Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Тема 25

  • 70 885
  • 608
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 21
Здравейте силни момичета Simple Smile Аз извървях пътя по който вие минавате сега и резултата е...близнаци хихихи Laughing Благодарение на д-р Калчев и целия екип на клиниката аз съм горда и щастлива мама на Ани и Асен, които вече са на 1г. и почти 2 месеца Simple SmileПочти не ми остава време да седна да прочета тук в нашата тема,но и в малкото време което понякога остава го правя с удоволствие и искам да пожелая на всяка една от вас да продължавате да се борите все така безотказно.Знам ужасно трудно е,понякога дори сме на ръба..но всяка една сълза в моменти на безсилие заслужава крайния резултат!Бъдете силни и вярвайте,защото вашето чудо някъде там стои и ви чака!Успех и безброй стиснати палчета от мен и от двамата ми разбойника Laughing

# 76
  • Мнения: 631
Боби  Hug
причината е важна - това е опит за следващия път, кураж!

# 77
  • Мнения: 6 058
Благодаря ви. Нямам много сили да пиша, предполагам знаете как се чувствам.
Д-р Сигридов е страхотен, беше много мил. Като ми чу името веднага се сети, че док му е звънял за мен /аз си знаех, че това не е добър знак/ и даже след прегледа му звънна пред мен, но не се свърза и каза, че по-късно ще го чуе. Аз бях в шок и половината от нещата, които каза не ги чух. Каза, че имплантацията е била перфектна и проблемът не е в ембриона. Доколкото разбрах навсякъде имам много добро кръвоснабдяване, но точно там където се е бил захванал бебчо има проблем. И аз видях същото на екрана, само при бебето беше изцяло сиво, навсякъде другаде имаше сини и червени петна. Каза да не се разстройвам, защото това е бил по-добрия вариант. Имало вариант бебето да оцелее, но да се роди увредено. Явно не е можело да се захранва добре. Следващият път сме щели да успеем, защото явно при мен няма проблем с имплантацията и ембриона. Каза, че ще даде насоки на док какво трябва да се направи, проблемът бил ясен.
Поли, насочи ме за кюретаж. Утре ще звънна на някоя акушерка да питам какво да правя. Спрях всички лекарства. Само се притеснявам дали док ще може да махне бебето, защото едно момиче днес ми каза, че в Малинов вече е страшно. Анулирали били планирани вече операции. Дано да може той да го направи. Дори не знам какво трябва да очаквам, но не ми е до това сега...

# 78
  • Мнения: 5 900
Боби, свържи се утре с акушерките и дано ти уредят среща в понеделник с док. Много е вероятно той да настоява за хапчета, както обикновено. Дано двамата се чуят междувременно и разберат.

Последна редакция: пт, 12 май 2017, 15:54 от 💎Bling-a-ling💎

# 79
  • Мнения: 244
Боби страшно съжалявам. Толкова вярвах,че сега при теб ще се получи.
Кате, ако ти си това Кате, моето Кате, значи се познаваме Wink

# 80
  • Мнения: 3 126
Боби, дано да има вариант док да го направи. Той ще даде ембриона за генетичен анализ. Повярвай ми в момента това е най-важното. Само бъди силна, моля те!

# 81
  • Мнения: 6 058
Сигридов общо взето не ми каза какво конкретно да правя, защото явно има уговорка с док да се действа през него. Аз на финала го питах ще трябва ли да пускам тромбофилии и той каза да, и май и други работи ще трябва да пускам, но на мен не ми каза какво точно. Та ще трябва да си говоря с док за тези неща. Утре ще се обадя и без това Цвети ми беше казала да звънна след прегледа.
Не ми се преживява това изчистване с хапчета, а и наистина е важно да се провери все пак за генетичен проблем. Така или иначе скоро няма да можем да направим нов опит и ще използвам това време за възстановяване. Ще видя, сега ми е много зле и не знам как пиша даже. Очите ми се затварят от сълзи и психическа умора.

# 82
  • Мнения: 1 721
Боби, не знам какво да напиша, освен, че ужасно съжалявам.... Пожелавам ти много сили, за да преминеш и през това... Вярвам, че слънцето ще изгрее и в твоя дом!!!

