Къде в Бургас? (51)

  • 75 311
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 945
В заложна къща Щедрият също.

# 721
  • Мнения: 5 175
В кое златарско ателие в Бургас изкупуват златни накити?
В уличката , в която е пицария Романс /под Била/ има златарско, в което винаги изкупуват. Подминаваш пицарията и продължаваш с посока Ботева. След сладкарница Креми, но на отсрещната страна
Освен Гамата, добре заредени с раници са книжарницата на Гладстон, Хермес и Сиела в мола  Peace

 bouquet за раниците

# 722
  • Мнения: 3 178
Благодаря, Поли!

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 5 943
От къде по-изгодно пазарите ученически пособия?
от книжарницата срещу стоматологията, Продават тетрадки Габол и още един вид с отлично качество и много яки картинки  Mr. Green Имат всякакъв размер подвързии .... а, бе от години все от там купувам и съм изключително доволна.

В кое златарско ателие в Бургас изкупуват златни накити?
на всякъде в златарските ателиета и заложните къщи, но цената е изключително неизгодно. Ако има камъни ще ги махнат преди да ти изкупят златото /това в ателиетата/

# 724
  • Мнения: 410
Търся си  светло червен клъч от лак или велур.В Тенденц няма светло червен,estil и всички магазини от началото на Александровска до Уличката на детски свят.

# 725
  • Мнения: 7 058
В китайските м-ни и тези по 10лв.?

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 7 051
Пак се обръщам към вас за помощ. Искам да си купя нова секция за хола. Но искам да е нещо голямо като тези от едно време с гардероб от едната страна, с витрина, с надстройки, на модули. Сещате се по време на соца какви бяха, но в някакъв съвременен вариант. Новите са все едни такива миниатюрни и не мога да сложа нищо вътре. Знам, че мога да си направя по поръчка, но ми се ще ако има вариант да си взема готова. Да сте виждали по мебелните магазини някъде?

# 727
  • Бургас
  • Мнения: 6 241
Икеа. Има различни модули, включително и големи. Разгледай и в сайта им също.

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 261
Някой да има актуален телефон на д- р Хрусанов.......Искам да си запиша час за преглед в частния му кабинет.......

# 729
  • Мнения: 28 188
Някой да има актуален телефон на д- р Хрусанов.......Искам да си запиша час за преглед в частния му кабинет.......

0889 894 145
Ако звъниш преди обед, може и да не вдигне. По - добре към 17 ч.

# 730
  • Мнения: 21
Някой да има актуален телефон на д- р Хрусанов.......Искам да си запиша час за преглед в частния му кабинет.......

0889 894 145
Ако звъниш преди обед, може и да не вдигне. По - добре към 17 ч.

Даже най-добре и след 18 ч. го търсете. Една  седмица се пробвах да го открия, в промеждутъка 16:30- 17:30 защото ми бяха казали само тогава да му звъня и нищо. Звъннах веднъж към 18:15 и успях да говоря с него за преглед в частния му кабинет, в морската.

# 731
  • Мнения: 534
Къде в Бургас могат да се намерят от електрическите камини за вграждане?

# 732
  • Мнения: 6 015
Момичета, чу ли ли сте нещо за новото заведение, което ще отварят на мястото на Азаро? На откриването
щял да пее Любо Киров, но не знам кога е.

# 733
  • Мнения: 7 058
Довечера.
Скрит текст:
С най- голямо удоволствие Ви каним на Голямото откриване на XTRA LIVE CLUB на 15ти Септември! Наш специален гост ще бъде един от най- добрите Български изпълнители- ЛЮБО КИРОВ, който ще изпее най- великите си хитове единствено и само за всички Вас!
Очакваме Ви, за да дадем подобаващ СТАРТ на една по- различна и по- вълнуваща зима, защото тази зима ще бъде по- добра с XTRA LIVE CLUB!
XTRA LIVE CLUB се намира на ул. Шейново 3, на мястото на AZZARO PREMIUM!
Телефон за резервации: 0893 66 67 67
Отваряме врати за Вас точно в 22:00ч, резервациите се пазят до 23:30ч.

Заповядайте!!!

# 734
  • Мнения: 6 015
Уф, пак изтървах. Благодаря! Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт