какви превръзки

  • 2 389
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 748
аз си взех нощните на always, но не ги ползвах - в болницата ме посъветваха да ползвам лигнин, защото не запарвал толкова като превръзките.

# 16
  • Мнения: 962
Zdravei!
Az si vseh no6tni ot tezi deto sa na broika,i 2 paketa lignin za vseki slu4ai ako mi potrabva za ne6to

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз използвах от нощните на олуйс Peace

# 18
  • Мнения: 1 489
аз си взех нощните на always, но не ги ползвах - в болницата ме посъветваха да ползвам лигнин, защото не запарвал толкова като превръзките.
И мен така ме посъветваха.Даже и самите лекари не дават превръзки.

# 19
  • Мнения: 2 309
Либрес, нощни памучни, много са добри, мисля че са около 4 лв. иначе в болницата ще ти дадат лигнин, колкото ти душа иска.

# 20
  • Мнения: 388
Да,има специално за родилки,аз преди месец купих на  приятелка,която всеки момент трябва да ражда 1 пакет,който струваше 2.80лв.Освен тях се носи и лигнин,защото го изискват от родилния дом,поне така е тук в Пловдив.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Има специално за родилки,останаха ми половината.Само един ден кръвотечението е доста силно,на другия ден си сложих обикновени.Лиглина го занесах и си го върнах без дори да го отворя.

# 22
  • Мнения: 11 547
Чувала съм,че има специални превръзки за родилки,но не съм виждала.Аз използвах обикновени,нощни от тези на бройка но памучни.И да са повечко. Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 39 771
В б-цата ми забраниха да ползвам превръзки, след това у нас ползвам нощни.
По едно време се смеех, че ще си турна памперс Simple Smile

# 24
  • Мнения: 252
Благодаря ви за изчерпателните отговори. Wink

# 25
  • Мнения: 765
 Бях си взела за родилки - някакви италиански , добра работа ми свършиха - от аптека Спартак , намира се до Фамилия-та на бул. Арсеналски.  Peace

# 26
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз си взвх лигнин и превръзки,които така и не ползвах.Колкото и странно да звучи си ползвах лигнина и даже слагах по 2 за да съм по-спокойна.Има болници в които не се разрешава ползването на превръзки.

# 27
  • София
  • Мнения: 44 122
според мен зависи и от раждането - дали си секцио (тогава със сигурност няма какво да ти запарват превръзките), аз бях нормално без епизиотомия , имах няколко външни шева, но нямах проблем с носенето на превръзки, дори на визитациите не искаха да ги сменям с лигнин, но ако родиш с епизиотомия, вероятно има значение дали се запарва мястото или не, а и тогава задълже ще трябва да заменяш превръзката с лигнин по време на визитация, за да те преглеждата....поне при нас така искаха Wink

# 28
КЕЪРФРИИИ!!! Peace
За мен това са най-добрите пръвръзки.Не робувам на марки, но когато попаднах на тези се "Родих".За шейново се заредих с тях и нямах абсолютно никакви проблеми-Пробвай и пк ще си говорим.

# 29
  • Мнения: 3 537
Аз първите 2 дена карах на лиглин, най-ми беше удобно.След това минах на Олуейс нормални.Това докато бях в болницата.За у дома ползвах Оливия нощни и лиглин.

Общи условия

Активация на акаунт