Къде в Бургас? (51)

  • 75 309
  • 736
  •   1
Отговори
# 645
  • Бургас
  • Мнения: 449
Извинявам се за странния въпрос, но в Бургас става ли все още за плаж? Предишните години беше супер за море между 1 и 8 септември, но преди това беше топло. По прогнозите за времето съдя, че тази година захладня по-рано и се чудя да тръгваме ли през седмицата към Бургас, или да се ориентираме към Гърция. Sad

Днес ставаше, имаше доста хора на плажа Wink

# 646
  • Мнения: 364
Извинявам се за странния въпрос, но в Бургас става ли все още за плаж? Предишните години беше супер за море между 1 и 8 септември, но преди това беше топло. По прогнозите за времето съдя, че тази година захладня по-рано и се чудя да тръгваме ли през седмицата към Бургас, или да се ориентираме към Гърция. Sad
Знае ли се какво ще му скимне на времето -уикенда беше чудесно  за плаж , но дават прогноза утре да захладнее ...


Не знам за пеперуди, ама сега има папагали. Но нещо много скъпо ми се видя входа...
А  колко е входа за деца и възрастни ? 


Някой знае ли колко лв е билета за Фестивала на пясъчните фигури   и за  някаква изложба на 3Д Динозаври- това къде точно е -  на открито до конната база ли  ?

# 647
  • Мнения: 6 015
Предвид това, че сутринта излъчиха репортаж за замърсяване с мазут на Северния плаж в Бургас, аз бих избрала Гърция.

# 648
  • Бургас
  • Мнения: 172
Входа за изложбата на динозаври е 10 и 12 лева, а за пясъчните фигури има ваучери в Грабо на цена 2,85.

# 649
  • Бургас
  • Мнения: 372
Момичета, откъде мога да купя тортиля питки?

# 650
  • Бургас
  • Мнения: 7 051
Някой има ли лични впечатления от мебелна фирма Екодом на Републиканска?
Или ако може да ми препоръчате някоя качествена фирма за мебели по поръчка.

# 651
  • Мнения: 7 058
Някой съвсем случайно да е срещал резервни части за едновремешните месомелачки? Изгуби ли сме ножчето :/

# 652
  • Мнения: 4 945
Извинявам се за странния въпрос, но в Бургас става ли все още за плаж? Предишните години беше супер за море между 1 и 8 септември, но преди това беше топло. По прогнозите за времето съдя, че тази година захладня по-рано и се чудя да тръгваме ли през седмицата към Бургас, или да се ориентираме към Гърция. Sad
Знае ли се какво ще му скимне на времето -уикенда беше чудесно  за плаж , но дават прогноза утре да захладнее ...


Не знам за пеперуди, ама сега има папагали. Но нещо много скъпо ми се видя входа...
А  колко е входа за деца и възрастни ? 


Някой знае ли колко лв е билета за Фестивала на пясъчните фигури   и за  някаква изложба на 3Д Динозаври- това къде точно е -  на открито до конната база ли  ?


Ако не ме лъже паметта, за възрастни беше 6лв., за деца 3лв. Не съм съвсем сигурна, но нещо от рода.

# 653
  • Burgas
  • Мнения: 503
Момичета, откъде мога да купя тортиля питки?


Във всички големи супермаркети- Лидл,Билла,Кауфланд

# 654
  • София
  • Мнения: 2 896
Здравейте, искам да ви питам как се казваше жената, която лее куршум на Пробуда във Възраждане - Айше Али ли беше? Имах телефона и адреса, а съм загубила. 0887050153 намерих този номер в предишните теми, дали е актуален? Ако може да се включи някой,  ще съм благодарна, че ми е спешно.

# 655
  • Бургас
  • Мнения: 10 835
Алиева.

# 656
  • Мнения: 9 496
Какво ще кажете за изложбата на живи пеперуди във Флората? Хареса ли ви?




Не знам за пеперуди, ама сега има папагали. Но нещо много скъпо ми се видя входа...

Относно пеперудите..:
"Ако все още не сте посетили изложбата на живите тропически пеперуди в експозиционен център Флора Бургас, на 30.08 и 31.08 е момента. В последните два ни на изложбата, входната такса ще бъде на промоционалната цена 2 лв. за 1 човек. Входът за децата под 7 години и хората с увреждания е безплатен."

# 657
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 449
Здравейте!
Къде в Бургас продават хубав наливен зехтин? На лесно място да е, че не познавам града, или ако не е много нахално с адрес, за да си го намеря в мапса? Blush

# 658
  • Мнения: 1 116
Откъде пазарувате за учениците, по скоро за 5-6 г. дете, бельо, екипи, якета и т.н има ли по изгодни магазини или склад с по ниски цени?

# 659
  • Мнения: 1 557
Има ли някакво учение, над нас обикаля някакво изтребителче от около час Grinning

Общи условия

Активация на акаунт