Къде в Бургас? (51)

  • 75 312
  • 736
  •   1
Отговори
# 630
  • Бургас
  • Мнения: 7 051
Аз съм си купувала официална рокля за 70лв от Junona в мол Галерия. В Bote (пак в мола) също имаше хубави рокли на сносни цени, ама съм дребна и ми идваха дълги.

# 631
  • Мнения: 4 945
Ще кажа, ако намеря нещо. И ще проверя в мола днес да видим какво има.

# 632
  • Мнения: 7 058
Дълги рокли нямат кой знае колко, пък и вече надвишават сумата. Иначе в м-н Меркари в дъното в ляво имат щендер, на който съм виждала дълги официални рокли, но е чист късмет и няма размери.

# 633
  • Мнения: 6 015
Къде, освен в мола, мога да разгледам хубави мъжки парфюми?

# 634
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 733
Къде, освен в мола, мога да разгледам хубави мъжки парфюми?
Викторито срещу България,  Парадокса в Трията. В Ивис също има  Peace

# 635
  • Мнения: 6 015
Това Виктори, срещу хотела, магазин ли е?  Не съм обръщала внимание.
Благодаря за инфото, ще разгледам!

# 636
  • Мнения: 4 945
В мола няма никакви официални рокли, то почти нищо няма, явно периода е такъв. Къде ще търся рокля...не знам.😒

# 637
  • Мнения: 7 058
Имам два броя мънички алое вера с корени, но вече нямам място и няма да ги засаждам, ако някой желае да му ги подаря, нека ми пише на ЛС.

# 638
  • Мнения: 410
Имам два броя мънички алое вера с корени, но вече нямам място и няма да ги засаждам, ако някой желае да му ги подаря, нека ми пише на ЛС.

Здравейте, от кой комплекс сте?Аз си търсих скоро алое вера, бяха пуснали в Лидъл ,но не успях да си взема.

# 639
  • Мнения: 7 058
В Изгрев съм, мога да ги взема и в центъра през седмицата или да се срещнем някъде.
Но са мънички, може би преди месец и половина ги откъснах от основното растение. Ако ви трябва за лекарство, трябва да ги изчакате до 3г.

# 640
  • Мнения: 2 838
къде продават ключодържатели на Me to you (с меченцата), освен в книжарница Ориндж в Мол плаза?

# 641
  • Мнения: 24 784
Провери в книжарницата срещу Била на Александровска

# 642
  • Мнения: 5 175
Какво ще кажете за изложбата на живи пеперуди във Флората? Хареса ли ви?



# 643
  • Мнения: 4 945
Какво ще кажете за изложбата на живи пеперуди във Флората? Хареса ли ви?




Не знам за пеперуди, ама сега има папагали. Но нещо много скъпо ми се видя входа...

# 644
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Извинявам се за странния въпрос, но в Бургас става ли все още за плаж? Предишните години беше супер за море между 1 и 8 септември, но преди това беше топло. По прогнозите за времето съдя, че тази година захладня по-рано и се чудя да тръгваме ли през седмицата към Бургас, или да се ориентираме към Гърция. Sad

Общи условия

Активация на акаунт