Бригада "Нов дом" - 2

  • 92 948
  • 773
  •   1
Отговори
# 180
  • Велико Търново
  • Мнения: 76
И на мен ми е интересно кой ги финансира.

Рекламата - показват марката на материалите/магазините - Weber, Зора и т.н.

# 181
  • Мнения: 1 291
Каква е тая майка, идва , забременява, ражда, оставя и отива да си живее живота.
Сега, като види колко е хубаво, ще цъфне.

# 182
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 122
И в английското предаване не сменят врати и прозорци, било свързан с конструктивни особености или нещо подобно. И правят само една, максимум две стаи за два дни. Но има и DIY big bilding, тогава за 7 дни правят съвсем нова къща, строят допълнително стаи, събарят стени. Билгарското предаване за мен е между двете, но по-добре така, вместо да сменят врати и прозорци да направят всички стаи.

# 183
  • Мнения: 46 653
В случая дограмата беше двойна, дървена и поне на мен ми изглеждаше запазена. Не е толкова зле, не е  нужно всички са са с ПВЦ/алуминий.

# 184
  • София
  • Мнения: 15 515
С дървената жилището диша, аз съжалявам,че смених дограмата.Преди пластмасовата никъде не ми е мухлясвало. Сега навсякъде влага и мухъл, при положение,че отварям непрекъснато.

# 185
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Понеже питахте какви марки са мебелите и кой спонсорира. Част от тях са от Мебелна фабрика Колорадо

# 186
  • София
  • Мнения: 15 515
Тавана в спалнята много му се чудих, кога успяха да го направят? И пак се чудя - защо голямата стая за сам баща, а малката за двете деца.


# 187
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Тавана в спалнята много му се чудих, кога успяха да го направят? И пак се чудя - защо голямата стая за сам баща, а малката за двете деца.



Таванът бащата го беше правил

# 188
  • София
  • Мнения: 15 515
Тавана в спалнята много му се чудих, кога успяха да го направят? И пак се чудя - защо голямата стая за сам баща, а малката за двете деца.



Таванът бащата го беше правил
Това не съм го разбрала.Така става ,като ходя от канал на канал.

# 189
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
Каза, че прави разни неща из къщи по малко и с материали от обектите, където работи.

# 190
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Каква е историята на семейството, че изпуснах? Този човек, който заведе Мария в новата къща какъв се явява?

# 191
  • Мнения: 1 575
семейството живее с родителите на бащата, баща му пие, крещи и иска тишина - направо са си на терор. Техният приятел ще им дава квартира

# 192
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
семейството живее с родителите на бащата, баща му пие, крещи и иска тишина - направо са си на терор. Техният приятел ще им дава квартира
Благодарско Hug

# 193
  • Мнения: 6 604
семейството живее с родителите на бащата, баща му пие, крещи и иска тишина - направо са си на терор. Техният приятел ще им дава квартира
Благодарско Hug
И аз благодаря.  Отплеснах се с Хел китчън и хванах ...... рекламите.😶😁

# 194
  • Мнения: 6 604
Родителите ще спят в хола, нали?
Къде мога да гледам повторение?
Искам началото да видя.

Общи условия

Активация на акаунт