хранителни разстройства

  • 4 314
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Няма да смъкнеш повече, защото не се храниш. Парадоксално е, но е факт...прочети за отслабването... след няколко дни глад, метаболизмът ти започва да работи много бавно и спираш да отслабваш...тялото се опитва да се съхрани, изплашила си го...трябва да се храниш редовно, за да е спокойно, че ще си получи храната, да се движиш повече и да пиеш добавки, защото вероятно вече страдаш от липси на важни вещества, а това ти се отразява на психиката... Повярвай ми, два пъти съм отслабвала с 40 килограма... след 2 бременности

Не става с глад, трябва добър режим, често хранене, но по малко, повече вода, движение много и наспиване.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Баш пък скелет. Просто ще съм слаба като повечето момичета и ще си бъде супер. Ще си намеря приятели и

В момента съм 53 кг. и съм идеална,преди 2 години бях подложена на сериозен стрес и бях свалила на 49 кг.Всички ме питаха да не би да съм болна ..... и бях.

# 32
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
По малко, имам предвид по една шепа неща, колкото ти е стомахчето, а не по една ядка...

Шепа каша, ябълка, едно яйце с малко салата, или парче месо със салата и шепа ядки...поне по толкова на ден

# 33
  • Варна
  • Мнения: 10 493
По малко, имам предвид по една шепа неща, колкото ти е стомахчето, а не по една ядка...

Шепа каша, ябълка, едно яйце с малко салата, или парче месо със салата и шепа ядки...поне по толкова на ден

На ден или на хранене?Много малко ми се струва ако е на ден  Rolling Eyes

# 34
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Всичко това за деня, да... това е напълно достатъчно

Трябва да има поне 6 хранения с по шепа неща...но храната трябва да е богата на витамини, въглехидрати, протеини, полезни мазнини, т.е. да доставя хранителни вещества ...

шоколадът не е храна, пастите и тортите също не са...

# 35
  • Варна
  • Мнения: 10 493


Трябва да има поне 6 хранения с по шепа неща...но храната трябва да е богата на витамини, въглехидрати, протеини, полезни мазнини, т.е. да доставя хранителни вещества ...



Така е идеално да,разбрах едната шепичка да е за цял ден Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 22
Аз от днес почвам да ям

# 37
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз от днес почвам да ям

И се наспивай, защото ако не спиш достатъчно, пак спираш да отслабваш...

# 38
  • Мнения: 22
Благодаря за съветите . Ще се опитам да поговоря с някого ,защото не съм сигурна дали ще се справя сама

# 39
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ето ,копирам си от една друга тема, примерна диета на Ел Макферсън ...но тя все пак вече е на повече от 50 години, не отслабва и отдавна е спряла да расте ...

Примерна закуска- овесена каша с фъстъчено масло и пчелен прашец

Обяд- сьомга със салата от спанак, зеле, моркови, фъстъци

Вечеря- салата от леща, с червено цвекло, киноа, тиквени семки и козе сирене
пие поне по три литра вода на ден ...

Като включиш и още три хранения с плод... и пиеш добавки, ще успееш, не само да отслабнеш, но и по- важно- да задържиш резултата....

но храната трябва да е разнообразна... обади се на диетолог ...Успех!!

# 40
  • Мнения: 22
Днес ядох доста така че мисля че всичко ще се оправи . Само дайте ми съвет как да обедя треньорката ,че ям и да не притеснява мама

Общи условия

Активация на акаунт