме, с превод още на същия ден ги качват, много е удобно.

Вчера голям скандал в САЩ, Сара Хъкаби Сандърс твърди че е горда да я сравняват с Леля Лидия...

Последна редакция: пн, 30 апр 2018, 09:48 от Мацето

# 190
  • Вестерос
  • Мнения: 38 368
Семействата в книгите имат Марта- едната е готвачка, като в сериала, в книгата имаха още една Марта- прислужница друга за чистене бла бла. Пазаренето е оставено на Прислужниците, като Мартата готвачка им нарежда какво да купуват. Мисля, че Мартите нямаха право да излизат извън къщата/двора, но е съм сигурна. Разходките до магазина са им единствената привилегия на Прислужниците.

# 191
  • Мнения: 320
Вчера голям скандал в САЩ, Сара Хъкаби Сандърс твърди че е горда да я сравняват с Леля Лидия...

Хаха, обаче, наистина си приличат по нацупената и нагла физиономия.
Аз се надявам да не е основното в колониите, искам да има и много за създаването на Гилеад. За мъжете на Джун ми е все тая, толкова изстрада жената, няма да съм недоволна каквото и да реши. Laughing

# 192
  • София
  • Мнения: 11 784
Ух кога ще го качат тук? Американците вече го гледаха, отзивите са брутални. Confounded

# 193
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 328
Защо не го качват по торент сайтовете?

# 194
  • София
  • Мнения: 11 784
не знаам.... и аз дебна ама няма нищо, даже и в the pirate bay няма. Имам чувството че изчакват HBO да го качи

Общи условия

Активация на акаунт