Искам да кажа ... (121)_08.05-14.05

  • 68 386
  • 815
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 14 372
Добро утро!
Снощи изкарахме супер с моята дружка и мъжът и. Заведохме го на типична механа (ама не кръчма с музика, че не понасяме и да не го уплашим), че много искаше човекът, хареса му. Полафихме доволно, разходихме се из нощно Търново  Heart Eyes
Мернах Евровизия снощи и мъжът ми остави да чуем нашата песен. Оказа се, че я въртят много по радиото и на мен ми харесва, ама изобщо не знаех, че е за конкурса и кой е този Кристиян. Не гледах повече де, не е моя конкурс това.

Котката реши, че ще ни буди в 6, долно животинче! Поскарахме се, па поспахме до сега. Отиваме след малко да бичим в градината, разкошен ден се очертава.

# 736
  • Мнения: 3 609
Добро утро!
Бях събудена с фреш, кафе и закуска. Егати кефа!

Чудим се къде да идем днес. Аз обмислям яз. Искър, но съм ходила точно веднъж преди доста години. Има ли къде да се хапне там? Или някаде наблизо? Ще съм благодарна на идеи

# 737
  • Мнения: 39 620
Добро утро!
Ние също сме пред дилема къде да отидем и какво да правим. Синът има записан час за фризьор за след обяд. ooooh! Ще си прави някаква модерна прическа с перчем като на един влогър.  Whistling Едвам устисках до края на учебната година.
Али, беше ли на пробна прическа?
Даун, ти не си човек!

# 738
  • Мнения: 14 372
Мери, не. Тази седмица ще ходя малко да ме подстрижат и оформят и след това Wink

# 739
  • Мнения: 39 620
Моята снаха когато беше с къса коса много хубаво й стоеше да я начупи с машата. Придаваше й хубав и модерен вид.

# 740
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
И от мен добро утро!
За сефте гледахме и ние финала на Евровизия.Не е истина каква изморена песен спечели  Shocked, с още по-изморен изпълнител.  Crossing Arms От възмущение не можах да заспя  Thinking.Браво на Кристиян  Hug!
Моите мъже ще довършват косенето на двора и ще се водят към родата...аз тихомълком ще се изсуля след час на обедна раздумка с прятелка, на мол,къде другаде  Mr. Green.В жегата не ми се обикалят паркове и градинки  Whistling.Можеше да си направя човещината и да я поканя в моята градинка, ама тц  Mr. Green,не ми се 'дига и слага, а и е с две малки девойки,ще разбутат на баткото имуществото...ще отнеса скандал после  Mr. Green.

Последна редакция: нд, 14 май 2017, 10:24 от ДжеНа

# 741
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Котаната ми виси като цигане пред вратата на терасата към двора и жално гледа, надява се да подновим разходките. Heart Eyes Но ще почака,трябва да напръскаме тревата против буби и чак тогава ще се разхождаме. А и много ухажори наобикалят тая година  Thinking край нея. Naughty
Очевидно е,че ми се спи  hahaha...голямо публикуване  Embarassed,вместо редактиране. bowuu

# 742
  • Мнения: 5 384
Добро утро!
Вчера беше един прекрасен ден!
Сбъднах си 18-годишната мечта да посетя музея на Карл Май.  
Скрит текст:
Самият музей беше разочарование Sad. Бедно на експонати, всичко е описано само на немски Tired и в общи линии нищо не успяхме да разберем.

Сребърната карабина, Мечкоубиеца и Карабината "Хенри"
После се разходихме из Дрезден. Страхотно много ни хареса града Heart Eyes.
Скрит текст:
Качвахме се на Виенско колело
 Из града се разхождахме, а базарът в центъра е толкова пъстър и богат, нищо общо с Прага.
Лиляна, успешен старт в живота на сина ти!

Последна редакция: нд, 14 май 2017, 11:10 от Лятo

# 743
  • Бургас
  • Мнения: 16 486
Добро утро!
Пак неможах да се наспя. Моите деца ме събудиха в 7:50ч.
Имам малко работа днес,но нищо не ми се прави.
Мисля да излезем малко с децата из парка.
А искам само да си лежа....

Лято,хубави снимки!Много сте красиви семейството.
А снимката на индианчето,което виси на стената ме уби  Mr. Green

На сина на Лиляна,му желая попътен вятър в живота!

# 744
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Лято,много сте прекрасни  Hug

# 745
  • Мнения: 4 841
Лято, страхотни сте. Дано сте и много щастливи в новото жилище, и вие, и децата!

Събуди ме брутално армията от мургави косачи с дизелови резачки навън  Crazy Не разбирам какъв е смисълът да косят в НЕДЕЛЯ, от 9.00 часа  Close Хем им плащат двойно за работа в почивен ден, хем пречат на хората да си починат... Ще пиша до общината. Да косят в работните дни  Crossing Arms

Днес ще си помързелувам пред компа до към два часа (тоест, ще се дърлям с познати из фейса на тема Евровизия  Mr. Green ), после имаме две културни мероприятия, и... то неделята се изтърколи... От утре започва много интересна и напрегната седмица, в която и тримата имаме някакви супер важни неща за случване, и направо не знам за какво да мисля по-напред. Накрая ще си купя нов бански и ще си мисля за морето, пък всичко друго - както дойде, и без това човек нищо не може да промени в последния момент  bowuu

# 746
  • Мнения: X
Станах преди час някъде и успях да си направя маникюра и педикюра. Сгънах дрехите от вчера и пих кафе. След малко ще си направя 3 в 1 и ще почета форума. Ще излизаме по-късно, времето е хубаво.
Утре на работа. Ще хапнем навън някъде,но искам да си лежа и нищо повече да не правя днес. Не съм уморена, но мързелът нещо ме е хванал.

# 747
  • Мнения: 6 735
Лято, прекрасни сте Hug Личи си настроението Wink
Снощи се прибрах по малките часове и сега гледам на криво.Лежащ ще е тоя ден, то се е видяло.
Лина, ще се видим на Благуните Hug

# 748
  • Мнения: 5 384
Благодаря ви Hug.

# 749
  • Бургас
  • Мнения: 16 486
Къде са тези Благунки?  newsm78

Дразни ме този вятър навън! Искам да е топличко и слънчево!
Тръгнах да си варя кафе,то пък свършило. Сега пия нес кафе,но съм отвикнала на вкуса му.
Май ще отида да си взема набързо едно от машинката.

Общи условия

Активация на акаунт