Къде в Пловдив? - 71 тема

  • 70 078
  • 772
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 372
Имате ли идея дали съществува още магазина за перилни препарати до Душо Хаджидеков?

# 736
  • Майничка
  • Мнения: 12 653
Единият съществува, да.

# 737
  • Мнения: 54 834
Здравейте, къде в центъра мога да занеса едно златно кръстче, на което му е паднало камъче, да сложат ново и изобщо в някое златарско ателие/магазин дали се предлагат такива услуги. newsm78

На Отец Паисий ходих аз, след хотел Дали, в посока Джумаята. Тук в темата го препоръчваха. Доволна съм.

# 738
  • Балчик
  • Мнения: 758
Здравейте ,
търся си добър майстор за климатици ,  у дома климатика отказа , а в тия жеги не се трае.
Благодаря.

# 739
  • Мнения: 2 767
Здравейте, къде в центъра мога да занеса едно златно кръстче, на което му е паднало камъче, да сложат ново и изобщо в някое златарско ателие/магазин дали се предлагат такива услуги. newsm78

На Отец Паисий ходих аз, след хотел Дали, в посока Джумаята. Тук в темата го препоръчваха. Доволна съм.
Благодаря! Ще отида.

# 740
  • Мнения: X
Благодаря
Намерих я
Че ми е и близо, и боята по евтина дори
💋💋💋
Пак да питам - майстор, който прави фасадна мазилка? За тераса ми трябва?

# 741
  • Мнения: 5 385
Някой да е освобождавал пратка от митницата като доставчика е DHL? За пръв път ми се случва и не знам какви са процедурите.

# 742
  • Мнения: 425
Здравейте! Къде можем да седнем да поръчаме цаца с биричка?

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 2 422
Наскоро се коментираше въпроса с цацата. Момичетата бяха дали предложения, но не се сещам кои. Аз съм виждала само в едно капанче до линиите на Сточна гара. Точно срещу Плазма.

# 744
  • Мнения: X
Цаца с пържени картофи и бира - до отрезвителя на гребната база. Но имаше много комари.

# 745
  • Балчик
  • Мнения: 758
Цаца с пържени картофи и бира - до отрезвителя на гребната база. Но имаше много комари.
Няма го вече заведението , т.е. затворено е.
Цаца с бира има до Пощата в Кючук Париж на ул. " Димитър Талев " на кръстовището.

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 14 115
Цаца, картофки и бира има горе на Рахат тепе.
И в Тони 2000 - порцията е обща 1/2 цаца и 1/2 картофи, това ми е инфо от миналата година.

# 747
  • Пловдив
  • Мнения: 1 365
Здравейте! Къде можем да седнем да поръчаме цаца с биричка?
Ако в Тракия ви е удобно, точно срещу блок 151 има няколко капанчета - едното е бистро Пираня (по-близо до пешеходния светофар), след него в посока хлебозавода има няколко магазина за хранителни стоки, фризьорски салон и веднага след него - първото дървено, мисля, че се казва Верея. Там съм сядала 2 пъти - цацата ми хареса, и пържените картофки също. След Верея има още няколко дървени - там не съм сядала.

# 748
  • Пловдив
  • Мнения: 14 115
Рано, рано сутрин, ама колко отговори за цаца и бира има само  Laughing

Момичета, да знае някоя дали в КАТ имат постерминали, става въпрос за смяна на собственик на кола. Или трябва там в банката да се превеждат паричките  newsm78

# 749
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Има терминал, но не го предлагат като вариант за плащане. Бъдете настоятелни!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт