Бригада "Нов дом" - 2

  • 92 812
  • 773
  •   1
Отговори
# 150
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Заради Хелс Китчън не разбрах- къде е майката на децата?
Първото дете го изоставила в двора и звъннала на бащата д аму каже, че не може да се грижи за него. После се върнала при бащата и забременяла втори път. После изтървах историята....

# 151
  • Мнения: 6 604
Благодаря.
Ужасна жена.😤

# 152
  • DE
  • Мнения: 9 068
Добре бе, защо го правят толкова подчертано трагично. Не може ли да разкажат просто историята. Няма нужда от тъжна музика и наблягане на неволите. Просто да покажа обновяване на дом.  Излишното мелодраматизиране ме натоварва, затова не обичам бтв и побни предавания Tired Гледам заради ремонтите.

# 153
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Много хубави и възпитани момиченца,и всеотдаен татко  Peace
Мария качила ли е кило-две...повече, или така ми изглежда?  newsm78

# 154
  • София
  • Мнения: 15 466
Майката дали ще се върне, да цвъкне трето?

# 155
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Майката дали ще се върне, да цвъкне трето?
За трето,не знам,ама да се шири в ремонтираната къща-що не  Thinking ooooh!...таткото трябва да устиска  Naughty

# 156
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
Веднъж не смениха тия дограми - едни грозни врати, прозорци все остават...явно парите не стигат за "екстри" Laughing...А това токсично зелено, пак му намери място Мария  Sick 14 цвята, дрън-дрън...

# 157
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Веднъж не смениха тия дограми - едни грозни врати, прозорци все остават...явно парите не стигат за "екстри" Laughing...А това токсично зелено, пак му намери място Мария  Sick 14 цвята, дрън-дрън...
По-добре да запазят някоя стара мебел и със спестените пари да подменят част от прозорците. И без това тази къща едва се отоплява Crossing Arms

# 158
  • Карнобат
  • Мнения: 689
За пет дни просто абсурд,ако ще да извика още помощници.Иначе се радвам,че започна пак това предаване.Харесва ми много.Интересно кой финансира ремонтите?

# 159
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
И кому е нужно такива големи ремонти да правят за норма, все едно от четири или пет дни...Кой толкоз ги гони? Или за да има за какво да има да мрънка Мария Laughing

# 160
  • София
  • Мнения: 15 466
А не трябваше ли малката стая да е за бащата, а по-голямата за децата?Иначе е станало много хубаво.Бая работа са свършили.

# 161
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Хасресва ми  Peace,изглеждат ми искрени и щастливи децата   Hug
Много млад тоя татко,едва на 29 години  ooooh!
Обаче това кученце... newsm78,ами и покрай него си има разходи и грижи.

# 162
  • Мнения: 6 604
Плочките в банята май не бяха фугирани?

# 163
  • София
  • Мнения: 15 466
Плочките в банята май не бяха фугирани?
Не бяха, но сигурно ще го довършат после.

# 164
  • Мнения: 6 604
Плочките в банята май не бяха фугирани?
Не бяха, но сигурно ще го довършат после.
Дано.

Общи условия

Активация на акаунт