Искам бебе....

  • 2 393
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 165
Lati v spe6noto samo me pregledaha. Izsledvaniqta gi pojelah az sled tova. Men ako pita6 v spe6noto ne pravqt ni6to... az umirah ot bolki a te samo vdigaha ramene i mi  kazvaha "Ami neznaem kakvo ti ima" A samo me razhojdaha ot etaj na etaj. Izsledvbaniqta si gi pravih v 4astna AG klinika i dadoh suma ti pari...no pone znam za kakvo! Taka 4e mislq 4e moga da se doverq na izsledvaniqta si.A otnosno sexa okolo ovulaciqta mi - ne vinagi sme imali vazmojnost da praviim to4no togava. Vse ediniq e nqkade. Taka 4e 6te poeakam o6te malko i 6te prodaljavame usardno s opitite  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 7 716
Пиши на кирилица. Какви изследвания ти направиха в частната АГ- клиника?

# 17
  • Мнения: 1 165
Здравей ЛАЛИ! Правила съм си изследвания за хламидии - показаха че нямам бактерии. Преглед от специалист, който каза че нямям никакъв проблем просто най вероятно не улучвваме момента. Д-р Георгиев ми каза просто да не мислим за това , то ще се случи. Приятеля ми си направи спермограма която не показа лош резултат. И така не виждам защо да си правя пак изследвания. Цикълът ми дойде преди 2 дни  -  смятам да си взема ОВУ- тестове и да продължим с опитите. А вие стискайте палци след 28 дена да не ми дойде...!!!

# 18
  • Мнения: 1 165
А и започнах приемането на фолиева киселина!

# 19
  • Мнения: 7 716
Здравей ЛАЛИ! Правила съм си изследвания за хламидии - показаха че нямам бактерии. Преглед от специалист, който каза че нямям никакъв проблем просто най вероятно не улучвваме момента. Д-р Георгиев ми каза просто да не мислим за това , то ще се случи. Приятеля ми си направи спермограма която не показа лош резултат. И така не виждам защо да си правя пак изследвания

Така:
1. Прегледът от специалист не е достатъчен за отхвърляне на репродуктивни проблеми.
2. Относно спермограмата - има много спермограми правени пет за четири. Спермограма се прави в клиника по стерилитет, надявам се вашата да е правена в такава клиника, защото има много загубени месеци и години заради невежо направена спермограма.
3. Ти може и да не виждаш необходимост от повече изследвания, но пък няма как да знаеш дали тръбите са ти проходими без тест за проходимост - хидротубация или цветна снимка.
4. Хромоните в ред ли са ти?

Заключение: Не вярвай на "специалист", който само от един преглед ти казва да не мислиш и ще стане. Няма по-безотговорна позиция от тази.
Можеш да загубиш много време, нерви и пари по този начин.
Обаче изборът си е твой.

# 20
  • Мнения: 1 165
Lali Здравей! Да, спермограмата е правена точно в такава клиника  в Италия. Приятелят ми тази година беше там и го задължаваха да си направи какви ли не изследвания и той  е решил поне като е на техни разноски защо пък да не се изследва. Той по принцип всяка година си прави преглед на половата система. Права си че мога да загубя много пари и време.Сега съм си купила ОВУ-тестове и ако и този месец не стане ще те послушам и ще поискам да ми направят цветна снимка. Благодаря ти много. Но дано не се стига до там. Моля се за това.А какво точно представлява тази снимка?

# 21
  • Мнения: 7 716
По добре е ХИДРОТУБАЦИЯ. При цветната снимка по същия начин се вкарва течност - контрастно вещество /при хидротубацията - физиологичен разтвор/, но преминаването се констатира с ренгенова снимка.

# 22
  • Мнения: 1 165
lali а болезнено ли е? Знаеш ли каква точно е процедурата?Благодаря ти още веднъж!

# 23
  • София
  • Мнения: 932
Лали не я плаши толкова де с тези изследвания, тук прочетох за много майки при които всичко е било наред но дълго време не се е получавало но все пак накрая са станали щастливи мамчета. Иначе си права че изследвания трябва да се правят дори още от мига в който човек реши да има бебе.И аз смятам сега да си направя основните но не да се вманиячавам особено. На теб Илиянче - не се предавай и ти желая скорошно забременяване, още другия месец да се похвалиш с двете чертички  Simple Smile Peace Успех.

# 24
  • Мнения: 1 165
nellyani мерси за пожеланието. Ако имам добра новина първо вие момичета от форума ще разберете. Обичам ви всички и ви прегръщам!!!

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Миличка,твърде е рано да се говори за отчаяние или някакъв здравословен проблем.Един приятелски съвет-като правите секс-мисли за удоволствието от него,а не дали си забременяла!Желая ти успех!

# 26
  • Мнения: 2 609
Миличка,твърде е рано да се говори за отчаяние или някакъв здравословен проблем.Един приятелски съвет-като правите секс-мисли за удоволствието от него,а не дали си забременяла!Желая ти успех!

Подкрепям напълно Сиска.  yes
7-8 месеца бебеправене не са малко, но не са и чак толкова много. Естествено нормално е да почнеш да се притесняваш и мислиш това-онова, като не става, но според мен Георгиев правилно ти е казал :"Не мисли и ще стане..." thumbsup
При нас нещата също не станаха веднага, забременях на 11 месец откакто спряхме да се пазим. И аз така всеки месец мислех, че няма да ми дойде, но... След извесно време си казах, когато - тогава и то взе, че стана. Нервите оказват голямо влияние, повярвай ми Rolling Eyes
Желая ти скоро да изпиташ най-голямата радост.  EFP

П.С. Заповядай в Шуменската тема Hug


По добре е ХИДРОТУБАЦИЯ. При цветната снимка по същия начин се вкарва течност - контрастно вещество /при хидротубацията - физиологичен разтвор/, но преминаването се констатира с ренгенова снимка.

Lati, извинявай, но според мен е твърде рано за хидротубация. Такива изследвания се правят след година неуспешни опити, доколкото знам.   

# 27
  • Мнения: 1 165
Кари много ти благодаря за подкрепата. Имам нужда от успокоение а не от страховити насърчавания за изследвания. Още веднъж БЛАГОДАРЯ МНОГО !!! След няколко дни ще се надявям да не ми дойде и скоро да се похваля   Crazy

# 28
  • Мнения: 2 270
Здравей, миличка!
Ние също се трудим за бебче, за сега не се получава, но се надявам този месец да сме си го направили! Ще ти кажа само да не се притесняваш, да си спокойна и да не го превръщащ във фикс идея и всичко ще си дойде на мястото, мисли позитивно!!!
Кари го е написала много хубаво, здравите нерви са важни и не трябва да се затормозяваш психически!!!
Успех и много целувки!
Ще чакам да се похвалиш!!!

# 29
  • Мнения: 1 165
pretty мерси за подкрепата.И на теб ти пожелавам успех и скоро да ни съобщиш добра новина. А аз оставям всичко на времето. Спокоиствие и редовен секс и нещата ще си дойдат на мястото.А когато желанието ми се изпълни вие мили момичета ще разберете първи!!!   Peace

Общи условия

Активация на акаунт