Искам да кажа ... (121)_08.05-14.05

  • 68 371
  • 815
  •   2
Отговори
# 750
  • Мнения: 22 036
Лято, много ств хубави, дано да си щастлива в новата квартира.

# 751
  • Мнения: 6 724
http://www.bgonair.bg/sutreshen-blok/2017-03-23/blagunite-edinst … ski-kuklen-serial

На 17.05 ще са в Бургас, Ивайла много ги харесва.

# 752
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Лято, не ви видях, но се радвам, че вече звучиш щастливо. Оттук нататък все по-добре да става и все по-щастлива да се чувстваш!

Лиляна, честит ти зрелостник! И то какъв - пълен отличник! Пожелавам му късмет, да му върви във всичко и да постигне мечтите си! А на теб - да си жива и здрава, да се радваш на успеха на детето си.

Хубаво е, че всички класове те канят да споделиш с тях радостта от завършването на училище. Значи те ценят и обичат, какво по-хубаво признание от това за един учител!  bouquet

Аз си чакам децата за обяд, наредила съм всички тави и тенджери във и около фурната, да е топла храната. Боб, запечен в гювеч (вие сте виновни) с печена наденица, таратор и печени пресни картофи по поръчка на малкия, пипереница (пресни зелени чушки, пържени с домати, лук и магданоз) и пържена пъстърва за прабаба, зелена салата и карамел за десерт за всички. А, да, и специалната ми лимонада от лимони и сироп от бъз една кана.

Обаче се бавят, трябваше вече да са тук...

Следобяда смятам да се наградя с разходка някъде из зелени места.

# 753
  • Мнения: X
Еха, много вкусно у вас, Светалчо. Прииска ми се да ти дойда и аз на гости. Simple Smile
Пипереница май не съм пробвала, но ще направя.

# 754
  • Бургас
  • Мнения: 16 371
Благодря ти! Не знаех за това  bouquet

# 755
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Еха, много вкусно у вас, Светалчо. Прииска ми се да ти дойда и аз на гости. Simple Smile
Пипереница май не съм пробвала, но ще направя.

Добре си дошла, Цвети, обичам гости аз. Hug

# 756
  • Мнения: X
Светалчо,  Hug аз пък обичам да ходя на гости. Mr. Green
И да посрещам обичам, но напоследък рядко се случва. Предпочитам събиране навън. После не се занимавам с чистене, вдигане на маса и мръсни съдове.

# 757
  • Мнения: 11 964
пипереница (пресни зелени чушки, пържени с домати, лук и магданоз)

Светалчо, дай рецептата, моля! Обичам аз такива зеленчукови храни.

Не видях Лято, но съм сигурна, че изглеждат и се чувстват добре!

Като ви чета, повечето ми звучите едни такива пролетни, лежерни, а аз все съм под напрежение тези дни. Събраха ми се доста служебни ангажименти, отделно на сина ми нещо не му се учи и имаме хър-мър.Много неща, вкл. и битовизми за кратко време ми се събират да върша.Една супа топчета направих, прострях и изгладих две-три перални , успях да се скарам с детето, смених една изгоряла лампа при майка ми и то половин   ден минал.

Вчера голям майтап- учим със сина ми руски , всъщност изпитвам го на нови думи. И изведнъж разбирам, че той и на български не прави разлика между думите леха и градина. Rolling Eyes Embarassed
Половин час мина да рисувам, после по рисунките се справи и с руския.

# 758
  • Мнения: 39 533
Синът ни се научи да кара колело. Най- накрая! Сега трябва да купуваме някаква игра за компютъра.

Светалчо, язък че вече обядвах! Сега пак ми се хапва. Ти си виновна!  ooooh!
Лято, много те бива в триенето!  Crossing Arms

# 759
  • Мнения: 22 036
Мари, браво на детето. Аз бях загубила надежда за моя син, но приятелката ми го научи да кара за около два часа Simple Smile. А аз преди това месеци търчах след него  ooooh!

# 760
  • Мнения: 5 374
Синът ни се научи да кара колело. Най- накрая! Сега трябва да купуваме някаква игра за компютъра.

Светалчо, язък че вече обядвах! Сега пак ми се хапва. Ти си виновна!  ooooh!
Лято, много те бива в триенето!  Crossing Arms
Браво на момчето!
Как стана? Че нашата е толкова страхлива, не я виждам скоро да се пусне сама Tired
Иначе, тресе ме параноята Mr. Green.

# 761
  • София
  • Мнения: 5 990
Уф, нещо ме хванаха нервите!
Както го давах лежерно и си мислех, че съм над нещата, така с наближаването на НВО за 7 клас, взех да се топам от нерви  Crazy
Седмокласникът пък е научил всякакви номера за скатаване от учене.  ooooh! Нещо не можем да уцелим верният тон с това дете - като го похвалим, че се справя, се отпуска и започва да греши наред, като му се накараме, веднага се мобилизира.  Close Вече чакам с нетърпение да мине всичко!

# 762
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 482
Неделен привет!
Ние най- после стигнахме до плажа тази година! Децата доволно се къпаха, за мен водата още е много студена  Crossing Arms Че после и на басейн ходиха. Сега ги натирвам да учат малко, а аз полягвам с Мафията на майките( Яна, благодарности!).
Довечера ще мръднем да се видим със стар приятел, който е дошъл за няколко дни на наша територия и не сме се виждали сигурно от 10 години!

# 763
  • Бургас
  • Мнения: 7 390
Лято, прекрасни сте Hug Личи си настроението Wink
Снощи се прибрах по малките часове и сега гледам на криво.Лежащ ще е тоя ден, то се е видяло.
Лина, ще се видим на Благуните Hug

Ред 10, място 1 и 3 Wink

# 764
  • Мнения: 6 724
Лято, прекрасни сте Hug Личи си настроението Wink
Снощи се прибрах по малките часове и сега гледам на криво.Лежащ ще е тоя ден, то се е видяло.
Лина, ще се видим на Благуните Hug

Ред 10, място 1 и 3 Wink

Ред 3, място 22 и 24 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт