Бригада "Нов дом" - 2

  • 96 378
  • 773
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Някой друг реве ли?

# 91
  • Мнения: 4
Същото щях да напиша и аз... Гърлото ми е стиснато.

# 92
  • София
  • Мнения: 15 914
Изпуснах началото, чак като видях,че има нов отговор, превключих.Тази къща е доста зле.

# 93
  • Мнения: 1 217
Гледаме...  нямам думи, миличките Sad

# 94
  • София
  • Мнения: 15 914
Споделете накратко какъв е случая, ако може? Praynig

# 95
  • Мнения: 6 417
Тежко болна майка с тумор в главата с 3 деца от двама мъже, които отглежда сама. Бърша и аз сълзи и сополи. Sad

# 96
  • София
  • Мнения: 15 914
Тежко болна майка с тумор в главата с 3 деца от двама мъже, които отглежда сама.
Оуу, ужас, благодаря ти!

# 97
  • Мнения: 6 091
Майка с три деца, тя е болна.
Мизерията е неописуема.
Обаче аз не знам.... тука нафлякаха гипсокартона отгоре.... то си иска по-сериозна работа.
Не знам, не знам, дано да е по-качествен ремонтът, отколкото изглежда.

# 98
  • София
  • Мнения: 15 914
Майка с три деца, тя е болна.
Мизерията е неописуема.
Обаче аз не знам.... тука нафлякаха гипсокартона отгоре.... то си иска по-сериозна работа.
Не знам, не знам, дано да е по-качествен ремонтът, отколкото изглежда.
Специалистът не каза ли,че с нещо ще изолират, с някакъв специален материал?

# 99
  • Мнения: 5 513
Много ми се стегна и на мен гърлото...никое дете не заслужава да живее в такива условия. Горката им майка , дано се излекува, за да си ги гледа.

# 100
  • Мнения: 16 286
Не разбрах,къде се развива действието?До къщата на улицата има химическа тоалетна.

# 101
  • Мнения: 6 091
Майка с три деца, тя е болна.
Мизерията е неописуема.
Обаче аз не знам.... тука нафлякаха гипсокартона отгоре.... то си иска по-сериозна работа.
Не знам, не знам, дано да е по-качествен ремонтът, отколкото изглежда.
Специалистът не каза ли,че с нещо ще изолират, с някакъв специален материал?

Ами, ще изолират... вятър.

# 102
  • Мнения: 2 973
Оф, изпуснах епизода. Утре ще го изгледам, ама като гледам коментарите  Tired

# 103
  • София
  • Мнения: 15 914
Накрая се разревах и аз. Cry

# 104
  • Мнения: X
Много мили деца... Дано имат късмет в живота.

Общи условия

Активация на акаунт