# 83
  • Мнения: 5 900
За изследванията не мисли сега има достатъчно много време, но ако наистина е видял проблем с кръвоснабдяването задължително тромбофилии....пък и да не беше пак. Разумно е да се вземат всякакви мерки при следваща Б. Пестенето на средства за такива неща може да излезе много болезнено накрая, да не говорим за чувството за вина. Не случайно понякога като латерна ви агитирам за разни изследвания и превенции.
Ако се прави К задължително генетичен анализ. Не всичко се вижда от "зоркото око". Понякога и той греши. А наличието на един проблем не изключва друг.

# 84
  • Мнения: 6 058
Аз док го преследвам с въпроси какво да си изследвам откакто сме стартирали. И сега след положителния тест пак попитах да пусна ли тромбофилии и той каза, че ако ги пусна лично ще ги скъса пред очите ми. Доверих му се и никого не обвинявам, най-малко него. То не се знае имат ли те нещо общо, но е ясно че сега ще ги пусна, за да съм по-спокойна при следващия опит. Може би просто така е било писано.
Извинявайте, че внесох такова лошо настроение тази вечер.
Дели, успех утре. Успех и на едно мое приятелче, което утре е на преглед /то си знае кое е/.

# 85
  • Мнения: 1 592
Боби,

Съжалявам !
Ако сте с мъжки фактор може и емриончето да не е било ОК генетично. В 80% от случаите това е причината и не започва нормална сърдечна дейност. Ако искаш го изследвайте- аз моето не съм.
Но после се оказа, че сме с мъжки фактор и аз пусках томбофилии- пише изрично да съм на разреждащи кръвта препарати при бременност.

Така че пусни каквото можеш.

# 86
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Боби, кураж! Всичко ще се нареди. В новата клиника, тъкмо ще си отпочинала лятото и ще започнеш на чисто. Сега си излей мъката и не мисли за "ако" ... няма смисъл да се обвиняваш.
Дано някак успеят да те вместят Sad

Много тъжно ми става като чета за събитията в клиниката!

# 87
  • Мнения: 882
Боби, кураж и дано да успеят да те вместят при док. Praynig К за мен не е чак такава драма, особено ако го направи опитен док като нашия. Да, ще трябва да изчакаш 2-3 месеца, точно колкото да заредиш батериите и да отвори новата клиника. Peace Супер хубав знак е, че успяхте от първия трансфер, така че е въпрос на малко време да успеете до края. Hug  Сигурна съм, че док ще има план как да действате и ще те окуражи.  Peace
Кате, Милена, много зареждащи истории споделихте, давате много надежда на всички! Да са ви живи и здрави близнаците!  Heart Eyes
Палчета за Дели за успешна пункция утре  и за специалното човече на Боби, което не пише много за успешен преглед!  Praynig

# 88
  • Мнения: 3 126
Аз правих кюретаж при док на 25 април миналата година и на 27 юли правих инсе на перфектна лигавица. Док не стърже излишно. На мен ми каза, че е махнал само плода, а за подробностите ми даде хапчета.
При мен няма мъжки фактор, защото ползвам донорски сперматозоиди, но причината за миседа ми беше хромозомна аномалия тризомия 13 със случаен характер. Аз имах изследвам кариотип и донорът също и няма предпоставки, за генетични заболявания. Тогава говорих с много специалисти и четох много световни изследвания. 20% от бременностите завършват с мисед поради случайно възникнали хромозомни аномалии. При мен нямаше проблем нито с кръвотока, нито с имплантацията - просто малшанс...
Боби, ще си правим компания в новата клиника и всичко ще е наред там.. Аз ще си прехвърля ембриончетата там, така, че отиваме цялото семейство Simple Smile
Момичета, страхотни сте! Безкрайно съм благодарна на всички, които ми писахте тук и на ЛС, за да ми вдъхнете кураж и да ми покажете, че не съм сама. Няма да изброявам, за да не пропусна някоя от вас. Наистина бях в дупка и без подкрепата ви не знам как щях да се справя. С две думи, за който не знае. Имам проблем с лигавицата и каквито и комбинации да въртим нищо не става. Като цяло организмът ми се бъгна след стимулацията, да не кажа повреме на нея. Ще правим хистерескопия на новото място, за да видим какво става. Док има съмнения, но да видим.. и след това ще пробваме пак да си прибера човечетата.
Успех на Дели днес

# 89
  • Мнения: 631
Поли, Боби, пускали ли сте кариотип?

Общи условия

Активация на акаунт