Кога казаха пола на бебето ви и после потвържадаваха ли го или го сменяха?

  • 24 451
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 494
На мен ми казаха пола в 16 г.с.,защото преди това много се въртеше на прегледите и не можеше доктора да го хване,за да го види какво е.Казаха ни момче,и на следващия преглед в 21г.с. се потвърди,че е момче. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 130
21 г.с. до преди това беше седнало с кръстосани крачета. Срамежлива девойка Simple Smile
А за баткото ми казаха още в 12.

# 17
  • Мнения: 125
16 седмица ми казаха момченце и момченце родих  Hug

# 18
  • Германия
  • Мнения: 3 432
На нас ни казаха момиче в 6 месец, вече не помня коя г.с. беше, но АГ каза че тендира към момиче. Аз за това до последно не бях 100% сигурно че ще е момиче. Като се роди и ми е сложиха на гърдите пак попитах момиче ли е наистина

# 19
  • Мнения: 2 133
До 16 г.с. трима лекари в две различни държави ми казваха 99% момче. Седмица по-късно, в 17 г.с. същия лекар (като последния път), ми каза 100% момиче Simple Smile Все едно ми смениха бебето, така се почувствах. Роди се момиченце и сме много щастливи. Не бих отказала още една малка госпожица Wink

# 20
  • Мнения: 822
Аз съм с генетичен тест пренатест, та ми казаха веднага с теста. Но истината е, че си знаех, че е момче и преди това, заради черепа.

# 21
  • Мнения: 11 006
Познаха пола на всяко от децата ми на първите ФМ.

# 22
  • Мнения: 79
Сега, в 18-та седмица, трябваше да го видим, но само дупето си даде разбойничето! Надявам се след 2 седмици на феталната морфология да ни кажат.

# 23
  • Мнения: 54
В 20 г.с. по време на Феталната морфология казаха ,,момче''.
В 28 г.с. АГ на 2 Д ме шокира с ....,,Вижте Вашата прекрасна г-жица''  Shocked  Сега с мъжа ми купуваме всичко в неутрални цветове, че то не се знае какво ще е .  Laughing

# 24
  • Мнения: 384
Здравейте и от мен, когато сте ги видяли още в 11, 12 г.с на 3D или на обикновен ехограф Simple Smile Предстои ми в петък биохимичен скрининг дали ще ми кажат тогава.. /нямам идея какво точно е самото изследване, по скоро как протича/

# 25
  • Мнения: 257
На мен ми казаха точно на биохимичния скрининг, защото към него има и ултразвуков преглед, което всъщност ти е първата фетална морфология. Беше в 12-та седмица и доктора беше категоричен, че чакаме момче още докато го видя на 2Д. Две седмици по-късно следящия ми пак на обикновен ехограф потвърди пола без да го питам. Още няколко пъти след това потвърдиха. Сега съм 30-та седмица, живот и здраве началото на ноември ще докладвам дали са познали Grinning Но си имам и снимка на бубата, така че не се съмнявам особено

# 26
  • Мнения: 384
В петък бях на БХС (12 сед. + 4 д.) ии доктора каза на 80% момиче RelaxedInnocent , но ще видим дали ще потвърди и гинеколога по нататък

# 27
  • Мнения: 384
18 сед. /точно/ и АГ каза момиче

# 28
  • Мнения: 16
В 12 г.с.и след това пренатеста го потвърди

# 29
  • Мнения: 9 442
В края на третия месец и двата пъти. АГ-то беше категоричен и така и излезе. После на всяка консултация само потвърждаваше мнението си.

Общи условия

Активация на акаунт